کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به دانمارک
(2013-06-20 ساعت 19:23)Mohsen Kh نوشته:  سلام خسته نباشید… ممنون از اطلاعات مفیدتون
بنده دانشجوی ارشد برق قدرت هستم … در برنامه دانمارک مطلع شدم که حداقل یک سال سابقه کار با بیمه میخواهند … با توجه به اینکه بنده در حال تحصیل میباشم میخواستم بدونم سابقه کارم را در حال حاضر پارت تایم حساب میکنن یا فول تایم ؟
سوال دوم اینکه اثبات تامین مخارج یکسال به چه مدت باید تو حساب باشه ؟ چه مدت گردش حساب پرینت میخواهند ؟
سوال آخر اینکه نمره مدرک آیلتس حداقل داره ؟چون من از سایتهای مرجع محاسبه کردم با نمره نسبتا پایین آیلتس امتیازم به 100 میرسه.
ممنون از شما … منتظر پاسختون هستم

پارت تایم حساب میشه - گردش مالی سه ماهه کافیه . شما یه پرینت سه ماه از امور بین الملل بانکتون درخواست میکنید. مبلغ کل گردش سه ماهتون رو میدن بعلاوه میزان موجودی روز درخواستتون . سعی کنید تو این سه ماه گردش خوبی داشته باشید یا مثلا 5 روز پشت سر هم رقم سنگین بریزین تو حساب و فردا برداشت کنید و روز آخر موجودی بالا تو حسابتون باشه و درخواست بدین . بسته به نوع فعالیت و تحصیل نمره آیلتس مشخصه . تو سایتهای مربوطه پیگیری کنید به نتیجه میرسید . عموما آیلتس زیز 6.5 مورد قبول نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، ParsTrader ، Saeedv13 ، Mohsen Kh ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مهاجرت به دانمارک - توسط mohammad.maleki - 2010-12-10 ساعت 12:34
RE: راهنمای جامع مهاجرت به دانمارک - توسط barvos - 2013-06-27 ساعت 23:58

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان