کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن ویزای ازدواج از ابتدا تا انتها (بریتانیا)

(2011-07-26 ساعت 20:30)@SH!M نوشته:  
(2011-07-26 ساعت 08:51)shahram_s نوشته:  با درود خدمت همه دوستان و تشكر از دوست گرامي كه اطلاعات بالا را ارائه كردند و البته كامل هم بود

بنده نيز ازدواج خود و همسرم كه اكرايني هستند را به همين صورت انجام داده ام.

سلام و تشکر از ارائه اطلاعاتتون
فقط یه سوال دوست عزیز،که خیلی خیلی ها اینجا پرسیده بودن.آیا برای ازدواج با همسرتون باید ایشون مسلمون میشدن؟ چون من از یه عده شنیدم ازدواج مرد مسلمان با زن غیرمسلمان بدون تغییر دین زن ممکنه اما یه سری میگن نه حتما باید زن مسلمون بشه.در این باره اطلاعاتی دارین؟

براي ثبت توي سفارت ايران، بله واجبه و كاريش هم نميشه كرد. گرچه منهم نه آدم متديني هستم و نه اهل دين، اما چون مسلمان زاده ايم اجباري است. اما اگر قصد ثبت در سفارت ايران را نداريد، هيچ اشكالي ندارد. البته از نظر شرعي اشكال نداره بصورت ازدواج غير دائم !!!! اما ازدواج دائم بايد مسلمان باشن

(2011-07-27 ساعت 00:38)siti نوشته:  
(2011-07-26 ساعت 08:51)shahram_s نوشته:  ...

سلام
خیلی متشکرم که در این پست به من ملحق شدید
و
خیلی خوشحالم که با شما محترمانه برخورد شد، اما.... شاید با یک کم فکر بشه فهمید چرا.!
"من یه دختر مسلمان هستم که با مرد اروپایی ازدواج کردم و شما مرد مسلمانی هستید که همسر خارجی انتخاب کردید.!"
البته امیدوارم که اشتباه کنم و فرقی برای اونها نکنه و فقط شاید چون دلشون درد میکرده یک کم بد اخلاق بودن.!!

برای ازدواجتون آرزوی شادی میکنم

ممنون از شما.

ممكنه نظر شما صحيح باشه، شايدم بخاطر اينكه من با وكيل كار ها رو انجام دادم زياد رو در رو باهاشون نشدم و آخرشم ننه من غيربم بازي گفتم پولمون داره تموم ميشه يه كاري كردند. شايدم كاملا شانسي بود.

اما ما مي خواستيم بريم ايران براي همين مجبور بوديم توي سفارت ايران ثبت كنيم، وگرنه نه دلم مي خواست خانمم حالا الكي هم كه شده دينشو عوض كنه نه اينكه من برم برام خطبه بخونن !!!

البته من دليل شما رو براي ثبت تو سفارت ايران متوجه نشدم، اگر بحث آمدن به ايران ايشان باشه ، خوبه، اما اگر نه، من جاي شما بودم تو سفارت يا حتي ايران ثبت نمي كردم ازدواج رو.

ازدواج شما رو هم صميمانه بهتون تبريك مي گم و اميدوارم موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: siti ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مراحل عقد اتباع ایرانی با غیر ایرانی خارج از ایران(در ترکیه) - توسط shahram_s - 2011-07-27 ساعت 08:49

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان