کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهارتهای زندگی در آمریکا از نگاه یامی
سلام دوستان
حیفم اومد این تجربه ناب رو با شما به اشتراک نذارم.
بیش از یک سال بود که هر ماه با دیدن لوگوی شرکت بیمه State Farm روی پاکت نامه، لرزه بر اندامم میوفتاد که بازم وقت دادن بیمه ماشین شد! اونم ماهی 120 که بعدا شد 111 دولار.
از اسم و رسم و همه چی این شرکت متنفر بودم...

هفته پیش کشف کردم که این شرکت خودش یک بانک داره به اسم State Farm Bank که بانک آنلاین هست یعنی همه چیش آنلاینه و شعبه بانک نداره اما یک مزیت دیگه داره که شما میتونین از اکثر شعبه های بیمه State Farm که معمولا Bank Certified هستن مثل شعبه بانک استفاده کنید که عملا بخاطر خدمات آنلاین کاملی که داره، بندرت ممکنه راهتون به اونا بیوفته.

کاشف به عمل اومد که این بانک یکی از بهترین ارائه کنندگان کردیت کارد دانشجویی هست و ما هم که جدیدا به مقام شاموخ دانشجویی مفتخر شدیم، گفتیم جهنم ضرر اپلای کنیم ببینیم چی میشه. با اینکه از کردیت یونیون محله کردیت کارد سکیور دارم اما هر کردیت کارتی که از شرکتهای پمپ بنزینی اپلای کردم، ردم کردن.
خلاصه اپلای کردم و امروز زنگ زدم گفتم نه خبر؟ گفتن، اپروو شدی. کارتت تا یک هفته میاد!! کردیت لیمیتت هم 500 دولاره! بعد از یک سال هم افزایشش میدیم!
ایکی دانه شاخ گنده رو سرم رشد کرد چون فقط شرکتهای کردیت کلاهبردار که کارمزدهای وحشتناک دارن مثل Capital One به این راحتی کردیت کارت میدن.
خلاصه فکر کنم داشتن بیش از یک سال سابقه بیمه خودرو با این شرکت هم موثر بوده.
الان هم میخوام برای حساب چکینگ و احتمالا سیوینگش اقدام کنم تا کردیت کارته بیاد. از چیزهای جالبی که در مورد این بانک خوندم اینه که اگه دیرکت دیپازیت داشته باشین از محل کارتون، تقریبا همه کارمزدهای استفاده از عابربانک در تمام دنیا براتون رایگان میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!! باور نکردنی هست.
تازه یک کارت دیگه هم دارن که اسمش ATM Card هست و برخلاف Debit Card لوگوی ویزا و مسترکارت نداره. خوبی این اینه که اگه گمش کنین، کسی نمیتونه ازش مثل دبیت کارتی که ازش استفاده کردیتی میشه، سو استفاده کنه چون حتما حتما عین کارتهای ایران باید پسورد بزنین!!! معرکه هست.
چک ها رو هم میتونین تو خونه امضا کنین و از دو طرفش اسکن بگیرین یا با موبایلتون عکس بگیرین و آپلود کنین، و اونا میذارن تو حسابتون!!!!

خلاصه خیلی دارم با این شرکته حال میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، SH1A2R3 ، shahab2012 ، viona ، mml ، vroom ، gol1 ، frozen mind ، Danoosh ، Solitude ، javad_hani ، arman_m ، sadeghi897 ، moon_rose ، ASALI ، msar ، lighthouse ، soheil1993 ، golia

پیام‌های این موضوع
بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:03
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:17
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 00:14
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 02:32
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 01:59
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 06:11
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 04:19
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 05:21
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 05:47
گزارش حراجها و تخفیف های ویژه - توسط yami - 2012-07-25 ساعت 20:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان