کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا
(2010-05-10 ساعت 03:42)ashkan58 نوشته:  سلام
من اگر بخواهم برای مهندسی صنایع از دانشگاه سطح متوسط رو به پایین در ایالت تگزاس یا کالفرنیا اقدام کنم و در دو حالت فول فاند و نیمه بورسیه شرکت کنم
باید چه مقدار gre , زبان نمره بیارم و مقاله باید داشته باشم ؟ و حتما باید ISI باشه؟
یک مقدار دوستانی که در این زمینه کار کرده اند راهنمایی کنند
با تشکر

همونجور که گفتم تا حالا ندیدم جایی بزنن GRE چه نمره ای لازمه. برای فوند گرفتن از اینجا کارت سخته. اولاً به علت مشکلات اقتصادی بورس گرفتن سخت تر شده (نمیگم غیر ممکن ولی سخت تر شده) برای بورسیه روی این اعداد تقریبی حساب کن : 800 Quantetive ، وربال 600 به بالا، رایتیگ 5 تا 6. تافل بالای 100
داشتن مقاله ، CV درست حسابی ، letter of recommendation از استاد خوب، در عین اینکه لازم هست میتونه اگه خوب تهیه بشه امتیاز هم به حساب بیاد . یعنی اگه ISI نداشته باشی صرفا امتیاز از دست می دی اونوقت پای شانس میاد وسط اگه چه چینی یا هندی همون جا apply کرده باشه و امتیازش از تو بالاتر باشه بورس به اون میرسه.
همه اینا دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. نمیشه اینجا نشست و فتوا داد که نمره فلان بورسیه رو تضمین میکنه. با توجه به ایکنه الان بورس گرفتن سخت شده خیلی از بچه ها با ادمیشن معمولی میرن یک ترم 2 ترم اونجا خودشون رو نشون میدن حالا یا بورس میگیرن یا TA یا LA میگیرن.
keivan
عضو بی سابقه !
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - توسط keivan - 2010-05-10 ساعت 18:19
RE: گرفتن پذيرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:29
پذيرش در اواسط كارشناسي - توسط Moein1 - 2013-09-07 ساعت 00:25
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:38
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-17 ساعت 17:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان