کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا
سلام به همگی و ممنون از shabnam286
من هم که از برنده‌های 2011 هستم میخوام مثل شما عمل کنم و از سال اول وارد دانشگاه بشم، اتفاقا بعد از جستجوی زیاد به این نتیجه رسیدم که احتمالا TX رو انتخاب کنم چون هم دانشگاه‌های زیادی داره و هم دانشگاه‌های خوبی در زمینه تحصیلی من (مهندسی صنایع) داره.
برای من مساله مالی خیلی خیلی مهمه، تقریبا باید بگم اگه نتونم از دانشگاهی Fund بگیرم کل قضیه اپلای و گرین کارد و ... میره هوا، واسه همین میخواستم بدونم چیکار کنم که شانس گرفتن Fund واسه من بالا بره؟
مثلا یکی از دوستان مهاجر سرایی به من توصیه کرد به جای اینکه از ایران به عنوان دانشجوی International اپلای کنم سعی کنم 3 ماه قبل از شروع ترم Fall 2011 بیام آمریکا و بعد از گرفتن گرین کارت به عنوان Permanent resident اپلای کنم، اینطوری شانسم خیلی بیشتره، به نظر منم حرفش منطقی بود. (ممنون از علیرضا) نظر شما چیه؟
اینطوری که من از سایت دانشگاه‌ها فهمیدم اگه واسه PHD اقدام کنم احتمال گرفتن Fund خیلی بیشتره تا اینکه واسه Master اقدام کنم، درسته؟
اصولا Permanent Resident شدن غیر از ویزا تو کمک های مالی دانشگاه هم کمک می کنه دیگه؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، msar

پیام‌های این موضوع
RE: اطلاعات اخذ پذیرش از دانشگاههای آمریکا - توسط mohsen mirzaei - 2010-07-14 ساعت 12:54
نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-26 ساعت 02:43
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط Hossein81 - 2011-01-26 ساعت 13:36
RE: نحوه ثبت نام آنلاين - توسط iran azad - 2011-01-27 ساعت 04:51
فوق دکترا - توسط rozbeh121 - 2011-09-28 ساعت 17:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان