کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا
(2010-05-14 ساعت 12:52)sib 24 نوشته:  سلام دوستان.
خیلی ممنون از راهنماییتون.واقعا مفید بود.
یه سئوال داشتم من یک ماه دیگه عازم امریکام. اگه من Recommandation رو از حالا بگیرم و تا برم دانشگاه اونجا ممکن هست که یک سال طول بکشه اونوقت تاریخ Recommandation که یکسال ازش گذشته باطل نیست؟؟
ممنون

خیلی ساده مثل غذای یک شب مونده است، آدم رو نمی کشه ولی مث غذای تازه هم نیست. نه، به نظر من که مشکلی نداره، معمولاً هم عنوان نامه To whom it may concern زده میشه پس میشه به هر جا ارائش کرد. البته باید یه فکری به حال دانشگاه هایی که فقط on line application دارند هم بکنی. ممکنه مجبور بشی استادت رو تو ایران با تلفن و ایمیل پیدا کنی. نوابغی هم که من میشناسم وقتی جلوی چشمشون هستی زیاد خودشون رو برات به زحمت نمی اندازند وای به اینکه اونور دنیا باشی.
یکسال هم نمی گذره شما اگه برای 2011 fall اپلی کنی باید مدارکت را تا حدود اوایل 2011 jan فرستاده باشی (dead line اکثر دانشگاه ها اون حدوداس) یعنی تقریبا 5 یا 6 ماه از صدور توصیه نامه ات گذشته.
keivan
عضو بی سابقه !
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Lucky Luke ، Lemony ، sumya ، mehdi2014 ، msar ، Daneshjo

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - توسط keivan - 2010-05-14 ساعت 14:46
RE: گرفتن پذيرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:29
پذيرش در اواسط كارشناسي - توسط Moein1 - 2013-09-07 ساعت 00:25
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:38
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-17 ساعت 17:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان