کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه دیپلم، نمرات دبیرستان و ارزشیابی در آمریکا
بسیار ممنون استوریج متر عزیز!
خوب باید عرض کنم که من میخوام کالج روبروی خونمون برم رشته فوریتهای پزشکی بخونم در مقطع کاردانی اونم تازه اگه وام ففسا کامل تعلق بگیره چون رسما دیگه به این نتیجه رسیدم که با این اوضاع کار مورد علاقه ام پیدا نخواهد شد.
والا علت پرسیدنم در اینجا اینه که کالج سرش خیلی شلوغه و چندین ساعت باید تو صف باستی تا با یکی صحبت کنی تازه اونم کسی باشه که اطلاعات دقیق بده یا نه. جواب تقاضای ثبت نام الکترونیکی هم نیومده که از رو اون بدونم چی میخوان. تا اون بیاد میخوام اطلاعاتم بروز باشه.
اوه اوه حرف امتحان دادن TABE و اینا رو نیار که تنم میلرزه! همون سه واجد جبر متوسطه رو هم در همین رشته پاس کنم صد رکعت نماز شکرش واجبه. من از ریاضی متنفرم یعنی ریاضیم بشدت ضعیفه و اینجا هم هر کار میکنی این ریاضی دست از سرت بر نمیداره Sad
*این تائیدیه تحصیلی که به خارج نمیفرسته اداره آموزش پرورش؟ فکر کنم فقط مال ایرانه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، كاميلا ، storagemeter ، HAZARA ، mehdi2014 ، msar ، maryam.azad

پیام‌های این موضوع
RE: ترجمه دیپلم، نمرات دبیرستان و ارزشیابی در آمریکا - توسط yami - 2012-05-18 ساعت 19:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: