کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا
(2011-08-04 ساعت 20:15)poone59 نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 09:51)Hossein81 نوشته:  
(2011-08-03 ساعت 02:54)poone59 نوشته:  
سلام دوست عزیز
اول از همه تبریک میگم بهتون..دوم از همه حتما به فکر تحصیل باشین چون در نهایت باید اینجا ادامه تحصیل داد ،حالا یا رشته قبلیتون یا یه رشته جدید دیگه.
از الان برید پیش اساتیدتون( البته اوناییکه از همه شاخ تر باشن) و بگید همچین قصدی دارید مطمئنن با روی خوش ازتون استقبال میکنن و حتما آدرس ایمیلشونو بگیرید و از ایران باهاشون قبل از اومدن در تماس باشید..توصیه نامه هم بگیرید ولی بیشتر دانشگاههاییکه من دیدم خودشون با ایمیل استادتون ارتباط میگیرن...( بله، توصیه نامه مهمه) دز زمینه مواردیکه لازمتون میشه برای پذیرش فکر میکنم تو مهاجرسرای گرامی پستهایی باشه اگر نبود به سایت applyabroad مراجعه کنید.
هم مدرکتون (دانشنامه) و هم دیپلمتون و هم ریز نمرات که تمام نمرات شما از ترم اول تا ترم اخر نوشته شده لازمه که ترجمه رسمی بشن( دادگستری+ وزارت امور خارجه) ..منظورتون رو از ریزنمرات خاص متوجه نمیشم.Cool
نمره تافل و جی آر ای بسیار بسیار فراوان مهمه...حتما اگه میتونید همون ایران امتحان بدین ( نمره بالای 90-95 مدنظرتون باشه واسه تافل) اینجا سخترو گرونتره...
موفق باشید.

مرسی از جواب اما من گفتم نمی تونم توصیه نامه بگیرم چون با هیچ کدوم از اساتیدم رابطه ندارم و از فارغ التحصیلیم بیش از 10 سال گذشته و اونا احتمالا اصلا دیگه منو نمی شناسن و من نمی تونم بعد از 10-12 سال برم پیششون . شما گفتین که چه جوری توصیه نامه بگیرم اما من خواسته بودم لطفا به من بگین وقتی نمی تونم توصیه نامه بگیرم چه کار کنم ؟
منظورم از ریز نمرات خاص هم این بود که در ارسال 3 همین تاپیک یکی از بچه ها گفته از دانشگاه ریز نمرات مهر و موم شده بخواین و اونو ترجمه کنین اما من ریز نمراتم رو همراه دانشنامه تحویل گرفتم. خواستم بدونم این با اون فرقی داره؟ البته الان یه بار دیگه اون پست رو خوندم گویا در جواب کسی بود که فارغ التحصیل نشده و می خواست ریز نمرات دروس پاس کرده اش رو بگیره . من فکر کردم اون ریز نمرات مهر و موم شده برای فارغ التحصیلاس. مرسی
دوست گرامی ..من شرایط شمارو میفهمم ولی شما یکبارم که شده برید دانشگاهتون و سراغ اساتید رو بگیرید پیداشون که کردین اون مدرک و ریزنمرات رو نشون بدین و در خوستتون رو بگید ...اسم امریکا که بیاد همه چی یادشون میاد..باور کنید.Wink ( من خودم بعد از 5 سال رفتم) حداقل به امتحانش میرزه..100 سال دیگه هم که بگذرد شما فارغ التحصیل اونجا بودین و این حق شماست.
همون ریز نمرات که شما دارین درسته. واسه منم مهر موم و عسلی نداشت ..زمانیکه ترجمه شد اون موقع یه چند تا مهر میخوره روشون و پانچ میشه و اصطلاحا میگن مهر موم شده..البته اینکه من میگم واسه امثال ماست که میخوان به صورت دستی مدارکشون رو بیارن ونه به صورت پستی.
اگر اشتباهی گفنم دوستان عزیز که تجربشو دارن حرفمو اصلاح کنند...ممنون

Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: poone59 ، free_free ، Lucky Luke ، odiseh ، mehdi2014

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - توسط Hossein81 - 2011-08-07 ساعت 10:55
RE: گرفتن پذيرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:29
پذيرش در اواسط كارشناسي - توسط Moein1 - 2013-09-07 ساعت 00:25
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:38
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-17 ساعت 17:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان