کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا
تا جاییکه من دیده ام اگر دانشگاه مذکور 3 توصیه نامه می خواهد فقط یکیش از دانشگاهتان باشد کفایت می کند دوتای دیگر را هر کس دیگری حتی یک استاد آمریکایی هم می تواند به شما بدهد .معمولا در کنار تعداد recommendation letters خودشان نوشته اند که چند تایش باید از دانشگاهتان باشد با این عنوان که مثلا:
one letter must be an academic refrence
حالا من در اینجا به مشکل دیگری برخورده ام .من قبل از آمدنم توصیه نامه هایم را از اساتید گرفتم، ولی حالا که می خواهم اپلای کنم دانشگاه مورد نظر می گوید که باید نامه مهرو موم شده باشد .درغیر اینصورت باید ایمیل استادها را بدهم خودشان با استاد تماس می گیرند و او باید آن لاین توصیه نامه را بفرستد.اساتید قدیمی ما که سرشان به تنشان می ارزد و چهار تا مقاله دارند اصلا نمی دانند چطور ایمیلشان را چک کنند و کلا خلاص از هر نوع تکنولوژی هستند ،جوانها هم که هر کدام از هند و مالزی و اینور و اونور یک دکترایی دست و پا کرده اند و استاد شده اندو آدمهای شناخته شده ای نیستند.
حالا من مانده ام با چند نامۀ سربرگ دار دانشگاه که چون مهر و موم نیست هیچ ارزش رسمی ندارد.به فرض اینکه نامه ها را دوباره بگیرم ،دانشگاه مهر و مومش می کند؟ شما چنین چیزی دیده اید؟ در ضمن من دانشگاه تهران درس خوانده ام اگر کسی تجربۀ مشابهی داشته لطفا بگوید چه باید کرد؟
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Hossein81 ، honey62 ، Lucky Luke ، siakhatar666 ، msar ، lighthouse ، Daneshjo

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - توسط rasarasa - 2010-05-14 ساعت 13:03
RE: گرفتن پذيرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:29
پذيرش در اواسط كارشناسي - توسط Moein1 - 2013-09-07 ساعت 00:25
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:38
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-17 ساعت 17:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان