کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به استوني از طريق ثبت شركت
(2012-08-07 ساعت 15:45)arshiar نوشته:  
(2012-08-07 ساعت 09:12)shahzad نوشته:  [quote='arshiar' pid='198849' dateline='1344248496']
[quote='shahzad' pid='198725' dateline='1344227263']
سلام من و همسرم در حال حاضر با يك شركت قرار داد در ارتباط با ثبت شركت در كشور استوني بسته ايم تا بتوانيم از اين طريق اقامت اين كشور را بگيريم به ما قول داده در عرض سه ماه اين كار را برايمان انجام دهد . آيا كسي از طريق ثبت شركت اقامت اين كشور را گرفته است ؟ به ما گفته اند تنها راه گرفتن اقامت اروپا ( البته راه آسان تر و كم هزينه تر ) ثبت شركت و اقامت در اين كشور مي باشد .
خوشحال مي شوم اگر كسي تجربه اي در اين خصوص داره آن را با ما به اشتراك بگذارد.
سلام مجدد، شما بايد يك بزينس واقعي در انجا داشته باشيد حضور خودتان هم ضروري است هرسال با نشان دادن بيلان كاري و پرداخت ماليات تا 5سال اگر بيزينس شما سود اور بود سال به سال كارت شما را تمديد ميكنند من انجا رفتم با وكيل ليتوانياي كه كار لتوني و استوني را هم انجام ميداد صحبت كردم كل هزينه من وهمسرم 8000€ ميشد ولي راه اندازي بيزينس واقعي ما را به شك انداخت ، چون يه كشور ديگر را هم به نام شيلي با شرايط خيلي ساده تر دست بررسي داريم كه بسيار راحتتر به پاسپورت ميرسد و 153 كشور جهان بدون ويزا سفر ميتوان كرد با كل هزينه 7000$ ، مواظب شركتهاي ايراني باشيد سال اول رو براتون ميگيرن بعد كه كل پولو ازتون گرفتن ولتون ميكنن به امان خدا، بعد ديگه كلي هزينه تا 5 سال بايد بكنيد، البته اميدوارم براي شما پيش نياد در مورد شيلي در گوگل سرچ كنيد در ارتباط باشيد

با سلام خدمت دوست عزیز arshiar خواستم اگه اشکال نداره بگین برای شیلی کجا اقدام کردین و الان توی چه مرحله ای هستین و گرفتن ویزای شیلی چقدر طول میکشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sadegh59 ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: مهاجرت به استوني از طريق ثبت شركت - توسط shahin shahab - 2012-09-18 ساعت 15:21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان