کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن ویزای ازدواج از ابتدا تا انتها (بریتانیا)
(2011-10-30 ساعت 19:01)nimar123 نوشته:  چرا کسی در مورد طرف خارجی اطلاعات نمیده مهم نیست ایران چه برخوردی داره که فکر میکنم 50 درصد برخوردها سلیقه ای هستش و بعضی ها تبریک میگن بعضیها ... مهم این که طرف خارجی چه برخوردی داره آیا اونها مشکلی ندارند چون قرار ما مهاجرت کنیم نه که مهاجر بیاریم لطفا بیشتر در این مورد توضیح دهید که با شما در خارج به خاطر این ازدواج برخورد بدی شده است اگر شده در چه موردی و شما چه کرده اید به نظر من این مهم ترین بخش عقد مهاجرتی من خودم به خاطر همین مورد تا سیتیزن نشوم ازدواج نمیکنم چون رفاه طرف مقابل برام خیلی مهم و نمی خوام دردسری داشته باشه

این تاپیک برای ثبت مراحل اداری و قانونی ازدواج ایرانی ها با غیرایرانی ها ایجاد شده.برای اونچه که مدنظر شماست می تونین یه تاپیک مجزا ایجاد کنین چون یه مبحث کاملا متفاوته.

هر کشوری هم شرایط خودش رو داره.
به طور مثال من که هیچ مشکل و محدودیتی نداشتم.همسر من هنوز که هنوزه برای ورود به ایران باید تقاضای ویزا بکنه و به اندازه یه مسافری که هیچ وابسته درجه یکی در ایران نداره باید هزینه ویزا بده در حالیکه کشورای اروپایی تا زمانیکه وضعیت اقامت همسر مشخص بشه اون شخص میتونه ویزای رایگان بگیره و پروسه صدور ویزاش هم خیلی ساده تر از افراد عادی ست.
مشکلات در خصوص ازدواج با خارجی ها دامنگیر افرادی میشه که قانون کشورشون به خاطر مسایل مذهبی باید و نبایدهای دست و پاگیری ایجاد کرده یا اینکه روی تابعیت افراد بر اساس نسبی (خون) تاکید داره.به نظر من بیشترین مشکلات قانونی در خصوص این نوع ازدواجها اینه
پاسخ
تشکر کنندگان: nimar123 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مراحل عقد اتباع ایرانی با غیر ایرانی خارج از ایران(در ترکیه) - توسط یه مهاجر - 2011-11-01 ساعت 20:49

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان