کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا
سلام
البته یه تاپیکی داشتیم که مهرداد عزیز توی اون تاپیک در مورد پذیرش گرفتن و بحث مالی صحبت های خوبی داشتند . به اون تاپیک هم میتونید سر بزنید .
من هم یه جورایی گیجم !‌ چند تا مشکل وجود داره : نه اونقدر پول دارم که مستقیم برم یه دانشگاه ثبت نام کنم مثلا برا فوق و مطمئنا باید برم کار کنم در ابتدا در حالی که من آرزو دارم اونجا دانشگاه برم .
بحث بعدی که دوستمون هم اشاره کردن سیلابس های متفاوت دانشگاه ها با هم هست و حتی اگر منبع یکی هم باشه باز هم تفاوت در تدریس و خیلی موارد دیگه وجود داره مثلا شما برو کورس های MIT رو ببینید و با دروسی که خودتون خوندین مقایسه کنید . بنابر این فکر کنم برای فوق هم بخواهیم یه دانشگاه نسبتا خوب بخونیم باید خیلی خیلی تلاش کرد البته هر چی دانشگاه شما اینجا بهتر باشه مطمئنا سختی کمتری رو باید تحمل کرد .
البته من یه پیشنهاد دارم :
در مواردی که درباره ی دانشگاه های امریکا صحبت میشه و سوال پرسیده میشه دوستان به http://applyabroad.org ارجاع داده میشن . این سایت بسیار عالی هست ولی مشکلی که وجود داره اینه که در این سایت حجم اطلاعات بسیار زیادی درباره ی انواع ویزاها ی تحصیلی و ...وجود داره ولی به صورت خاص در مورد کسانی که گرین کارت دارند برای ادامه تحصیل اطلاعات کمی وجود داره واگر هم باشه گم هست .اگر دوستانی با اون فورم آشنایی دارن و قبلا این اطلاعات رو بیرون کشیدن و یا میتونند اطلاعاتی در باره ی کیس گرین کارت و ادامه تحصیل جمع آوری کنند در تالاری جداگانه قرار داده بشه .
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - توسط homeless - 2010-03-19 ساعت 01:51
RE: گرفتن پذيرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:29
پذيرش در اواسط كارشناسي - توسط Moein1 - 2013-09-07 ساعت 00:25
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:38
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-17 ساعت 17:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان