کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه دیپلم، نمرات دبیرستان و ارزشیابی در آمریکا
دوستان بیفایده ندونستم که دوباره بیام و نتیجه کار رو برای شما بنویسم.
اول اینکه کالج من ریز نمرات دبیرستان رو ازم نخواست و به همون ترجمه دیپلم دبیرستان اونم تازه فتوکپیش که خودشون گرفتن از ترجمه رسمیه قناعت کردن!!! کالج هم دولتی هست فکر کنم و بسیار معتبر! من موندم چطور به یک ورقه ترجمه رسمی از ایران اعتماد کردن که دارنده اش دیپلمه!
بهرحال یک هزینه ترجمه ریز نمرات دبیرستان و ارسالش با پست خصوصی موند تو جیبمون!
دوم اینکه بعد از اینکه قانع شون کردم که برای دانشگاهم بعلت انصراف ریز نمره ندارم و امکان گرفتنش رو هم ندارم کلا از پروسه ثبت نامم حذفش کردن. انگار که اصلا در این مورد حرفی نزده باشم. بنابرین تایید میکنم که اگه مدرک بالای دیپلم دارین و میخوان از اول درس بخونین به نفعتونه که اصلا حرف مدرک قبلیه رو نزنین وگرنه باید ریز نمرات رو ایران ترجمه کرده و بعد بیارین اینجا و در یک شرکت ارزشیابی مدارک خارجی به هزینه خودتون و با معرفی دانشگاه یا کالج ارزشیابی کنین که خودش هزینه ای هست. البته اگه به هر دلیلی بعدا بفهمن مثل اینکه مشکل بوجود میاد. حالا خود دانید!
امروز هم بهم زنگ زدن و گفتن که بخاطر اینکه با دیپلم پذیرش میشم باید در جلسه اورینتیشن حضور داشته باشم که گفتم مسئله ای نیست اونم میاییم!
در مورد این-استیت شدن هم مطالبی هست که به علت اهمیت حیاتیش در یک تاپیک جدا مینویسم که جلب نظر بکنه و تازه واردها به دردسر نیوفتن.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: ترجمه دیپلم، نمرات دبیرستان و ارزشیابی در آمریکا - توسط yami - 2012-05-23 ساعت 02:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان