کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات مهاجرت از طریق پ ن ا ه ن د گ ی به اروپا
سلام دوستان، من تو فکر مهاجرت به اروپا هستم که یه سری یه چیز وحشتناک و خیلی سخت رو برام توصیف میکنند و یه سری هم میگن که با شرایطی که من دارن میتونم زندگی و آینده خوبی داشته باشم در کل کسایی نیستن که تجربه کافی داشته باشند و بتونم رو حرفشون حساب کنم.
اینجا میخوام شرایط فعلی خودم رو بگم از دوستانی که تجربه دارن میخوام منو راهنمایی کنن که اگه بیام ممکنه به وضعیت بهتری برسم یا بدتر میشه????
چندین ساله که مستقل زندگی میکنم و خانوادم کنارم نیستن و هیچ وابستگی بهشون ندارم خیلی هم کم میبینمشون.
تخصصم هم برنامه نویسی کامپیوتر و شبکه هست ولی شهرستانی زندگی میکنم که آمار بیکاری بالایی داره واقعا کار پیدا نمیشه. (پشتیبان فنی شاتل بودم شیفت شب ماهی 500 تومن سال 96) خیلی ها هم براش سر و دست میشکوندن از بس کار نیست.
زبان انگلیسی هم در حدی که کارای روزمره م رو بگذرونم بلدم ولی نمیدونم کافیه یا نه.
بهم گفتن از راه هوایی تضمینی میتونن برسوننم ایتالیا یا یونان بدون پاسپورت واقعا ممکنه همچین چیزی?
لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
قانون پناهندگی در سوئیس - توسط یه مهاجر - 2012-12-15 ساعت 18:04
پناهندگی در هلند - توسط یه مهاجر - 2012-12-22 ساعت 22:13
RE: مشکلات مهاجرت از طریق پ ن ا ه ن د گ ی به اروپا - توسط Ehsankan - 2018-01-08 ساعت 08:30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان