کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من)
(2011-07-27 ساعت 10:41)rasarasa نوشته:  دوستان عزیز من فکر میکردم که سریال تافل من ادامه دارد ولی متاسفانه یا خوشبختانه در وسط مسیر تغییر جهت دادم و با تحقیقات گسترده به این نتیجه رسیدم که مدرک دانشگاهی گرفتن در آمریکا هم ،در رشته ای که من میخواهم به گفته همین آمریکاییها وقت و پول تلف کردنی بیش نیست و راه به جایی که من میخواهم نمیبرد و مسیرش از جای دیگریست .پس با یک عقب گرد سریع یکی از انگشتانم را به ای تی اس نشان دادم و با وجود انس و علاقه شدیدی که به تافل عزیز در این مدت پیدا کرده بودم او را نصفه کاره برای همیشه رها کردم و زندگی را طور دیگری رقم زدم .اگر این راه جدید موفقیت آمیز باشد میشود از کل سریال این نتیجه اخلاقی را گرفت که در تمام آن حوادث و بدبیاریها خیریتی بوده وباعث شده که من به مسیر اشتباه نروم و از این حرفهای دلخوشکنک .
شاید یک روزی از همین روزها وقت کنم و برای شما و آیندگانی که باید در این راه گام بردارند و گریزی ندارند که برای رسیدن به آمال و آرزوهایشان اتوبوسهای خطی تافل تا دانشگاه را سوار شوند ،نکات کنکوری تافل که دراورده بودم را بگویم که هم وقتی که جهت درس خواندن صرف تافل کرده بودم حرام نشود و هم مشمول دعای خیر دیگر بازیگران سریال تافل شوم و دچار خیر اخروی گردم.
با این تفاسیر
کلا شما توصیه می کنی که در ایران تافل بگیریم یا خیر؟
یا به رشته خاصی بر می گرده ؟
بالاخره در ایران شاید راحت تر باشه و هزینه هم کمتر باشه ولی خوب تافل ازمونی هست که باید وقت روش گذاشت دیگه.
ممنونم. دیBig GrinCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: asal1907 ، سانازی ، rouzbehdarvishi ، mhb161 ، pari pariaaa

پیام‌های این موضوع
RE: امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من) - توسط sadeghi897 - 2013-01-11 ساعت 04:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان