کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات لازم برای مهاجرت به جمهوري چك
(2010-06-01 ساعت 23:59)sara24 نوشته:  دقيقا اين بلا سر ما اومد.ما هم تمام مداركمون موثق و محكمبود ولي به همين دليل ما رو رد كردن البته نه فقط ما رو بلكه خيلي ها رو.تمام كسايي كه من ميشناسم به همين دليل رد شدن.من ميگم هممون بايد بريم و دم در سفارت تجمع كنيم. چون با اين همه پولي كه از ما گرفتن و اين همه برو بيا حق چنين كاري رو نداشتن.مثل اينه كه اينا همش كلاه برداري بوده و بس.نميدونم من كه خيلي دپرسم
راستي شيما جان در مورد اعتراض.من از سفارت پرسيدم ميگن پروندتون اونجاست شما ميخواين به چي اعتراض بدين.ميگن به وكيلتون توي چك بگين برن و پرونده تون رو از اداره ي مهاجرت چك بگيرن و دوباره از اول شروع كنين.وقتي با هزاررررررررررررررر بدبختي و بيچارگي وكيل محترم رو پيدا كرديم ميگن برين و اعتراض بدين تنها راهش همينه ولي اينم 100 درصد نيست.باور كن با شنيدن اين حرف ها دلم ميخواد اين خانوم انصاري و اون دفتر دستكشون و اون سفارت رو سر اين عوضي هاي دزد خراب كنم.اره اينجوريه واقعا كه درمونده شديم.اين همه پول اين همه دوندگي و اين همه اميد..............
شما که سارا جان گفتی به دلیل دیگه ای ردتون کرده بودن.و بیشتر به این خاطر ایراد گرفتن که تجارتی که دارین در چک راه میندازین با اونچه در این ایران انجام میدین همخوانی نداره

اپه پرونده ها تو چک هم باشه خود سفارت موظف به گرفتن مدارک و بازخوانی مجدده...یعنی چی مردم نمی تونن خودشون هر مشکلی پیدا کردن که سوار هواپیما بشن برن این کشور و اون کشور مشکلاتشون رو حل کنن پس سفارتها برای چه کاری ایجاد شده؟

وقتی هم ازتون پرسیدن به چی میخواین اعتراض بدین کاملا واضحه من که به شما گفتم چی بگین.......دلایلی با این عنوان که شما مطرح کردین به هیچ وجه به اداره مهاجرت مربوط نمیشه.

بنظر منم اگه تعدادتون زیاده و بتنهائی هم به حرفتون توجه نمی کنن با هم اقدام کنین و برین جویا شین و بپرین چطور امکان داره از بین این همه یه نفر هم موفق به گرفتن ویزا نشده؟شکایتی تنظیم کنین و از طریق هین وکیلی که واسطه شما با چک بوده اقدام کنین به هر حال در قبال پولی که گرفتن اینم از وظایف این وکیل ست که پیگیر باشه وگرنه پست کردن چهار تا برگه به چک رو که خودتون هم می تونستین انجام بدین و نیازی به ایشون نبوده
پاسخ
تشکر کنندگان: sara24 ، mahannn4779 ، msar

پیام‌های این موضوع
باز کردن حساب بانکی در چک - توسط یه مهاجر - 2010-02-01 ساعت 17:58
RE: اقدامات لازم برای مهاجرت به جمهوري چك - توسط یه مهاجر - 2010-06-02 ساعت 11:55
بايدها و نبايدها - توسط یه مهاجر - 2009-12-04 ساعت 18:30
مهاجرت به جمهوري چك - توسط یه مهاجر - 2009-12-27 ساعت 20:50
RE: مهاجرت به جمهوري چك - توسط Ali Sepehr - 2009-12-27 ساعت 23:14
RE: مهاجرت به جمهوري چك - توسط hamid123 - 2010-05-07 ساعت 23:34
RE: مهاجرت به جمهوري چك - توسط یه مهاجر - 2009-12-28 ساعت 19:12
RE: مهاجرت به جمهوري چك - توسط alen1336 - 2011-04-02 ساعت 01:16
RE: مهاجرت به جمهوري چك - توسط یه مهاجر - 2011-09-04 ساعت 02:16
RE: همه چيز درباره جمهوري چك - توسط Ali Sepehr - 2009-12-28 ساعت 19:27
RE: همه چيز درباره جمهوري چك - توسط behroozm - 2009-12-29 ساعت 19:11
RE: همه چيز درباره جمهوري چك - توسط behroozm - 2009-12-30 ساعت 11:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان