کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من)
(2011-01-16 ساعت 18:59)rasarasa نوشته:  حنا جان فکر کردم کسی علاقه ای به دنبال کردنش ندارد گفتم فعلا بی خیال سیزنهای بعدی شوم اتفاقا فیلمبرداری خیلی وقتی تمام شده و مراحل تدوین رو هم پشت سر گذاشته و آمادۀ پخشه ولی فکر کردم مثل اینکه الان کسی حوصلۀ دنبال کردنش رو نداره. برای همین وقفه انداختم.

سلام دوست عزیز سیزن های جالبتونو خوندم واقعا لذت بردم البته نه همشو به خاطر اینکه دنبال پاسخ سوالم بودم فصل اولو که خیلی با دقت خوندم من مهاجر گروه خانوادگی f4 هستم برا اخذ گرین کارت یکی از اهدافم در آمریکا تحصیلات هست پس باید برای ورود به دانشگاههای آمریکا tofel IBT بگیرم اینو میدونم تا 120 هست نمرشو میگم و اگر بالا 100 باشه عالیه چون همه دانشگاهها قبول میکنند ولی نمره قبلی بالا 85 هست زیر 85 مردود... ایران نتونستم چون وقت نشد البته دوره های آیلس جنرالو رفتم خواستم بپرسم در مورد هزینه امتحان تافل و لولش (level) در موردش کامل توضیح بدین ممنون میشم البته من ازتون در مورد این مسئله دارم می پرسم چون گمانم شما امریکا امتحان دادین درسته ؟ یا بد متوجه شدم همون ایران امتحان دادین؟ گفتم که سیزنهاتونو دقیق نخوندم امتحان برای تافلو در ایران کاملا در مورد همه چیزش میدونم ولی خواستم برای اونورم بدونم مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، pari pariaaa

پیام‌های این موضوع
RE: امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من) - توسط پرنا رحمانی - 2011-05-27 ساعت 20:54

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان