کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من)
(2011-01-24 ساعت 15:48)rasarasa نوشته:  
(2011-01-24 ساعت 15:22)frozen mind نوشته:  وای که خفه شدم ... د زود باش دیگه!

من تصمیم گرفته بودم دیگه سریالی که هنوز تموم نشده رو تماشا نکنم، چون وقتی سریال تموم شده باشه میتونی دانلودش کنی و روزی چند قسمتشو ببینی و خمار نمونی Big Grin

ولی این بار از دستم در رفت! Sad
جان من !جان من کپی نکنید . همین سر کوچه می تونید از اغذیه فروشیهای معتبر سی دیش رو به قیمت بسیار ارزان تهیه کنید . فقط کپیش هم می کنید به هر کی میدید به خواهر برادرتون ندید بگید: همین همین سرکوچه عباس آقا قصاب داره برو بخر ! اونجا هم نداشت دیگه حتما اکبر مشتی داره خودم دیدم گذاشته 3تا صدبا یک پرس سالاد و نوشابه تگری.

وااااااااااااااااای .... تروخدا ! من بقیه شو می خوام . خیلی تو خماری موندیما ... از سریال 24 هم برام هیجان انگیزتر شده . ( یه پپسی برا سارای عزیز زدم بالا) دِ ... یالا ... نکنه به قول بچه ها زیر لفظی می خوای؟ راستی بگم تو محل کارم داشتم می خوندم و کلی خندیدم و همه همکارا به چشم یه اسکل نگام کردن! Big Grin
سارا قلم خیلی خوبی داری ... فقط می خوام بدونم قیافه زنبوری که از ماتحت یه گوسفند دراومده چه شکلیه ؟!!!! lol
بهشت آنجاست که انسان به خاطر انسان بودنش محترم است. آنجا که آرامش و منطق در سرتا سر زندگی جاریست...Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، rasarasa ، mavarfan ، maaref ، nastaran86 ، pr.kia ، free pigeon ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من) - توسط امیلا - 2011-01-24 ساعت 18:18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان