کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت نیروی کار به اروپا با کارت آبی
سلام دوستان. من حدود ۸ ماه پیش برای رفتن به آلمان اقدام کردم گفتم بد نیست تجربیات خودم رو در این باره برای دوستان بگم. شرکتهای زیادی در ایران هستن که ادعا میکنن میتونن برای شما ویزای کار آلمان بگیرن و با گرفتن هزینه های زیاد میبینید ویزایی که برای شما میگیرن یه ویزای جستجوی کار ۶ ماهه هست و این اتفاق برای یکی از دوستانم افتاد. برای این ویزا نیاز به هیچ شرکت ثانویه یا وکیل نیست و خود شما میتونید مستقیما از طریق سفارت اقدام کنید. ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که اگه زبان آلمانی نمیدونید شانس پیدا کردن کار در اونجا خیلی خیلی کم خواهد بود. بهترین راه و اگه واقعا قصدشو دارید پیدا کردن کار از داخل ایرانه. من خودم این راه رو رفتم و برای بیشتر از ۱۰۰ تا شرکت درخواست فرستادم و بیشتر از ۲۰ مصاحبه با اسکایپ داشتم که بالاخره تونستم با یه شرکت قرارداد ببندم. زمینه کاری من برنامه نویسی هست و رزومه خیلی خوبی دارم و بازار IT هم در آلمان داغ داع هستش ولی نکته ای که هست برنامه نویسای چینی و هندی ۱۰۰ درجه بهتر از ایران هستن و اونا ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰ تا رزومه شون رو میفرستن. بعد از بستن قرارداد تشریف میبرین سفارت به همراه مدارک خواسته شده و یه ویزای ۳ ماهه به شما میده و بعد از رسیدن به آلمان اون ویزا رو تبدیل به ویزای یه ساله میکنید. فقط نکته مهم در این راه داشتن صبر زیاد و دانش زبان آلمانی یا انگلیسی و امیدواری هستش. چون آلمانیا خیلی سخت گیر هستن و در این راه خیلی شما رو ناامید خواهند کرد. بازم سوالی داشتین من در خدمتم
وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.
پاسخ
تشکر کنندگان: سرباز هخامنشی ، peyman b ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: مهاجرت نیروی کار به اروپا با کارت آبی - توسط behzadkhatari - 2016-09-25 ساعت 11:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان