کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
سلام. من از بچگی از سگ میترسیدم. یعنی کلا از حیوانات خوشم نمیاد به جای خود، از سگ می ترسم. خوب چیزی هم که اینجا زیاده، سگ!! درسته که همه قلاده دارند و صاحبانشون هم سعی میکنند مراقب باشن ولی نمیدونم سگه از کجا میفهمه که من دوستش ندارم ؟ طوری شده که هر وقت ببینم از روبرو کسی با سگش قدم زنان به من نزدیک میشه کاملا مسیرم را عوض میکنم و حتی به اون طرف خیابان میرم، با این وجود بازهم سگه ددمنشانه!! میخواد به طرف من بیاد. همیشه فکر میکنم اگر قلاده از دست صاحبش رها بشه تا ملت بخوان من را از دست سگه نجات بدهند تیکه بزرگم گوشمه.
این همه را گفتم تا نظر و تجربیات شما را در این باره جویا بشم. فقط لطفا پیشنهاد لمس کردن و .... یک سگ را ندهید که شرمنده امBig Grin
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، amir82 ، masih sh ، sayeh_m ، mohajer13 ، ASALI ، soheilbadami ، Pebble ، kasrafo ، shahrzad_a ، eli irani ، laili ، Neda86 ، rouzbehdarvishi ، alis60 ، golesang ، r91 ، pasadena ، mori ، msar ، mrlzdh

پیام‌های این موضوع
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط amiry - 2012-12-13 ساعت 06:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان