کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به دانمارک
(2013-11-08 ساعت 17:11)danra نوشته:  با سلام
من دامپزشکی دانشگاه تهران خوانده ام. و مدرک زبان آلمانی هم دارم می خواستم بدونم شانسم برای ویزا ی کار چقدر هست؟ نمی خوام ریسک ریجکت سفارت رو بپذیرم. امتیازم بالای 100 میشه. با تشکر

اگه بتونید از ایران با کارفرمایی جهت کار به توافق برسید احتمال رد پروندتون به صفر میرسه .

(2013-09-01 ساعت 22:40)sarash_59 نوشته:  سلام دوستان من 33 سال دارم و فوق لیسانس معماری هستم.6 سال سابقه تدریس دانشگاه و 5 سال سابقه بیمه کاری و IELTS 6 دارم. امتیازم می رسه برای گرین کارت. ولی مراحل دقیق را نمی دونم.و اینکه دقیقا چند تا فرم را باید پر کنم؟ یا اینکه مدرکم نیاز به ارزشیابی داره یا نه؟
مثلا چه مدارکی لازم است مدرک تحصیلی- کارنامه تحصیلی- سابقه بیمه- کپی مدارک شناسایی- گواهی عدم سوئ پیشینه- گردش مالی(به چه میزان؟و چه مدت؟)- گذزنامه-رزومه- معرفی نامه از شرکت و یا دانشگاههای که درس می دهم؟
کسی این مراحل را انجام داده که برام لیست کنه
ممنون می شم از کمکتون

پروندتون چقدر کاملتر باشه بهتره . گردش مالی ( موجودی آخر حساب )باید در حدی باشه که بتونه نشون بده شما میتونید در بدترین شرایط مثلا یکسال از جیب بخورید . اگر مجردید در حد 50000 دلار کافی به نظر میرسه ( 150 میلیون تومان حدودا ) . سوای پرینت مالی حتی اگه سند ملکی هم دارید بهتره ترجمه اش را ضمیمه پروندتون کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، vahidbaq ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مهاجرت به دانمارک - توسط mohammad.maleki - 2010-12-10 ساعت 12:34
RE: راهنمای جامع مهاجرت به دانمارک - توسط barvos - 2013-11-09 ساعت 13:45

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان