کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا
با سلام دوستان.
من تو تاپیک پیدا کردن شغل هم یه پست گذاشتم اگه میشه به اونم یه نگاه بندازین.مرسی
لینک: http://www.mohajersara.com/thread-4231-page-62.html

و اما سوال اساسی. من ارشد ادبیات انگلیسی رو دارم میگیرم و و کارشناسی هم در همین رشته تحصیل کردم.پایان نامه خوبی دارم و فکر میکنم بتونم scholarship بگیرم اگه شانس داشته باشم. ولی سوال اولم اینه که تافل برای من هم نیاز هست؟ چون تسلط کامل به زبان انگلیسی در هر 4 مهارت اصلی دارم.ضمن اینکه 2 سال قبل که واسه ارشد میخواستم برم کانادا یه قانونی بود اونایی که 4 سال آخر تحصیلشون به زبان انگلیسی بوده نیازی به تافل نداشتن.میخواستم بدونم این قانون در آمریکا هم هست ؟رشته ما کلا به انگلیسی بوده و 6 سال آخر به این منوال طی شده.
دوم اینکه من میخواستم اگه در ایران بمونم در رشته حقوق ادامه تحصیل بدم و دوباره یه لیسانس حقوق بگیرم.وقتی اینترنت رو میگشتم دیدم که نوشتن اگه کسی بخواد حقوق بخونه در آمریکا باید یه رشته ای رو خونده باشه و بعد بره واسه حقوق.با توجه به اینکه من رشته ام از شاخه های رشته های علوم انسانی هست آیا میتونم از این طریق هم اقدامی بکنم؟
سوال آخر، من اولویت اولم آمریکاست ولی از طریق لاتاری.بعد تحصیل آمریکا و بعدش کانادا و استرالیا.اگر امسال لاتاری قبول نشم( زبونم لال:دی)به نظر شما یه سال هم بمونم و منتظر لاتاری 2017 باشم یا اینکه گزینه های بعدی رو هم پیگیر باشم.وضعیت زندگی و سرمایه و ... در لینکی که بالا گذاشتم هست و خیلی ممنون میشم منو راهنمایی بکنید.

پ.ن: سایت applyabroad.com هرقدر میزنم ثبت نام، میگه این نام کاربری قبلا ثبت شده و اصلا نمیتونم ثبت نام کنم.اگه کسی اونجا عضوه و میتونه با مدیرش یه صحبتی بکنه که من بتونم عضو بشم.

دم همتون پیشاپیش گرم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-26 ساعت 02:43
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط Hossein81 - 2011-01-26 ساعت 13:36
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-27 ساعت 04:51
RE: اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا - توسط HR-Immi - 2014-12-03 ساعت 13:36
فوق دکترا - توسط rozbeh121 - 2011-09-28 ساعت 17:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان