کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا
شبنم عزیز بسیار سپاسگزارم از راهنماییتان!
اما بهتر نیست، تو دل بچه ها رو خالی نکنید؟
من تجربه تدریس دارم! و این رو میدونم که اگر دانشجویی استعداد یادگیری چیزی رو نداره، باید با انرژی مثبت دادن بهش، استعدادش رو شکوفا کنیم!
در مشاوره دادن هم همینطور! بهتره توضیحاتی به افراد بدهیم که دلسردشان نکنیم، و عیناً واقعیت داشته باشه!
ببینید، اصولاً کسی نمیتونه بگه که هزینه زندگی در آمریکا برای یک دانشجو چقدر هست!
من همینجا با شما شرط میبندم، کسانی در آمریکا هستند که با ماهیانه 500$ به صورت خیلی معمولی زندگی میکنند، بدون اینکه مشکلی براشون پیش بیاد! (دانشجویی)
بله، اگر 24 ساعت به تفریح و این رستوران و اون رستوران و ... باشید و صرفه جویی نکنید، هزینه زندگی شما سر به فلک میکشه!

من اینطوری این مسئله رو حل کردم :
هزینه زندگی در آمریکا برای یک دانشجو، از ماهیانه 400$ تا بینهایت ( 100000000$ یا بیشتر ) متغیر هست!
اما مقدار استانداردی که تو همه سایتهای دولتی آمریکا و سایتهای دانشگاهها زدند، به این توضیح بسیار نزدیک هست :
In general the cost of living may vary from $6000 to $10000 per a year

در مورد فرش قرمز با شما موافقم، چون اصولاً اگر اوباما هم بیاد ایران، کسی برایش فرش قرمز پهن نمیکنه!
در واقع اونجا کسی به کسی کاری نداره، شما تشریف میبرید، هر چقدر که تلاش کنید، همونقدر پیشرفت میکنید!
نمیدونم ما ایرانی ها چرا اینقدر به فرش قرمز علاقه داریم! آخه برای چی یکی باید فکر کنه، وقتی میره تو فرودگاه همه مردم آمریکا به استقبالش میان؟؟؟

عزیزان علاقه مند به تحصیل در آمریکا، بهتون توصیه میکنم هیچگاه مایوس نشوید و فقط و فقط در سایتهای دولتی آمریکا و سایتهای دانشگاه ها به دنبال اطلاعات باشید!
نظر ها رو حتماً بخونید، اما به اطلاعات جامع و دقیق اون سایتها اکتفا کنید!

این پیشنهاد منه!
پیروز و سربلند باشید!!!
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا - توسط usa.lover - 2010-07-14 ساعت 03:02
نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-26 ساعت 02:43
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط Hossein81 - 2011-01-26 ساعت 13:36
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-27 ساعت 04:51
فوق دکترا - توسط rozbeh121 - 2011-09-28 ساعت 17:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان