کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل دانش آموزی در امریکا
با سلام .
دوستان گل و خوب مهاجر سرا , دوستی بعد از سالها مهاجرت به امریکا و تحصیل به من گفت اگر از جمع ایرانیها دور نبودم می توانستم بیشتر پیشرفت کنم و کمتر هزینه کنم از جمله اینکه من در ایران مدیریت خوانده بودم و علاقه ام پزشکی بود وقتی وارد اینجا شدم نمی دانستم نباید لیسانس ایران را نشان میدادم چرا که بعنوان یک لیسانسیه می بایست هزینه های تحصیل خودم را پرداخت می کردم ولی این اتفاقی بود که افتاد .

حال من خوشحال هستم هنوز نرفته با کلی ایرانی فعال و با حال اشنا شدیم که بدون منت و بدون پرسیدن تعلقات و وابستگی ها به هم خدمت رسانی می کنیم .
کتاب """" اگر می خواهید در ایالات متحده تحصیل کنید """ کتابی است 4 جلدی که هر جلد شامل 70 صفحه بطور تقریبی می باشد . که توسط بخش تحصیلی وزارت خارجه تهیه و ترجمه شده و در سایت
http://www.educationusa.state.gov
در دسترس همگان می باشد . سایت مشاوره تحصیلی امریکا در تمام ایالات ها بر مبنای برنامه ها ان ایالات شما را راهنمایی می کند .مثلا می گویند شما که مهاجر هستی ولی چون بمدت یک سال مالیات پرداخت کرده ای بومی ان ایالات محسوب می شوی ولی کسی که در ایالت دیگر بدنیا امده ( امریکا یی اصیل ) چون در آن ایالات مالیات نپرداخته بومی این ایالات نیست .

برای اینکه به شما انگیزه بیشتری برای دانلود کردن کتابها بدهم تا بخوانید و برای دیگرا ن نیز بگویید بخشی از سر فصلها انرا برایتان می نویسم .

-مندرجات
مقدمه
چرا در امریکا تحصیل کنیم ؟
مرکز مشاوره
وب سایت های مفید
فصل اول - تحصیلات در مقطع کارشناسی در امریکا
کالج ها , دانشگاهها و موسسات فرهنگی و تفاوت بین انها
مدرک تحصیلی کارشناسی و کاردانی
فلسفه و علوم انسانی
تحصیلات حرفه ای
دانشگاههای ایالتی
دانشگاههای خصوصی
کامیونیتی کالج
کالج های فنی و حرفه ای
تحصیلات از راه دور
تحصیلات بدون اخذ مدرک دانشگاهی در کالج های امریکا
وب سایت های مفید
فصل دوم - مدرک کارشناسی در امریکا
برنامه تحصیلی در امریکا
سیستم واحدی
دوره های دانشگاهی
کلاسها
معنی GPA ( معدل نمرات ) چیست ؟
فصل سوم - کامیونیتی کالج ها
دوره های تحصیلی
برنامه های دانشگاهی
برنامه های تحصیلی نیروی انسانی
برنامه مادام اعمر
اعتبار گذاری
مقایسه دوره های دانشگاهی
دانشجویان معلول
شرایط پذیرش
مخارج فرصتهای کاری و کمک هزینه های تحصیلی
شرایط انعطاف پذیر تسلط به زبان انگلیسی
گزینه های مسکن
فصل چهارم انتخاب بهترین کالج ها برای شما
مراکز مشاوره
وب سایت ها و ایمیل های کالج ها
جستجو ی کالج ها با اینتر نت
ابزار رسانه های اجتماعی
بازدید و نمایشگاه کالج ها و دانشگاههای امریکا
مشاوران تحصیلی و نمایندگان ثبت نام
اعتبار گذاری و قبول مدارک تحصیلی
رشته اصلی
تاکید بر تحصیل
حسن انتخاب ساختار برنامه های دانشگاهی
وضعیت پیشرفته
نسبت دانشجو و استاد
ملاحضات مربوط به سبک زندگی
مخارج
مسکن
محل
اندازه
محیط دانشگاهی
زندگی اجتماعی
انجمن های دانشجویی خانمها و اقایان
دانشجویان خارجی
وابستگی ها
فعالیتهای فوق برنامه ای
سایر ملاحضات
رتبه بندی
خدمات دانشجوی
کاراموزی و برنامه های تحصیلی در خارج
دانشجویان معلول
فصل پنجم :
......دیپلم متوسطه / نتایج امتحانات /ازمونهای استاندارد پذیرش /ازمون SAT /ازمون ورود به دانشگاه ACT / توانایی زبان انگلیسی / ازمون زبان انگلیسی بعنوان زبان خارجی TOFEL / سیستم بین المللی امتحان زبان انگلیسی IELTS
فصل ششم : تامین هزینه های تحصیلی / برنامه ریزی از قبل / محاسبه مخارج / شهریه و حق الزحمه / مخارج زندگی و تحصیلی / تعیین منابع کمک مالی / کاهش هزینه های تحصیلی.
...
فصل هفتم و هشتم : رایزنی برای دانشجویان ورزشکار خارجی / انجمن های عمده ورزشی در سطح دانشگاهی / ورزشهای تحت حمایت انجمن های ورزشی /
شرایط ورود / چگونگی تهیه فرمهای تقاضای پذیرش/ نحوه ثبت نام برای ازمونهای پذیرش / تکمیل و ارسال / گزارش نمرات / اظهار نامه شخصی / توصیه نامه ( پارتی بازی ) / اظهار نامه مالی ...................................
نهم .....................................................................................
دهم ...................................................................................

یازده ....................................................................................
دوازدهم ................................................................................
دوستان گرامی من از روی متن ترجمه شده برای شما نوشتم امیدوارم که بتوانید این 4 جلد کتاب را دانلود کنید و استفاده ببرید بسیار مفید است به امید موفقیت ایرانیان .
Sadكيس خانوادگي f4 در سال 2000- اولين نامه 2009 تكميل 2012 ويزا 2015 - دو بار مصاحبه و مديكال -
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، HAZARA ، mohajer13 ، m@ry@m75 ، rouzbehdarvishi ، amir82 ، fire dragon ، ASALI ، matmir ، shoshina ، ginjer ، مير منصور ، msar

پیام‌های این موضوع
تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط 2taba - 2011-04-24 ساعت 17:28
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط 2taba - 2011-04-25 ساعت 16:41
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط saddler - 2011-07-04 ساعت 23:00
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط Afies - 2012-09-15 ساعت 20:16
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط برنا - 2013-01-03 ساعت 17:25
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط nora - 2013-01-04 ساعت 02:29
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط برنا - 2013-01-13 ساعت 20:14
RE: تحصیل دانش آموزی در آمریکا - توسط pr.kia - 2013-01-13 ساعت 20:27
RE: تحصیل دانش آموزی در آمریکا - توسط برنا - 2013-01-13 ساعت 21:09
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط pr.kia - 2013-01-13 ساعت 22:45
RE: تحصیل دانش آموزی در امریکا - توسط برنا - 2013-01-16 ساعت 20:35