کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
ببین اپروو 3 تا 6 ماه طول میکشه، بعدشم بستگی داره توی اون زمان سفارت شلوغ باشه یا نه. نمیشه گفت تا خرداد میرید یا نه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Tomas ، girl ، leila.e
راستی ما هم باید رابطه رو ثابت کنیم؟چه مسخره بازیی هست....بچه ها من شاید با همسرم نرم انکارا...اگه نرفتم خوبه که برای اثبات رابطه شناسنامه و پاسپورا امریکایی دخترمون رو همسرم با خودش ببره؟ایا لازمه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، girl ، leila.e
اونو که حتما ببره عزیزم. حالا چندتا عکسم که با هم انداختین ببره.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، shabnam.84 ، Tomas ، girl ، leila.e
سلام.وقتتون بخیر.من تقریبا2 سال هست که با خانمی در امریکا در ارتباطم.البته ایشون یکبار ازدواج کردن و حدود 6 ماه بعد ،درست بعد از ورودشون به امریکا طلاق گرفتن،حالا گرین کارته 10 ساله دارن و قراره 5 سالشون کامل بشه تا سیتیزن بشن و بعد برای ازدواج با من اقدام کنن،یعنی 2 سال دیگه الان 3 ساله که اونجان.البته الان هم درس می خونن که فکر کنم مدرسه هست نه دانشگاه که بعد دانشگاه شروع میشه.و هم کار می کنن،که بتونه منو ساپورت کنه.می خواستم بدونم که روال به همین شکل هست،و در ادامه موردی پیش نمی یاد.چون با صحبتای که کردیم تو خوشبینانه ترین حالت 3 سال طول می کشه تا تازه پروسه کار من شروع بشه،ایا مشکلی برای طلاقشون نیست،مثلا شک کنن طلاقشون به قصد خاصی بوده .ایا اراه دیگه ای هست برای کم شدنه زمان،اخه خودشون مگن با سیتیزن ازدواج بهتره زود تر کارا می شه. ممنون،با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، leila.e
سلام خوش اومدین به مهاجرسرا Smile خب اینکه شما میگین درسته اگه وقتی ایشون سیتیزن باشن و ازدواج کنید پروسه ی کار کوتاه تر میشه 1 سال رو
حتما در نظر بگیرید اما با داشتن گرین کارت این پروسه تا جایی که میدونم 2 سال رو حتما طول میکشه.
اما خب الان هم میتونید ازدواج کنید و بعد 2 سال کارتون انجام میشه .حالا بازهم به خودتون و شرایطتون بستگی داره که کدوم راه رو انتخاب کنید.
اگه تفاوت سنی زیادی نداشته باشین فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. مثلا سن اون خانم خیلی بیشتر از شما نباشه یا شما خیلی بزرگتر از ایشون نباشین. و مدارکی که واقعی بودن رابطه ی شما رو نشون بده جدا از عقدنامه. مثل عکس و ایمیل.پرینت تلفن و این قبیل مدارک.... حالا بازهم شما تاپیک های مربوط به ازدواج رو بخونید. اگر سوالی داشتین دوستان کمکتون میکنن.

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، kamela ، girl ، leila.e ، arian307
اینو توجه کنید که مطمئنا این قضیه طلاقشون و ازدواج مجددشون یکم حساسیت برانگیز میشه و ممکنه مدارک بیشتری برای اثبات رابطه بخوان
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، girl ، leila.e ، arian307
سلام.ممنون که وقت گذاشتید.ولی مشکلی که هست من الان بنا به درخواست خودشون زنگ نمیزنم،خب عکسیم که نداریم،ایمیلم اگر بدم. یا بدن خوب می تونه شک برانگیز باشه بعدن چون میگن شما حتما برنامه داشتین که این خانوم طلاق بگیرن،البته تفاوت سنی هم نداریم،تقریبا هم سنیم.فقط نگرانی من از زمانشه که طولانی تر نشه،سوال من اینه که بعد ا ز سیتی زن شدنشون چقدر باید ارتباط داشته باشیم که برای اونا قابل قبول باشه چون بعد از اونه که ما می تونیم رابطمونو علنی کنیم الان ما تو یا هو فقط ارتباط داریم.. با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
مهم نیست که از زمان سیتیزن شدن چقدر با هم ارتباط داشته باشید. شما از همین الان ارتباط دارید و میتونید ارتباطتونو اثبات کنید و تا وقتی سیتیزن بشن عملا چندساله که ارتباط دارید و میتونن درجا واستون اقدام کنن
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، leila.e ، سانازی
(2013-02-24 ساعت 18:13)asemaneabi_137 نوشته:  
(2013-02-24 ساعت 03:13)الهه سابق نوشته:  محمد واسه ازدواجیا عکس نمیخوان، مگر اینکه بنظرشون ازدواج مشکوک باشه، مثلا اختلاف سنی زیاد یا هرچیز دیگه. درهرصورت بهتره با خودتون ببرید.
آسمان آبی عزیز، الان هیچ کاری لازم نیست بکنید تا چندماه دیگه که اپرووتون بیاد. درضمن دست اون کسی رو که بهتون توصیه کرد K-3 اقدام کنید ببوسید. K-3 شش هفت ماه بیشتر طول نمیکشه (البته با روند فعلی) ولی ازدواجی بالای 1 سال 1.5 ساله
عزیز جانم..2 ماه طول کشید این رسیداش بیاد تا خرداد یعنی میرم؟
کی گفته بالای یک سال طول میکشه ویزای ازدواج؟ مال من که 6 ماهه بهم وقت مصاحبه دادن 4 ماه بعدش هم ویزا گرفتم. البته دوستان ازدواجی دیگه ای رو هم دیده ام که اینطور بوده و مال من تنها اینطور نبود.
تا اونجا که من چندین مورد دیدم و هنوزم هم دارم میبینم ویزا ازدواج و نامزد فرق چندانی از نظر مدت ندارن.
پاسخ
تشکر کنندگان: simi ، سانازی ، kopol
تا حالا که همیشه همینطور بوده. 6 ماهه بهتون وقت مصاحبه دادن؟ من فقط 7 ماه طول کشید بهم کیس نامبر بدن (5 ماه اپروو طول کشید که نرمالش همون 5 ماهه و 2 ماه هم طول کشید کیس نامبر بهم اختصاص بدن)
هزاران بار توضیح دادم که نامزدیا چون NVC ندارن خیلی خیلی کارشون سریعتره. الانم که وقت مصاحبه رو خودشون انتخاب میکنن اما ازدواجیا2-3 ماه بعداز تکمیل مدارک تازه نامه مصاحبه رو دریافت میکنن. الان من دقیقا 2 ماهه مدارکم در NVC تکمیل شده و هنوزم که هنوزه هیچ خبری از وقت مصاحبه نیست. اینها حرف من نیست، توی خود سایت ابوظبی و آنکارا هم برید صراحتا نوشته که 2-3 ماه بعد از تکمیل مدارک در NVC نامه مصاحبه به دست فرد میرسه. حالا شما خوش شانس بودی لابد بجای 5 ماه، 3 ماهه اپروو شدی لابد 1 ماهه هم کیس نامبر گرفتی و لابد بجای چندین ماهی که همه در NVC گیر میکنن، شما 1 ماه بیشتر پروندتو نگه نداشتن و لابد بجای 2-3 ماه بعد از تکمیل مدارکتون، 1 ماهه نامه مصاحبتون اومده. این دیگه اوج خوش شانسیتون بوده. اگه سایت ویزا جورنی که مال خارجیاست هم برید و یه سری به فروم های ازدواجیشون بزنید میبینید که عدد بالای یک سال رو تازه با تخفیف گفتم. همون 1 تا 1.5 سال درستشه
اینجا توی این سایت فقط یه ازدواجی داشتیم که زیر 1 سال کارش طول کشیده، بقیه همه بالای 1.5 سال بودن

درضمن شاید زمان شما اینجوری بوده. الان که من هرکسیو اینجا میبینم کارش بسیار طول کشیده در حالیکه 95% نامزدیای اینجا 6-7 ماهه مصاحبه شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: shinna ، girl ، yalda91 ، shabnam.84
اتفاقا اینکه من گفتم فقط مال من اینجور نبوده برای این بود که بگم نگید که من تنها شانس آوردم. یادمه دختر خاله ام هم سه سال قبل از من اقدام کرده بود ده ماهه کارش تموم شد. آنکارا هم که بودم کیس مثل خودم رو دیدم که همونقدر طول کشید.
البته کیس من دی ماه سال 88 شروع شد تیر ماه 89 مصاحبه داشتم که البته آبان تونستم ویزا CR1 بگیرم.
شاید اخیرا تغییراتی کرده که اطلاعات من آپدیت نشده هست.
به هر حال امیدوارم همه منتظران زود زود ویزا بگیرن که انتظار سخته
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shinna ، سانازی ، shabnam.84 ، kopol
(2013-03-04 ساعت 12:56)shamim نوشته:  اتفاقا اینکه من گفتم فقط مال من اینجور نبوده برای این بود که بگم نگید که من تنها شانس آوردم. یادمه دختر خاله ام هم سه سال قبل از من اقدام کرده بود ده ماهه کارش تموم شد. آنکارا هم که بودم کیس مثل خودم رو دیدم که همونقدر طول کشید.
البته کیس من دی ماه سال 88 شروع شد تیر ماه 89 مصاحبه داشتم که البته آبان تونستم ویزا CR1 بگیرم.
شاید اخیرا تغییراتی کرده که اطلاعات من آپدیت نشده هست.
به هر حال امیدوارم همه منتظران زود زود ویزا بگیرن که انتظار سخته

وای خدا کنه shamim جان یعنی من تیر کارمم تموم میشه من dec اقدام کردیم واییییییییییی بچه ها دعا کنید من اول تیر اونجا باشم!!Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، yalda91
من که ژانویه تکمیل مدارکم اومده، روی اوایل تیر حساب کردم یا اواخر خرداد. البته با درنظر گرفتن اف بی آی چک
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl
سلام.دوستای خوبم.من 28 febوقت مصاحبه داشتم .24 febبرای مدیکال رفتم .همه واکسنام کامل بود خدارو شکر.می خواست با وجود اینکه آبله مرغان گرفته بودم ،بازم بهم بزنه که مخالفت کردم .65 $ ازم گرفت وتست آنتی باکتریال انجام داد.
ولی تا روزه مصاحبه خیلی استرس داشتم ،چون بچه ها اینجا می نوشتن که همه مصاحبه ها عقب افتاده در صورتیکه این طور نبود.شب قبلش میل اومد که فردا مصاحبه دارم.
روز مصاحبه هم خوب بود.افیسر خیلی مودب ومهربان بودوآقای جوان بور با عینک.به من روز قبل میل زده بودن که هر عکسی دارم ببرم.منم همه آلبومامو بردم که از گیشه در نمی شد واز پشت شیشه براش ورق زدم .البته می گفت که لازم نیست.چند سوال درباره نحوه آشنایی و ارتباط.کار همسرم و خودم.همین .برگه صورتی داد .چون من قبلا جای دولتی کار می کردم با اینکه نامه بردم که اومدم بیرون اما گفت پروسه اداری هست .4 تا 6 هفته چک کن سایتو.از سانازی عزیز والهه جان بابت کمک وراهنمایی شون ممنونم .
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، shabnam.84 ، سانازی ، omnia ، saba.m
قبل از همه چیز بخاطر مطرح کردن این سوال در این تایپیک معذرت خواهی می کنم.نامزد من متولد آمریکا هست.ایشون فقط شناسنامه ایرانی داره که توش نوشته متولد یکی از شهر های آمریکا(توی سر کنسولی ایران درآمریکا پر شده )ست و همچنین پاسپورت و ویزای داره که نشون میده n نفر وارد آمریکا شدن و n+1 نفر خارج شدن(یعنی اینکه ایشون آنجا بدنیا آمده).ایشون الان 25 سالشونه و در سن 1.5 از آمریکا خارج شده وتا به امروز وارد آنجا نشده.آیا ایشون الان سیتیزن هستند یه نه و اکه بخواهم از طریق تولدشون در اون کشور واسه ویزا اقدام کنیم چه کار باید بکنم.پیشاپیش از لطف و اظهار نظر دوستان سپاسگذارم.
تاریخ مصاحبه :19 فوریه 2013،سفارت ابوظبی ،کلیر:10 آوریل2013 ،هزینه:7 میلیون تومان مقصد:هیوستون که با این در اگر در بند در مانند در مانند
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان