کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-03-04 ساعت 12:31)Afra207 نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 16:45)vanima نوشته:  دوستان كسي از روند كاري ارمنستان خبر داره. اخه تو سايتش اپديت نداره مثلا كيس هايي كه كلير شدن و زده بعضي هاشون تاريخ اكسپاير دريافت ويزاشون و زده دسامبر ٢٠١٦ يا فبريه ٢٠١٧ اما اينارو برنداشته . مگه نبايد اينارو حذف كنه؟

من صحت خبر رو نميدونم ، ولي ظاهرا اطلاعات و مدارك رو ميگيرن و مصاحبه انجام ميدن ولي بررسي و پاسخ هولد هست تا ببينن سياست دولت جديد چي هست .

منم فکر می کنم همینجور باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-04 ساعت 12:31)Afra207 نوشته:  
(2017-03-03 ساعت 16:45)vanima نوشته:  دوستان كسي از روند كاري ارمنستان خبر داره. اخه تو سايتش اپديت نداره مثلا كيس هايي كه كلير شدن و زده بعضي هاشون تاريخ اكسپاير دريافت ويزاشون و زده دسامبر ٢٠١٦ يا فبريه ٢٠١٧ اما اينارو برنداشته . مگه نبايد اينارو حذف كنه؟

من صحت خبر رو نميدونم ، ولي ظاهرا اطلاعات و مدارك رو ميگيرن و مصاحبه انجام ميدن ولي بررسي و پاسخ هولد هست تا ببينن سياست دولت جديد چي هست .

يا خدا
اخه شايد تا أبد حكم دادنش طول بكشه نميشه كه اينا منتظرباشن تا ببينن اون كي حكم ميده، زردك اميدوارم ت ر و ر شه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
طبق شواهد يكي از دوستان كه از فعالين موفق تو سفارت ابوظبي هستن، ظاهرا در هفته گذشته روند بررسي خصوصا در مورد ويزايهاي توريستي، نامزدي و لاتاري خيلي خيلي سخخت گيرانه بوده و تعداد زيادي ريجكت شدن (كه تو اين مدت بي سابقه بوده) و هيچ كسي كلير نشده در هفته هاي اخير و ويزاها هم صادر نشده. به نظر ميرسه اين بار خيلي هوشمندانه دستور به خود سفارت ابلاغ شده و داره به ارومي اجرا ميشه.
حالا اين وسط تكليف AP خورده ها چي ميشه معلوم نيست ولي يه احتمال اينه كه فعلا اعلام نميكنم ولي روال سريعتر خواهد شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D
(2017-03-04 ساعت 16:23)پري57 نوشته:  طبق شواهد يكي از دوستان كه از فعالين موفق تو سفارت ابوظبي هستن، ظاهرا در هفته گذشته روند بررسي خصوصا در مورد ويزايهاي توريستي، نامزدي و لاتاري خيلي خيلي سخخت گيرانه بوده و تعداد زيادي ريجكت شدن (كه تو اين مدت بي سابقه بوده) و هيچ كسي كلير نشده در هفته هاي اخير و ويزاها هم صادر نشده. به نظر ميرسه اين بار خيلي هوشمندانه دستور به خود سفارت ابلاغ شده و داره به ارومي اجرا ميشه.
حالا اين وسط تكليف AP خورده ها چي ميشه معلوم نيست ولي يه احتمال اينه كه فعلا اعلام نميكنم ولي روال سريعتر خواهد شد.
چرا فکر می کنید سریع تر می شه کارها؟ هیچ کدوم حتی آپ دیت هم نداشتیم مصاحبه ۱ جولای ۲۰۱۶
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، Alireza_D
(2017-03-04 ساعت 16:28)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 16:23)پري57 نوشته:  طبق شواهد يكي از دوستان كه از فعالين موفق تو سفارت ابوظبي هستن، ظاهرا در هفته گذشته روند بررسي خصوصا در مورد ويزايهاي توريستي، نامزدي و لاتاري خيلي خيلي سخخت گيرانه بوده و تعداد زيادي ريجكت شدن (كه تو اين مدت بي سابقه بوده) و هيچ كسي كلير نشده در هفته هاي اخير و ويزاها هم صادر نشده. به نظر ميرسه اين بار خيلي هوشمندانه دستور به خود سفارت ابلاغ شده و داره به ارومي اجرا ميشه.
چرا فکر می کنید سریع تر می شه کارها؟ هیچ کدوم حتی آپ دیت هم نداشتیم  مصاحبه ۱ جولای ۲۰۱۶

چيزايي كه شنيدم از اين افراد اين بود كه در حال حاضر ويزا نامبر ها تموم شده و به محض اومدن تعداد زيادي كلير ميشن و بعد هم تاكيد شده كه در مدت كوتاه تر تكليف رو مشخص كنن و ظرف 90 روز نتيجه كلير رو بايد اعلام كنن. (سخت گيري اوليه خيلي زياد ميشه و در نتيجه تعداد كيس‌هاي تاييد شده كمتر ميشن و سريعتر رسيدگي ميشن)

منم كاره اي نيستم كه نظر قطعي بدم ولي تو اين مدت از اين افراد هرچي شنيدم به واقعيت خيلي نزديك بوده و در حال حاضر هم شواهد اينو نشون ميده.
خدا كنه كه اينطور باشه براي هممون
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D
(2017-03-04 ساعت 16:42)پري57 نوشته:  
چرا فکر می کنید سریع تر می شه کارها؟ هیچ کدوم حتی آپ دیت هم نداشتیم  مصاحبه ۱ جولای ۲۰۱۶

چيزايي كه شنيدم از اين افراد اين بود كه در حال حاضر ويزا نامبر ها تموم شده و به محض اومدن تعداد زيادي كلير ميشن و بعد هم تاكيد شده كه در مدت كوتاه تر تكليف رو مشخص كنن و ظرف 90 روز نتيجه كلير رو بايد اعلام كنن. (سخت گيري اوليه خيلي زياد ميشه و در نتيجه تعداد كيس‌هاي تاييد شده كمتر ميشن و سريعتر رسيدگي ميشن)

منم كاره اي نيستم كه نظر قطعي بدم ولي تو اين مدت از اين افراد هرچي شنيدم به واقعيت خيلي نزديك بوده و در حال حاضر هم شواهد اينو نشون ميده.

خدا از دهنتون بشنوه. من تا مرداد صبر می کنم چون فعلا ایران و پیش شوهرم هستم. بعدش اگه خبری نشد می رم امریکا سفارت رو سو می کنم. این امکان رو دارن وکلا. اون موقع یک سال و دوماه می شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Alireza_D
(2017-03-04 ساعت 16:58)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 16:28)samira aslroosta نوشته:  چرا فکر می کنید سریع تر می شه کارها؟ هیچ کدوم حتی آپ دیت هم نداشتیم  مصاحبه ۱ جولای ۲۰۱۶

خدا از دهنتون بشنوه. من تا مرداد صبر می کنم چون فعلا ایران و پیش شوهرم هستم. بعدش اگه خبری نشد می رم آمریکا سفارت رو سو می کنم. این امکان رو دارن وکلا. اون موقع یک سال و دوماه می شه.

doostane aziz bekhodetun stress vared nakonin, man ta 28 Feb. ankara budam be modate do hafte, kheilia visa gereftan, hatta post ke raftam barate gereftane passport, kolli receipt unja bud ke hame irani budan. age khateretun bashe manam joze kasaei budam ke alaki behem gir dadan va resume khastan, ba enke shaghel nabudam, vali kheily zud visam sader shod.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، صبا فرزاد ، Alireza_D

دوست عزيز من متوجه دليل سريعتر شدن روند كلييري كه گفتين نشدم اگه ممكنه بيشتر توضيح ميدين ؟
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-04 ساعت 18:58)ziziii نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 16:42)پري57 نوشته:  چيزايي كه شنيدم از اين افراد اين بود كه در حال حاضر ويزا نامبر ها تموم شده و به محض اومدن تعداد زيادي كلير ميشن و بعد هم تاكيد شده كه در مدت كوتاه تر تكليف رو مشخص كنن و ظرف 90 روز نتيجه كلير رو بايد اعلام كنن. (سخت گيري اوليه خيلي زياد ميشه و در نتيجه تعداد كيس‌هاي تاييد شده كمتر ميشن و سريعتر رسيدگي ميشن)

خدا از دهنتون بشنوه. من تا مرداد صبر می کنم چون فعلا ایران و پیش شوهرم هستم. بعدش اگه خبری نشد می رم آمریکا سفارت رو سو می کنم. این امکان رو دارن وکلا. اون موقع یک سال و دوماه می شه.

doostane aziz bekhodetun stress vared nakonin, man ta 28 Feb. ankara budam be modate do hafte, kheilia visa gereftan, hatta post ke raftam barate gereftane passport, kolli receipt unja bud ke hame irani budan. age khateretun bashe manam joze kasaei budam ke alaki behem gir dadan va resume khastan, ba enke shaghel nabudam, vali kheily zud visam sader shod.

شما خوش شانس بودید اف بی ای نخوردین
پاسخ
تشکر کنندگان:

ببخشيد من درست متوجه نشدم شما ميگين كسي كلير نشده و خيلي ها ريجكت شدن بعد ميگين روال سريع تَر انجام ميشه! اينايي كه ميگين ريجكت شدن تَو چه مرحله اي ريجكت شدن؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-04 ساعت 16:42)پري57 نوشته:  چيزايي كه شنيدم از اين افراد اين بود كه در حال حاضر ويزا نامبر ها تموم شده و به محض اومدن تعداد زيادي كلير ميشن و بعد هم تاكيد شده كه در مدت كوتاه تر تكليف رو مشخص كنن و ظرف 90 روز نتيجه كلير رو بايد اعلام كنن. (سخت گيري اوليه خيلي زياد ميشه و در نتيجه تعداد كيس‌هاي تاييد شده كمتر ميشن و سريعتر رسيدگي ميشن)

ااا zizii جان چه بي سر و صدا ، خوشحالم كه الان ميبينم ويزا گرفتي ، ديدي گفتم ap نيستي بيخودي نگران نشو، چي شد جريان تا ويزا دادن
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
خدا این مردک احمق رو سکته بده از رو زمین برداره. دوباره گفته دوشنبه فرمانشو صادر می کنه. این چرا آروم نمی شینه. این همه رسوایی کافی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs
(2017-03-05 ساعت 12:03)samira aslroosta نوشته:  خدا این مردک احمق رو سکته بده از رو زمین برداره. دوباره گفته دوشنبه فرمانشو صادر می کنه. این چرا آروم نمی شینه. این همه رسوایی کافی نیست

نگران نباش انقدر ? هر دستوری بده تو شرایط ما تاثیری نداره اگه هم داشته باشه شلوغ میکنن تظاهرات میکنن لغو میشه اصلا به دلت بد راه نده
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، zamini1975 ، saba rad
(2017-03-05 ساعت 12:47)tabangigs نوشته:  
(2017-03-05 ساعت 12:03)samira aslroosta نوشته:  خدا این مردک احمق رو سکته بده از رو زمین برداره. دوباره گفته دوشنبه فرمانشو صادر می کنه. این چرا آروم نمی شینه. این همه رسوایی کافی نیست

نگران نباش انقدر ? هر دستوری بده تو شرایط ما تاثیری نداره اگه هم داشته باشه شلوغ میکنن تظاهرات میکنن لغو میشه اصلا به دلت بد راه نده
خدا کنه همین باشه. الان از یه وکیل سوال کردم گفت تکر سفارت برگه سفید داده یعنی اوکی فقط دارن چک می کن و شما کیست چون هم بچه سیتیزنه و هم همسر تاثیر خاصی نمی زاره. من حالا تا شهریور وقت دارم ولی این مردیکه رو مخه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-05 ساعت 11:35)vanima نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 16:58)samira aslroosta نوشته:  خدا از دهنتون بشنوه. من تا مرداد صبر می کنم چون فعلا ایران و پیش شوهرم هستم. بعدش اگه خبری نشد می رم آمریکا سفارت رو سو می کنم. این امکان رو دارن وکلا. اون موقع یک سال و دوماه می شه.

ااا zizii جان چه بي سر و صدا ،  خوشحالم كه الان ميبينم ويزا گرفتي ، ديدي گفتم ap نيستي بيخودي نگران نشو، چي شد جريان تا ويزا دادن

azizam ishala shoma va baghiye doostan ham kheily zud clear mishin, man resume ro be address emaili ke gofte budan ferestadam, baad email dadan ke khundanesh va passport ro barashun befrestam. manam dg zud bilit gereftam az hamun turkey baraye amrica.
hamechiz kheily khub bud, parvazam az istanbul be frankfurt baad denver va baad shahremun bud. hich soali azam nakardan. madareko check kardan va khoshamadguei.
faghat ye chiz begam bekhandin albate man un moghe mikhastam gerye konam Big Grin tu istanbul vaghti umadam savare havapeyma sham baraye frankfurt, behem goftam bekhatere executive order irania hagh nadaran beran amrica Big Grin  beheshun goftam un ke male ye mah pish budo laghv shod va man do ruz pish visa gereftam, age moshkeli bud ke visa nemidadan, goftan ma dasture laghvesho nadarim, kholase ye sekte naghes behem vared kardan baad goftan boro. parvaze turkish bud.
vali dar kol safare khubi bud Rolleyes
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، zamini1975 ، maryam1983 ، mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان