کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمريكا
(2014-07-27 ساعت 14:38)member نوشته:  با سلام خدمت دوستان. فکر میکنید چه رشته هایی در دانشگاههای آمریکا برای ادامه تحصیل خوب و آینده دار باشه. اگر لیسانس فیزیک از ایران باشه با داشتن گرین کارت و این استیتی چی را پیشنهاد میکنید ادامه برای فوق یا از اول لیسانس رو به سبک خود دانشگاه آمریکا. وام چگونه میشود استفاده کرد؟ اگر توضیح دهید بسیار سپاسگزارم. مخصوصا رشته هایی که بازار کارش خوب باشه.

سلام دوست عزیز
من خودم مهندسی کامپیوتر خوندم ایران ولی در آمریکا ترجیح دادم برای فوق IT and Management را ادامه بدم که یکی از گرایش های business هست و بازار کار عالی داره و صرفا کارش برنامه نویسی نیست ولی باید دانش برنامه نویسی را داشته باشی . من در دالاس زندگی میکنم حدود 1 سال و سه ماه. مدارک مورد نیاز برای instate بودن عوض شده.دوست عزیز شما باید 12 ماه کامل و پشت سر هم کار کنید و از محل کارتون verification letter بیارید و به دانشگاه بدید این نامه باید نشان بده که شما 12 ماه متوالی شاغل بودید در state مورد نظر. نکته دیگر این که اگر شما 12 ماه کامل شاغل نباشید ولی همسرتون این 12 ماه را گذرانده باشند باز قبول هست اگر ترجمه سند ازدواج را داشته باشی. چند مورد دیگر هست که می تونند جایگزین این شرط اولیه بشوند که براتون ایمیل می کنم. توجه داشته باشید که این شروط دانشگاه UTD: University Of Texas AT Dallas هست امکان دارد دانشگاه ها شروط مختلفی داشته باشند.ولی در مورد دانشگا های texas این شرط یکسان هست.وام هم از طریق سایت FAFSA باید اقدام کنید چه برای لیسانس چه برای فوق لیسانس که وقتی انشاالله admission را گرفتید خود دانشگاه قسمت finantional aid حتما کمک می کند که چه طور اقدام کنید.
درباره فیزیک چیزی نمی دونم ولی به نظر من فوق نفت و برق و کامپیوتر و بیزینس و رشته های پزشکی از پرستاری و ........تا پزشکی بسیار در امد زا هستند این نظر من بر گرفته از اطلاعات خودمه که به حتم محدود هست.
براتون آرزوی موفقیت دارم دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: apoornaki ، eybaba ، miyu ، maryam_ros ، shoshina ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن پذيرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:29
پذيرش در اواسط كارشناسي - توسط Moein1 - 2013-09-07 ساعت 00:25
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-16 ساعت 19:38
پذیرش - توسط marigol61 - 2013-09-17 ساعت 17:03
RE: گرفتن پذيرش دانشگاه آمريكا براي كسايي كه با ل... - توسط نیلوفر644 - 2014-08-22 ساعت 07:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان