کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهارتهای زندگی در آمریکا از نگاه یامی
(2012-07-24 ساعت 05:35)yami نوشته:  
(2012-07-24 ساعت 05:06)soheilbadami نوشته:  اکو فکس برای دوین هفته هست که داره منو برای ریپورتم سر میدوانه ! یکی از بدترین کاستومر سرویسهایی که دیدم تا حالا. دلم میخواست ایمیلهاشون رو میگذاشتم که ببینید و یا مکالماتی که داشتم. یعنی 2 تا شماره تلفن که در امضا ایمیلی یارو توی سیستم هست اشتباهه ! شماره یک شرکت گردشگریه. خدااا دیوانه میشم ادم. !

چیه سهیل؟ مشخصات شما هم اشتباهه تو اکوفکس؟
اگه اینجوریه نگران نباش. اول به من گفتن کپی کارت سوشال و گواهینامه رو ایمیل کن. بعد چندین روز ایمیل اومد که فکس کن! بعد از چندین روز هم نامه اومد که فتوکپی شونو با پست بفرست!!
به هر حال منم هر کاری گفتم میکردم. وسط این کارها هم تلفنی و ایمیلی تماس گرفتم و تاکید کردن که حتی اگه درست هم بشه آپدیت سیستم تا سی روز ممکنه طول بکشه و شما در این مدت اگه بهر طریقی پرس و جو کنین ممکنه ببینید که هنوز اطلاعات اصلاح نشده پس خونسردی تو حفظ کن و هر کاری میگن بکن و اگه بعد از رسیدن آخرین بار مدارک بهشون یک چهل روزی گذشت و خبری نشد، زنگ بزن و چک کن ببین اطلاعات اصلاح شده یا نه.
به منم تعریف کن مشکل تو چیه؟
نه والا. من ریپرت سالانه ام رو انلاین درخواست کردم که سیستم منو وریفای نکرد و بهم نداد گفت باید تلفنی درخواست کنی ما هم با هزار مکافات اینکارو کردیم (با توجه به موضوع فهماندن اسم و فامیلهای عجیب غریب ما ها به یک ربات نفهم !) تازه بعد 15 روز نامه اومده که تو 1 بار گرفتی و کوپنت تمام شده !
هر چی زنگ و ایمیل و داستان که بابا اینجوری نیست حالا امروز بعد هزار تا اینور اونور میگه (سوپروایزر رو گیر اوردم) میدونی سیستم نمیتونه نشون بده که تو دانلود کردی یا نه ! ممکنه کردی باشی یا نکرده باشی ! بعد گفت باشه من بتو یوزر میدم برو تو سیستم 1 بار میتونی ریپورت رو ببینی و بعد میبندمش گفتیم خب گفت پسوورد رو میفرستم به ایمیل ظرف 5 دقیقه دیگه. بعد از 3 ساعت دیدیم نفرستاد دوباره زنگ زدیم حالا از اول سین جیم که ما رو وریفای کنه. خب چه کمکی بکنم ؟ اقا این همکارت بنا بوده برای من پسورد بفرسته. صبر کن. رفته تو سیستم. نه اقا همکارم غلط کرده ! شما 1 بار از ما گرفتی. و دوباره از نو یعنی فااا جعه . گفتم عزیز جان اون خانم سوپر وایزر بودن حالا هم وصل کن به خودش میگه ما 5 تا سوپر وایزر داریم کدوم ؟! تازه اکثرا رفتن. باز موند واسه 1 روز دیگه ولی من کوتاه بیا نیستم به محض اینکه وقتی گیرم بیاد میرم راند بعدی بالاخره یکیمون از رو میره !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، yami ، mavarfan ، parastoo mohajer ، msar

پیام‌های این موضوع
بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:03
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:17
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 00:14
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 02:32
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 01:59
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 06:11
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 04:19
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 05:21
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 05:47
RE: SSN اشتباهی در شرکتهای کردیت ریپورت و مکافات حاصل از آن - توسط soheilbadami - 2012-07-24 ساعت 10:27
گزارش حراجها و تخفیف های ویژه - توسط yami - 2012-07-25 ساعت 20:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان