کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به کانادا از راه تازه جایگزین شده"اکسپرس انتری"در سال 2015
درود به همه هم میهنان.
آرزوی شادی و آرامش رو براتون دارم.

نتونستم بخش تازه ای رو باز کنم، و بخشی که بهتر بود برای این خبر هم بسته میبود؛ شاید بهتر باشه خبری رو که میخوام بگم درباره مهاجرت پرشتاب به کانادا رو اینجا بنویسم، تا شاید مدیر گرامی بخش تازه ای براش تشکیل بدند.

پرسشهای زیادی رو با سرزدن به بخش های کانادا دیدم که هدف مهاجرت داشتن اما نمیدونستن از چه راهی و با چه مدارکو پیشینه ای که دارند آیا میتونن راهی رو پیدا کنند یا نه، اینکه گفتم هرچه زودتر این خبرو بنویسم تا اون -راه آخر - مهاجرتی که شاید برای برخی ها تنها راه باشهف اشتباهی رخ نده.

بتازگی یه سیستمی {express entry} برای مهاجرت به کانادا و اقامت دایم پیشرو گذاشته شده، که برپایه نمره دهی هست و با کمترین امتیاز میتونین شناسه بگیرین و نمرتون رو بالاتر ببرید، و بجای 2 یا 3 سال این روند به 6 ماه و کمتر کاهش پیدا کرده، دارای 4 بخش هست،
1. اقامت از راه مهارت یا تخصص.
2.اقامت از راه بازرگانی و تجارت.
3.اقامت از راه تجربه کار کانادایی.
4.اقامت از راه پیشنهاد درخواست به یکی از استانها.
این نامنویسی برای ارسال مدارک و پرونده شما آنلاین هست برای زسیدگی پرشتاب، و زمان رسیدگی به پرونده شما با نمره های بدست آوورده، اونچه که دولت گفته تا 6 ماه و کمتر به شما اقامت سپرده میشه.
نمره ها بر پایه:
1. دانش زبان انگلیسی یا زبان فرانسه هست.
2. هرمدرکی که دارید دیپلم و بالاتر ارزیابی میشه.
3.مدارکی دیگری که در اختیار دارید هم نمره به خودشون رو میگیرن.
4.سن شما.
5.داشتن دست کم یک سال پیشینه کاری در رشته های شناخته شده بین مللی.
و همچنین در رشته های مدیریتی،تخصصی و تکنیکی در ده سال گذشته یک سال پیشینه کاری داشته باشین.
و........

خیلی سپاسگزارم از این نمایه، و اگر دیدگاه هاتون رو هم برای روشنگری چگونگیش بفرمایین شاد هم میشم، بدرود.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
مهاجرت به کانادا از راه تازه جایگزین شده"اکسپرس انتری"در سال 2015 - توسط سرباز هخامنشی - 2015-09-16 ساعت 15:36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان