کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهارتهای زندگی در آمریکا از نگاه یامی
(2012-09-17 ساعت 06:00)yami نوشته:  دوستان سلام دوباره این پیر اکابر رو بپذیرید...

فقط خواستم بیام بگم، اگه حال و هوای درس و مشخ زده به سرتون به دو چیز اساسی خیلی توجه کنید!!

اولی که همان مهارت شنیداری هست که الحمدوللا من مشکلی ندارم از برکت یک سال کار پاره وقت در فروشگاه

دوم مهارت مقاله نویسی یا همان essay و journal هست. ببخشیندها ولی سرویسمان کردن از بس بهمون میگن هی essay بنویسیم. تقریبا برای هر درس، هر جلسه باید یکی بنویسیم از خلاصه نویسی گرفته تا نوشتن نظر خودتون تا تحقیق تا .... بخدا دیگه دارن گریه ام رو در میارن!! بابا اینها میخوان نویسنده تربیت کنن یک مملکت رو؟ آخه اینقدر هم کار نوشتن؟ تازه برای هر کدوم هم حداقل تعداد کلمه تعیین میکنن. حدود 500 کلمه. کم یا بیش...
یعنی مخم برن اوت کرده... مخصوصا اگه درس آنلاین بردارین که من اشتباه کردم برداشتم که کارش خیلی زیاده، چون میدونن کتاب دم دستته، اونقدر تکلیف میدن که دیگه مطمئن باشن یاد گرفتی. خفه ام کردن به خدا...

سلام دوست عزیز دقیقا با احوالت آشنا هستم ..درس خوندن تو این مملکت اونم اگه در یه کالج یا دانشگاه نسبتا مطرح باشه به معنای واقعی کلمه پوست کندن هست..اصلا راحت نیست ..من ترم قبل 6 واحد زبان که لازمه ترنسفر و یا ادامه تحصیل هست در SMC برداشتم واقعا اشکم در اومد از بس که نوشتم انگشتام داشت پوست اندازی میکرد..Sad یک درس 3 واحدی هم ریاضی برداشته بودم که واقعا با اینکه از همون درسای اواخر دبیرستان بود ولی اینقدر تکلیف و تمرین میدادند که واقعا باید از صبح تا شب فقط درس بخونی ..اصلا به کار کردن نمیرسی..یعنی نقطه عطف کلمه ...
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، *ROYA* ، vroom ، 3pideh ، kamilia modi ، khder ، golia

پیام‌های این موضوع
بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:03
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-06 ساعت 23:17
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 00:14
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-07 ساعت 02:32
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 01:59
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-18 ساعت 06:11
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 04:19
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 05:21
RE: بانک شرکت بیمه State Farm - معرکه! - توسط yami - 2012-07-19 ساعت 05:47
گزارش حراجها و تخفیف های ویژه - توسط yami - 2012-07-25 ساعت 20:07
RE: بچه ها! مواظب باشید :( - اندر معضل essayنویسی در دانشگاهها - توسط Hossein81 - 2012-09-17 ساعت 06:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان