کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا
(2012-04-16 ساعت 22:58)linda نوشته:  سلام
من دانشجوی ترم آخر کارشناسی پژوهشگری علوم اجتماعی هستم
میخوام که برای ادامه تحصیلم به یکی از دانشگاههای آمریکا برم
میشه بگید کدوم دانشگاهها رشته ی من رو دارن؟
و اینکه اگه برای فوق لیسانس اقدام کنم بهتره و راحت تر پذیرش میدن یا اینکه اینجا فوق لیسانس رو بگیرم و برایPhD اقدام به اخذ پذیرش کنم؟
لطفا در مورد هزینه تحصیل و امکانات دانشگاهها هم برام توضیح بدید
خیلی ممنون

به این سایتی که دوستمون در بالا اشاره کردن حتما سر بزنید
در مورد رشتتون چون اطلاعای ندارنم نمی دونم..هرچند پیدا کردن دانشگاه یه کار وقتگیره و خودتون باید زمان بزارید... تو اینترنت به زبان انگلیسی سرچ کنید"رتبه دانشگاه ها در رشته فلان" یا چیزهایی شبیه این...من خودم همینجوری شروع کردم سایت اپلای ابرود هم خیلی کمکم کرد
در مورد فوق یا دکترا زمانی که من داشتم اپلای می کردم همه می گفتن دکترا راحتتره..اما من تقریبا به دانشگاه هایی که مدرک فرستادم و ایمیل زدم به جز چند تا از بقیه جواب های نسبتا خوبی گرفتم..پس اگر به هر حال قصد رفتن دارید به نظر من هر چه زودتر بهتر...
هزینه تحصیل در آمریکا خیلی بالاست و به همین دلیل دانشجویان خارجی معمولا رزومه خوبی ارائه می دن تا بتون TA یا RA بشن و کمک هزینه دریافت کنن..مثلا برای رشته کامپیوتر یه دانشگاه با رنک حدود 100 ترمی 10 تا 12 هزار دلار میشه...زیاده نه؟! Big Grin
البته وام های زیادی دولت می ده اما همشون بهره های سنگین دارن ولی خود سیتیزن ها معمولا از این وام ها استفاده می کنن...
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، OverLord ، honey62 ، Lemony ، mehdi2014

پیام‌های این موضوع
نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-26 ساعت 02:43
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط Hossein81 - 2011-01-26 ساعت 13:36
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-27 ساعت 04:51
RE: اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا - توسط faranak.n - 2012-04-17 ساعت 12:17
فوق دکترا - توسط rozbeh121 - 2011-09-28 ساعت 17:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان