کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دریافت اقامت سوئد با سرمایه گذاری
من سه سال پيش به سوئد مسافرت كردم ، درست وسط زمستون ، از لحاظ سرما بايد بگم بدليل رطوبت بالا سرماش با ايران فرق چنداني نداره من همون لباسايي رو واسه خودم و حتي پسرم كه فقط يكسالش بود ، ميپوشيديم كه توي تهران ميپوشيديم ، البته از ساعت چهار عصر ببعد كه باد كمي ميومد سوز هوا شروع ميشد و معمولا ساعت هفت و هشت شب به اوج خودش ميرسيد . البته من و پسرم و همسرم بشدت گرمايي هستيم و هميشه از گرما فراري بوديم . اينه كه اگه كسي سرما رو دوست نداره سوئد و كشوراي اسكانديناوي گزينه مناسبي نيستند .

ضمنا هوا از ساعت سه و نيم بعداز ظهر كم كم تاريك ميشه كه اين موضوع تو ماههاي آذر و دي ( دسامبر و ژانويه ) به اوج خودش ميرسه . اونجا فروشگاهها تا ساعت هفت بعدازظهر و بعضي ها تا شش بعداز ظهر بيشتر باز نيستن . ساعت شروع هم نه صبح در روزهاي معمولي و ده يا يازده صبح در روزهاي تعطيل . اتوبوس ها بسيار بسيار منظم و وسيله بسبار خوبي براي رفت و آمد هستن

متاسفانه از ساعت شش و هفت بعدازظهر بسيار بسيار خلوت ميشه خيابونها و اين واسه ما ايراني ها كه ساعت هشت شب !! وايمون تايم بيرون رفتنه ، يه كم سخته !! البته بگم من ترجيح ميدم با نظم اونا زندگي كنم ، چون اغلب زود ميخوابن و ساعت شش صبح تو اون برف و سرما ! ( كه ما تو اين هوا هجوم ميبريم زير لحاف !!) در حال دويدن و ورزش كردن بودن

حراجهاي فوق العاده اي داره مخصوصا قبل و بعد از ژانويه و اواخر فصل ها . من حتي جارو برقي و اتو و سشوار رو توي حراج با قيمتهاي عالي خريدم . اجاره خونه ها بسته به امكانات از سه هزار شروع ميشه به بالا . واسه يه خونه شصت متري تو يوتبري ( گوتنبرگ ) حدودا ده هزار تا بايد داد البته بگم با كمتر از سه هزار تا هم ميشه مخصوصا مجردها . با ١٨٠٠ كرون ميشه يه اتاق اجاره كرد كه آشپزخونه و حمام و توالتش مشتركه . بليطهاي بسيار ارزوني براي مسافرت به ساير كشورهاي عضو شينگن گير مياد ! بليطهاي دقيقه نود و فوق العاده بود قيمتهاشون ، حتي با كمترين درآمدها هم ميشه مسافرت هاي بسيار خوبي رفت .
تابستون ٩٤ ويزام مياد !
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos

پیام‌های این موضوع
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط Soshians - 2013-08-30 ساعت 20:15
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط barvos - 2013-09-01 ساعت 18:58
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط Soshians - 2013-09-02 ساعت 02:06
؟ - توسط barvos - 2013-09-02 ساعت 10:04
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط Soshians - 2013-09-03 ساعت 14:50
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط barvos - 2013-09-04 ساعت 01:16
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط andi920 - 2013-10-01 ساعت 23:04
در مورد سوئد - توسط barvos - 2013-10-04 ساعت 13:33
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط ramin-sky - 2013-10-11 ساعت 16:48
RE: دریافت اقامت سوئد ( - توسط barvos - 2013-10-15 ساعت 13:30
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط barvos - 2013-11-10 ساعت 16:02
RE: دریافت اقامت سوئد (سرمایه گذاری) و اطلاعاتی در مورد سوئد - توسط سرزمين روياها - 2013-11-15 ساعت 07:04
و اطلاعاتی - توسط barvos - 2013-11-17 ساعت 21:29
RE: دریافت اقامت سوئد - توسط barvos - 2013-12-20 ساعت 18:44

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان