کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهارتهای زندگی در آمریکا از نگاه یامی
سلام دوستان

من یک تازه وارد هستم و با قطعی شدن قرار مدار ازدواج با نامزدم که اصالتاً آمریکایی (ایرانی الاصل نیست) و سیتزن هست, من بعد قراره که اینجا قاطی بحث ها بشم!!
این انجمن واقعا چیزی هست که هممون بهش نیاز داریم ولی دو تا پیشنهاد داشتم.

1- ایکاش یک حرفه ای دستی به سر و روی این انجمن مخصوصا قسمت ویزای نامزدی و ازدواج بکشه و ضمن حذف اطلاعات غلط یا قدیمی, همیشه آخرین اطلاعات آپدیت رو اینجا داشته باشیم. مثلا اطلاعات واکسیناسیون در قسمت ویزای نامزدی و ازدواج خیلی ناقصه و باید به قسمت لاتاریستهای گرین کارتی (!!) مراجعه کرد که اونهم از بس پست زدن, آدم سر گیجه میگیره که بالاخره باید چکار کرد! در حالی که خیلی راحت میشد خلاصه و آپدیت آخرین تغییرات رو در همین انجمن بدون بحثهای اضافی ارائه داد که از سردرگمی جلوگیری بشه.

2- میخوام سایت www.visajourney.com رو بهتون معرفی کنم که قویترین سایت و انجمن تبادل اطلاعات متقاضیان ویزای آمریکا و مخصوصا ویزای نامزدی و ازدواج هست. از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در این مورد میتونین در این سایت پیدا کنین! از آمار مرزهای سهل گیر و سخت گیر تا جداول آنلاین مقایسه زمانی کیسهای اعضا.
متاسفانه اعضا ایرانی سایت اونقدر که باید نیست, و احتمالا بحث به زبان غیر انگلیسی هم قبول نباشه, بنابرین چه خوب میشه که اینجا همه حداقل یک پروفایل ساده اونجا باز کنیم و آمار زمانی کیس خودمون رو همیشه آپدیت نگه داریم. در این صورت دیگه لازم نیست که اعضا در اینجا هی از هم بپرسن که فلانی فلان نامه تو کی اومد یا فاصله زمانی مابین مصاحبه و ویزات چقدر بود و الی آخر.
من که از دقت و زیبایی چارتهایی که این سایت میده واقعا لذت بردم. فقط حیف که اعضا ایرانیش کمه.

برای مثال به این جدول مقایسه اعضا ایرانی (که البته جدید توش چن نفر بیشتر نیست فعلا!) نگاه کنید:
http://ow.ly/1X3hU
البته من آدرس رو کوتاه کردم برای راحتی.
ببیسبسب
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مهارتهای زندگی در امریکا از نگاه یامی - توسط yami - 2010-06-11 ساعت 10:02
بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:03
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:17
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 00:14
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 02:32
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 01:59
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 06:11