کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
HR158 یا اصلاحیه جدید قانون لغو روادید آمریکا با 38 کشور
(2015-12-23 ساعت 02:33)yami نوشته:  
(2015-12-21 ساعت 23:27)elima1980 نوشته:  ازاین به بعدهرمسافری که گرین کارت وسیتیزن باشه دربازگشت تو فرودگاه قبل پرواز کانکشن استانبول دبی قطر به سیخ داغ میکشن اش معلوم نیست تو ورود به آمریکا چیکارش کنند توصیه میکنم از فرودگاه های نیویورک بوستون شیکاگو تگزاس دالاس وهیستون و سیاتل وارد نشید که شمر ذالجوشن اونجا منتظرتون Smile

آیا موردی بوده تاکنون؟ چه کسی؟ کجا؟ چه زمانی؟

من که دیگه موقع ورود مجددم در چارچوب قانون از هر گونه جواب دادن به افسر مهاجرت خودداری خواهم کرد. بسسه انفعال و سست عنصری.
شورشو دراوردن اینا. با اینکه این کامیونتی ایرانی چقدر بی آزاره، تازه آزارشم نهایتا به خودشون میرسه، باز دست از سر ما بر نمیدارن.
بعدم هر سال برامون تبریک سال نو شمسی تدارک میبینن.
ببندین آقا در این دکون شون وووووو. اینا رو بحال خودشون ول کنیم، تا ما رو نکشن، ول کن ماجرا نیستن.
من دو تا تجربه شخصی رو بگم که خودم مستقیم باهاشون در ارتباطم مورد اول دوستی هست که سیتیزن هست و ۲۵ سال که در آمریکا زندگی می کنه و در و در بدو ورود من به مدت دو ماه پیش ایشون بودم و خیلی به من کمک کرد ایشون برای دیدن اقوام به ایران رفتن به مدت یک ماه ونیم بعد از بازگشت توی فرودگاه جلوی ایشون گرفتن و سه ساعت کارشون طول کشید تا از فرودگاه اومدن بیرون من که به دنبال ایشون رفته بودم بعد از خروج از فرودگاه کلی عصبانی بود و می گفت ازشون بازجویی کردن ولی بعد از گذشت سه روز که به دیدنش رفتم دیگه اون صحبتی که در بدو ورود می کرد رو نمی کرد ایشون در اثر خستگی راه خیلی ناراحت بود که سه ساعت کارش طول کشیده ولی می گفت از تمام ملیت ها جدا می کردن و سوال و جواب می کردن و اون سه ساعت هم به خاطر شلوغی تعداد نفرات و صفی که ایجاد شده بود می گفت از چین ویتنام رومانی بلژیک مصر مالزی هند چه سیتیزن چه گرین کارتی در اون صف برای سوال پرسیدن وجود داشته و از ایشون خیلی سوال پرسیده شده از زمانی که اومده آمریکا تا حال که از بقیه هم این سوالات پرسیده میشده و این مختص ایرانی ها نیست مورد دوم دوستی هستن که من با ایشون اینجا آشنا شدم ایشون از بچه های لاتاری ۲۰۱۳ هستن که تو کالج با هم آشنا شدیم ایشون هم برای دیدن خواهرشون رفتن کانادا در برگشت جلو ایشون رو هم گرفتن و سوالاتی کردن که چرا رفتن کانادا و در مورد کارشون در آمریکا پرسیدن و چند. سوال مختصر در مورد ایران که بودن ولی نه زیاد چون قبلاً در موقع گرفتن ویزا کلیرنس داشتن البته بنا به نظر خودش ایشون هم می گفت جلوی خیلی ها رو گرفته بودن حتی یک آقای فرانسوی که سیتیزن آمریکا بوده و رفته بوده فرانسه و خیلی عصبانی بوده به خاطر عصبانیت می گفت از همه به اون بیشتر گیر دادن و کل بارش رو هم ریختن بیرون گشتن ایشون می گفت از نفری که ازش سوال می کرده پرسیده آیا اگر برای دیدن پدر و مادر بره ایران با این قانون جدید برای بازگشت باید ویزا بگیره اونهم گفته نه این شامل افراد مقیم آمریکا نمیشه و گفته ولی فکر کنم ایرانی ها خودشون می خواهند ویزا بگیرن چون همه این سوال رو می پرسن و در مورد اعتراض ایرانی ها خبر داشته و گفته من نمی دونم ایرانی های مقیم آمریکا برای چه به چیزی که شاملشون نمیشه و برای امنیت خودشون هست اعتراض می کنن دوستم هم گفته آخه ما تروریست نیستیم اون هم گفته شما تروریست نیستین ما اینو می دونیم ولی دولتتون هست این بود تجربه دو تا از دوستان نزدیک من که من دائم باهاشونم
کیس نامبر:32XX / ارسال مدارک:23 می ،پست آرامکس / تعداد نفرات کیس : فقط خودم / سفارت: ابوظبی/ کارنت: ۹ دسامبر / مصاحبه: هفته چهارم فوریه-برگه آبی و چک کردن بعد چهار ماه
updates:23feb, 24feb, 25feb, 5mar, 9june, 10june
کلیر june 10 بعد از 107 روز انتظار
ویزا: July 7
ورود هفته آخر اکتبر ۲۰۱۴ Cool  

مرحله بعدF2A اقدام برای همسر
ارسال مدارک: July 15 2016
Priority ‎Date: July 18 2016  /اپرو: Nov 3 2016
مصاحبه: Oct 2018 مونترال کانادا (بکراند چک) و به گفته آفیسر حدود یکسال طول میکشد 
مصاحبه دوم: 2020 Mar مونترال قسم مجدد و دریافت برگه Welcome to The United States  Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: jupiterx ، lingni ، Danoosh ، fariba_a ، j.modarres ، nimanoush ، Siamak ، aaraam

پیام‌های این موضوع
کلیرنس برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - توسط milaveh - 2015-12-09 ساعت 00:06
RE: HR158 یا اصلاحیه جدید قانون لغو روادید آمریکا با 38 کشور - توسط Arashslm - 2015-12-23 ساعت 03:34
کلیرنس برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - توسط Aabearff - 2015-12-09 ساعت 00:11
1 - توسط ali3875 - 2015-12-09 ساعت 15:02
کلیرنس برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - توسط NGNJ - 2015-12-10 ساعت 15:40
کلیرنس برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - توسط NGNJ - 2015-12-10 ساعت 19:28
RE: کلیرنس برندگان لاتاری 2016 - توسط rezamehrzad - 2015-12-10 ساعت 20:58
RE: کلیرنس برندگان لاتاری 2016 - توسط haaaa - 2015-12-11 ساعت 10:36
RE: کلیرنس برندگان لاتاری 2016 - توسط Ali Sepehr - 2015-12-11 ساعت 10:54
RE: کلیرنس برندگان لاتاری 2016 - توسط Radian - 2015-12-11 ساعت 11:13
RE: کلیرنس برندگان لاتاری 2016 - توسط saman_rrr - 2015-12-11 ساعت 11:54
RE: کلیرنس برندگان لاتاری 2016 - توسط Siamak - 2015-12-11 ساعت 14:04
RE: کلیرنس برندگان لاتاری 2016 - توسط behjan - 2015-12-11 ساعت 15:01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان