کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا
(2010-05-16 ساعت 00:26)mohamada نوشته:  سلام دوستان
من لیسانس حسابداری هستم ( دانشگاه آزاد ) و میخوام وقتی رفتم آمریکا ادامه تحصیل بدم . مقصدم هم نیویورک . از بچه ها کسی میتونه راهنماییم کنه چه کار باید انجام بدم ؟
خیلی برام مهمه لطفا" اگه گسی اطلاعاتی داره به من حالی کنه از کجا باید شروع کنم
ممنون

سلام
نمره GPA شما بیشتر از دانشگاهی که درس خوندی اهمیت داره. برای اونا فرق دانشگاه آزاد و شریف مثل فرق پیکان مدل 70 با پیکان مدل 75 هست.
1- تقریبا بین پست های صفحه قبل همین ترد دوستان توضیح دادند باید چه کارایی انجام بدی. به طور خیلی خلاصه گرفتن تافل، GRE، GMAT ، توصیه نامه ، CV ، SOP ، داشتن اصل همه مدارک تحصیلی تا الان برای شروع کار لازمه. بعد هم انتخاب دانشگاه و apply کردن ، فرستادن مدارک ، و منتظر موندن برای جواب . (اگر شما به صورت غیر اینترنشنال فرم پر کنی معمولاً تافل ازت نمیخوان)
2- رشته با رشته زیاد فرقی نداره توضیحاتی که برای اکثر رشته ها نوشته شده شامل بقیه هم میشه فقط بعضی رشته ها پیش نیازهای خاص خودشون رو دارند مثل GRE Subject برای رشته کامپیوتر یا GMAT برای بچه های MBA و حسابداری (مثل شما) تو سایت همه دانشکاه ها تو قسمت Admission شما میتونی پیش نیاز ها رو ببینی
keivan
عضو بی سابقه !
پاسخ
تشکر کنندگان: honey62 ، Lucky Luke ، mehdi2014 ، msar ، AMIRI1

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا - توسط keivan - 2010-05-16 ساعت 00:57
RE: گرفتن پذيرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:29
پذيرش در اواسط كارشناسي - توسط Moein1 - 2013-09-07 ساعت 00:25
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:38
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-17 ساعت 17:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان