کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن ویزای ازدواج از ابتدا تا انتها (بریتانیا)
(2011-07-26 ساعت 08:51)shahram_s نوشته:  ...

و آخر اينكه سفارت ايران، برخلاف اين دوستمان كه عرض كردند، بسيار محترمانه با ما برخورد مي كردند و يك لطف بزرگ نيز به ما كردند تا كار ما بيشتر از 12 روز طول نكشد و آن هم اين بود كه بعد از ثبت ازدواج در كمتر از 6 ساعت !!!!! (باور كنيد كه راست مي گويم) هم پاسپورت ايراني براي خانمم صادر كردند و هم شناسنامه !!! و هم تغيير نام خانوادگي ايشان به من. صبح كه كار ثبت ازدواج تمام شده بود گفتم كه ما خيلي در استانبول مانده ايم و پولمان دارد تمام مي شود كه برگرديم ايران ، و ايشان گفتند ساعت 4 بعد از ظهر بيايد و همه مداركتان را تحويل بگيريد (وگرنه بطور قانوني بيشتر از 5 روز براي صادر كردن پاس و شناسنامه طول مي كشد).

...

سلام
خیلی متشکرم که در این پست به من ملحق شدید
و
خیلی خوشحالم که با شما محترمانه برخورد شد، اما.... شاید با یک کم فکر بشه فهمید چرا.!
"من یه دختر مسلمان هستم که با مرد اروپایی ازدواج کردم و شما مرد مسلمانی هستید که همسر خارجی انتخاب کردید.!"
البته امیدوارم که اشتباه کنم و فرقی برای اونها نکنه و فقط شاید چون دلشون درد میکرده یک کم بد اخلاق بودن.!!

برای ازدواجتون آرزوی شادی میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram_s ، یه مهاجر ، nimar123 ، S@eed ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مراحل عقد اتباع ایرانی با غیر ایرانی خارج از ایران(در ترکیه) - توسط siti - 2011-07-27 ساعت 00:38

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان