کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند!
سلام به همه خوانندگان.امیدوارم که خوب باشید.من از Ultraseaboy تشکر میکنم که جوابو به من لطف کرد.خب دوست عزیز و دوستان گرامی در مورد هزینه تحصیل گفتید که حدودا هر ترمی 1500دلار میشه.خب قبول.پس هزینه های زندگی و امد و رفت به کشور عزیزمون و هزینه های ثبت نام و .... چقد میشه؟؟؟؟
Ultraseaboy جوابایی لطف کردن.اما یه خوره برام نا مفهومه و موضوع رو باز نکردن.البته Ultraseaboy خیلی گله که جواب داده اما بهم حق بده که اطلاعات کامل تری داشته باشم.خب یکی بهم میگه که هزینه های سالیانه زندگی چقد میشه ؟؟؟
خب بعد کمک هزینه ای کی میدن شرایط اخذش چطوریه؟؟؟ ایا به همه تعلق میگیره؟؟؟؟ خب چقد هست؟؟؟ شاید بگید که موسسه های مختلفی کمک هزینه میده و مقداراشون باهم فرق میکنه.خی این قبول.اما حرف من اینه که به طور میانگین چقد میدن؟؟؟؟ به صورت ترمی میدن؟؟؟؟ سالیانه میدن؟؟؟؟ خب این موسسات که کمک هزینه میدن چه سودی میبرن از این کارشون؟؟؟؟
من شنیدم دانشگاها اجازه کار پاره وقت هم میدن.
حالا دوستان عزیزی که اطلاع دارن برای رشته عمران چه دانشگاه هایی خوب یا عالی هستن.
و ترمی 1500 دلار برای کدوم دانشگاه هاست؟؟؟
بهد دوره دکتری یا phd عمران در امریکا 3ساله هست یا 4 ساله؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید.بالا غیرتا به همه سوالا جواب بدید.که فک کنم سوالایی هست که توی ذهن هرکسی باشه.فقط لطفا کمک کنید.
منتظرم.خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: honey62 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: دانشگاههای ارزان در آمریکا برای کسانی که In-state هستند! - توسط zalzali - 2011-04-21 ساعت 17:12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان