کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من)
(2011-02-07 ساعت 01:09)maxsupermax نوشته:  سلام بر یاران همیشه همراهSmile
دوستان با اینکه برای تازه واردین از کالج ها و دوره های زبان آموزی بسیار سخن گفته شده اما سوالی که من به ذهنم خطور کرده و شاید سوال دیگران هم باشد اینکه برای ویزا های دانشجویی که واجب الوجوب تافل و آیلتس است اما برای لاتاری ها چطور و این سوال که:
" اگر تافل (یا ایلتس ) را در امریکا کسب کنیم برای کارشناسی ارشد و میزان قبول آن در دانشگاههای امریکا چه میزان جلو خواهیم بود؟ " آیا وقت و هزینه برای تافل در ایران برای سرمایه گذاری تحصیلی در امریکا چه قدر تاثیر گذار است؟"

سپاس

دوست عزیز شما با داشتن این نمرات البته نمره خوب که حد اقل بیشتر دانشگاههای اینجا برای تافل اینترنتی(iBT) نمره 80 و برای آیلتس احتمالا 6.5 هستش که شما و ماییکه دارای گرین کارت هستیم بسیار لازم و تاثیر گذار است و اگر قبل از ورود این نمرات را کسب کرده باشید از نظر وقت و هزینه به قول آمریکائیان فراوان SAVE کرده اید و فقط باید منتظر instate شدن و توصیه نامه و پذیرش باشید.
شاد و موفق باشید

Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، maxsupermax ، hana ، armido ، maaref ، mohsen mirzaei ، Linspire ، nastaran86 ، sadeghi897 ، pari pariaaa

پیام‌های این موضوع
RE: امتحان تافل در آمریکا(ماجراهای تافل من) - توسط Hossein81 - 2011-02-07 ساعت 04:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان