کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به انگلستان
(2010-09-01 ساعت 20:35)@Š!M نوشته:  
(2010-09-01 ساعت 03:16)m.e نوشته:  من وقتی کامنتهای دوستان رو تو سایت iranianuk میخونم متوجه میشم خیلی از دوستان چندان دل خوشی از این کشور ندارند حالا میخوام بدونم مردم انگلیس چطور مردمی هستند؟؟ برخوردشون با مهاجران چگونه هست؟؟
به نظرتون بهتره با همین شرایطی که دارم اقدام کنم برای انگلیس یا اینکه تو ایران پیش دانشگاهی رو بگذرونم و بعد برای یک کشور دیگه اقدام کنم؟؟
در انگلیس شرایط کار چطور هست؟؟ یک نکته دیگه اینکه میتونم از یک طریق خاص(قانونی) برای کار در کانادا اقدام کنم و ویزای کار 2ساله کانادا رو بگیرم ولی نمیدونم واقعا" ایا میشه در کانادا کار پیدا کرد یا اینکه اونجا هم باید درس خوند؟؟
ممنونم میشم.

اول اجازه بدین که کمی از جو ایرانیان انگلستان براتون بگم.من مدت زیادی هست مطالب اونجا رو میخونم همین طور کامنت خواننده هاش رو !!!! اغلب افراد عضو در اون سایت پناهنده هائی هستن که با دلایل دروغین در تلاش برای گرفتن پناهندگی کشورای اروپائی هستن.افرادی که سالهاست در کمپ از دولت کشورا پول تو جیبی می گیرن خدمت رایگان پزشکی دریافت میکنن بدون اینکه کار کنن تازه بازم طلبکار هستن که پولی که روزانه بهشون داده میشه کفاف زندگیشون رو نمیده یا اینکه چرا پرونده خیلی از پناهنده ها رد میشه و...............شما هم کاری به شنیده هاتون نداشته باشین تا خودتون چیزی رو ندیدین باور نکنین وگرنه منم از این داستانا زیاد شنیده بودم درباره انگلیس و خیلی جاهای دیگه.......میتونین یه سفر تشریف ببرین قبل از اقدام به تحصیل و خودتون از نزدیک شرایط رو بررسی کنین

در همه جای دنیا کار هست این بستگی به تلاش ما و همین طور انعطاف پذیریمون داره

انگلیس جز مهاجرپذیرترین کشورای اروپائیه و درصد زیادی از مردمش خارجی هستن به همین جهت گزینه مناسبی برای مهاجرت میتونه باشه....مسلما ایرانیان زیادی ناله میکنن که اروپا کار نیست چون انتظار یه کار شیک و آسون و 5 روز در هفته و روزی 7 ساعت با درامد چندهزار یوروئی با مدرک دانشگاه های ایران دارن که خب مسلما این رویائی بیش نیست

سلام
1= خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون . حقیقتش من نمیدونستم جو اون سایت اینطور که شما میفرمایید هست. چون فقط مطالبش رو میخونم.
2= من برای تحصیل اقدام میکنم ولی وقتی میگم کار منظورم اون کار شیک و کم پر درامد نیست منظورم کار از طریق سرمایه گذاری هست یعنی بعد از اتمام دوره تحصیل این امکان وجود داره که بشه با حدود 200هزار دلار تو انگلستان کاری انجام داد؟؟ منظورم از کار در واقع سرمایه گذاری هست چون خودم وضعیت کار رو در خارج از ایارن میدونم و متوجه هستم که متاسفانه ایرانیان چندان در زمینه کار در خارج موفق نیستند منظورم کارهای اداری و دولتی و پشت میز نشینی هست.
به نظرتون کدوم شهر مناسب هست برای تحصیل(از لحاظ هزینه) چون با یکی از موسسات اعزام دانشجو که مشورت میکردم گفتند خود لندن هزینه های زیادی داره برای همین بهتره که برای درس و کم کردن هزینه ها به یکی از شهرهای نزدیک لندن فکر کنم پسشنهاد شما کدوم شهر هست؟؟(با تشکر)
نکته بعدی که خیلی برام جای سوال داره این هست که مثلا" وقتی با یک موسسه مشورت میکردم میگفتند بهتره اول برای 2هفته یا با یک خانواده انگلیسی که از طرف دانشگاه معرفی میشوند زندگی کنم یا اینکه برم خوابگاه میخاستم بدونم به نظرتون میشه از همینجا اقدام به اجاره خونه از طرف موسسه مورد نظر کنم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdim ، mhsenpc ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مهاجرت به انگلستان - توسط یه مهاجر - 2010-05-26 ساعت 17:07
ویزای تجاری – دیداری - توسط یه مهاجر - 2010-08-03 ساعت 19:21
RE: همه چیز درباره مهاجرت به انگلستان - توسط m.e - 2010-09-01 ساعت 23:51
نظام مالياتی در انگلستان - توسط یه مهاجر - 2011-08-14 ساعت 01:44
اقامت انگلستان - توسط alis431 - 2009-01-17 ساعت 17:04
مهاجرت به انگلستان - توسط هنامس - 2013-04-11 ساعت 09:03
RE: مهاجرت به انگلستان - توسط abbas41 - 2013-04-11 ساعت 13:51
مهاجرت به انگلستان - توسط Parastoye_mohajer - 2013-04-15 ساعت 13:39
RE: مهاجرت به انگلستان - توسط abbas41 - 2013-04-15 ساعت 16:47