کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه دیپلم، نمرات دبیرستان و ارزشیابی در آمریکا
دشمنت شرمنده.

1. یک کپی از این فرم و مدرکتو خانواده میبره اداره آموزش و پرورشی که مدرکتو صادر کرده. بعد از اینکه قسمشون داد اون فرم رو که پرکرده چند نفر روش امضا می کنن و در نهایت سوابقتو از تو کامپیوتر در میارن( MS DOS) با مهر و امضا میدن دستت. خوش شانس باشی 1 ساعت کار داره. بگن بچمون خارجه می خواد سری پذیرش بگیره احتمالاً کمکتون می کنن.

2. فرقشو نمیدونم شاید اونا هم معتبر باشه.

3. فک میکونم اگه کارنامه بخوای که خطاب به جایی نمیده و مستقیم میده بخودت. تاییدیه تحصیلی بخوای هم احتمالاً خطاب به دارالترجمه مینویسه و بازم به خودت میده. فقط اگه خواستی خطاب به دارالترجمه چیزی بگیری اول یک دارالترجمه پیدا کن که حاضر باشه اصل تاییدیتو بعد از ترجمه بهت برگردونه.(بعضی ها نگه میدارند)

ظاهر این کارا و فرما خیلی جدی میاد ولی به آدم باحال بخوری همش کاره 1 روزه.

(2012-05-19 ساعت 18:02)yami نوشته:  آقا خانم شرمنده ها من در این یک مورد خاص کمی دوزاریم کجه!!

1- از زمان ارسال این فرم تا دریافت جواب چقدر طول میکشه؟ اصلا بجای من کسی دیگه میتونه ایران این فرم رو پر کنه؟
2- این ریز نمرات با اون کارنامه های مقوایی نظام قدیم چهارساله دبیرستان فرقش چیه؟ کدومش برای این کار بهتره؟
3- بعد پس با این حساب اگه بجای آدرس دانشگاه در این فرم آدرس دارالترجمه هم بنویسم باز آموزش پرورش این رو میفرسته؟

خیلی شرمنده ها بخدا! سال 1375 دیپلم گرفتم دیگه پیر شدم!! از گود این کارا خارج شدم!!

پاسخ
تشکر کنندگان: vroom ، yami ، HAZARA ، Lucky Luke ، mehdi2014 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: ترجمه دیپلم، نمرات دبیرستان و ارزشیابی در آمریکا - توسط storagemeter - 2012-05-19 ساعت 18:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان