کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن ویزای ازدواج از ابتدا تا انتها (بریتانیا)
(2013-12-24 ساعت 10:18)mitranurse نوشته:  ممنون از جوابت نوید جان. راستش قراره ازدواج ما تو سوئد باشه یعنی قبل از اینکه من برم اوجا هیچ مدرکی برای ازدواجمون وجود نداره. راضی کردن افسر پرونده یه طرف ولی می خواستم بدونم از نظر قوانین ایران منعی برای خروج من از کشور از طریق پارتنر وجود نداره؟ مثلا سامبو شدن با یه نامحرمو از این حرفا!

بر اساس قوانین ایران مشکلی نیست.
شما موقع خروج و تنها در قسمت گذرنامه ویزا مقصدتون چک میشه.
تو 90 درصد مواقع اون افسری که میخواد مهر خروج بزنه حتی براش مهم نیست نوع ویزای شما دقیقا چیه و فقط چک میکنه ممنون الخروج نباشی، خروجی داشته باشی، کارت پرواز داشته باشی و در نهایت اجازه ورود به مقصد را داشته باشی

اگر خیلی دل نگرونی اول برو ترکیه. دیگه ویزا نمیخواد و موقع خروج از ایران حتی متوجه ویزای شینگنت نمیشه.

در نهایت کجای ویزای شما نوشته شوهرت مسلمون نیست؟کجا نوشته داری با پارتنرت میری؟ یا کلا کجا نوشته تنها نمیتونی سفر کنی؟

تنها منع سفر برای خانم ها مجرد در ایران گذرنامه هست که در ان مورد هم پدر شما باید به شما اجازه بدهد و به دولت ارتباطی ندارد.

اگر به احتمال خیلی کمی هم موقع خروج افسر گذرنامه ازت پرسید با کسی سفر میکنی بگو تنها میرم تا به شوهرم در سوئد بپیوندم. اگر هم بیشتر پرسید بگو ایرانی اصل ولی سوئد به دنیا امده. اما او افسره نمیپرسه. نه بهش ربط داره و نه هیچ قانونی میگه مانعی برای سفر یه خانوم تنها مجرد یا متاهل وجود داره.

هر روز تعداد زیادی از دوست دختر و دوست پسر ها میرن انتالیا و دبی و .... و من تا امروز نشنیدم از دختر خانمومی بپرسند با کی میری سفر.

جای هیچ نگرانی نیست. امیدوارم موفق باشی.

ارادتمند نوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mitranurse ، barvos ، msar ، mansourk82

پیام‌های این موضوع
RE: گرفتن ویزای ازدواج از ابتدا تا انتها (بریتانیا) - توسط kingnavid - 2013-12-24 ساعت 14:39

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان