کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات مهاجرت از طریق پ ن ا ه ن د گ ی به اروپا
(2013-02-02 ساعت 22:33)mmaryamm نوشته:  سلام به همه. من نمیدونم اینجا جای درستیه که سوالم رو بپرسم یا نه.
من آخر اسفند یا اوایل فروردین ویزای فرانسه م جور میشه.ویزای توریستی دارم میگیرم. که فکر میکنم 15 روزه باشه.
خیلی دوست داشتم برم انگلیس که متاسفانه هزینه هاش برام سنگین در میومد. و نتونستم.
25 سالمه و فوق دیپلم روابط عمومی دارم.
میخوام درخواست پناهندگی کنم. اما خیلی نگرانم. توی هیچ جای اروپا هم کسی رو ندارم.
به نظرتون فرانسه برای پناهندگی خوبه؟ و شرایطش چطوریه.
و یا آلمان و هر کشور دیگه ای .
از نظر زبان هم فقط انگلیسی رو میدونم. اونم در حد متوسط.
واقعا تصمیمم برای پناهندگی جدیه. اما نمیدونم باید کدوم کشور برم . و چیکار کنم؟ میگن فرانسه که ویزا داده انگشت نگاری میکنه و بعد از اون نمیتونم از کشورای دیگه درخواست پناهندگی کنم درسته ؟
و اگه میتونین درباره زندگی در فرانسه و شرایطش برام بگین. و اینکه به نظرتون چیکار کنم.
هر نظری بدید . فقط نگید اینجا بمونم
Doste aziz , man nemigam toye Iran bemoon. vali panahandegi dar France kheili najoore. Hezaran panahandeh dar Faranse montazere yek forsat hastand ta az onja fara konnan be England. Faranse hich emkanati be panahandeha nemide. In kar ro nakonid. kami sabr konid. Ba dashtane vizaye Faranse , shansi baraye gereftane panahandegi nadarid
پاسخ
تشکر کنندگان: mmaryamm ، msar

پیام‌های این موضوع
قانون پناهندگی در سوئیس - توسط یه مهاجر - 2012-12-15 ساعت 18:04
پناهندگی در هلند - توسط یه مهاجر - 2012-12-22 ساعت 22:13
RE: مشکلات مهاجرت از طریق پناهندگی به اروپا - توسط korush.2000 - 2013-02-08 ساعت 20:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان