کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا
سلام فرانک جان . من هم مانند شما دنبال رفتن به آمریکا هستم که کاری پر درد سر است و اصلا آسان نیست. اگر من و شما و امثال ما بتوانیم گرین کارت دریافت کنیم رفتن به دانشگاه برایمان آسانتر می شود که البته این فقط یک شانس است. اما برای گرفتن ویزای دانشجویی کار خیلی سخت است. بهتر است که شما اول مانند من فوق لیسانس را بگیرید بعد برای دکترا در آمریکا اقدام کنید چون اندکی شما را به هدف نزدیک تر می کند و البته انهم آسان نیست. پذیرش دانشگاههای امریکا مانند هر جای دیگر رزومه خوب می خواهد که البته برای شما و امثال من کاری غیر ممکن نیست اما آسان هم نخواهد بود. یک سایت به شما معرفی می کنم از طریق آن می توانید رتبه بندی دانشگاههای آمریکا در رشته علوم اجتماعی را ببینید فکر کنم تقریبا با رتبه بندی در علوم سیاسی یکی باشد یا نزدیک به آن است که من قبلا سرچ کرده ام. www.phds.orgموفق باشید. اگر باهم تبادل نظر داشته باشیم بد نیست لین هم ایمیل بنده : arent_bobak@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

پیام‌های این موضوع
نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-26 ساعت 02:43
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط Hossein81 - 2011-01-26 ساعت 13:36
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-27 ساعت 04:51
RE: اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا - توسط babakgholamizadeh - 2014-11-21 ساعت 17:09
فوق دکترا - توسط rozbeh121 - 2011-09-28 ساعت 17:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان