کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-03-13 ساعت 13:16)vanima نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 12:47)Sudeh نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 12:27)vanima نوشته:  اينا زياد طبيعي نيستن دوست عزيز خودتون و نگران نكنين و همونجوري كه گفتم مقايسه با كيس خودتون نكنين.... اگه تونستين جدول مناظران و ببينين

جدول مناظران چی هست؟
کجا میشه بهش دسترسی داشت؟

ببخشيد منتظران . اشتباه تايپي
شما از بالآي صفحه بريد تو قسمت ليست اعضا،،، اونجا همون صفحه اول كلمه itex و سرچ كنين ( يكي از كاربران سايت هستن ايشون) بعدش رو اسم ايشون كه بزنين ميتونين سمت چپ تو قسمت امضا ببنيد جدول منتظران و حتي ميتونين ورود كنين و كيستون و رجيستر كنين.

شایدم کلیر شدن ولی یادشون رفته توی جدول ثبت کنند
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، zamini1975
(2017-03-13 ساعت 16:46)alireza88 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 13:16)vanima نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 12:47)Sudeh نوشته:  جدول مناظران چی هست؟
کجا میشه بهش دسترسی داشت؟

ببخشيد منتظران . اشتباه تايپي
شما از بالآي صفحه بريد تو قسمت ليست اعضا،،، اونجا همون صفحه اول كلمه itex و سرچ كنين ( يكي از كاربران سايت هستن ايشون) بعدش رو اسم ايشون كه بزنين ميتونين سمت چپ تو قسمت امضا ببنيد جدول منتظران و حتي ميتونين ورود كنين و كيستون و رجيستر كنين.

شایدم کلیر شدن ولی یادشون رفته توی  جدول ثبت کنند

انشالله که همینطور باشه.
چطور میشه توی جدول ثبت کرد؟
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-03-13 ساعت 03:17)maryam1983 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 00:02)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 19:17)vanima نوشته:  خيلي ظلمه .... خدا كنه زودتر كلير شين و برين پيش خانوادتون .... من وقتي كامنتاي دوستان ٤ سال پيش و ميخوندم ديدم كه چقدر زمان ap كوتاه تَر بوده ... اكثرشون نهايت ٣ ماهه اكي شدن
انگار من پیشکسوتم توی این تایپیک!!! پنج روز دیگه ده ماه هم تموم میشه وارد ماه یازدهم میشم...ای خداااا خبرای خوب رو زودتر برسون,که دوری داره همه مارو اذیت میکنه.به امید خبرای خوب برای همه.

Nooshin1361
شما اطلاعاتت رو تو جدول منتظران ثبت نكردي؟

مریم عزیز,من روز مصاحبه نقص مدرک داشتم,یعنی یه سری موارد رو واسم نقص مدرک زدن و همینطور مراحل اداری هم واسم تیک زدن.نا امید نباش دوسته عزیزم ایشالا به زودی خبرای خوب هم برای ما میرسه.و اما در مورد جدول منتظران متاسفانه هرکاری کردم نشد توی اون جدول اطلاعاتمو ثبت کنم.
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
(2017-03-13 ساعت 10:41)saba rad نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 00:02)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 19:17)vanima نوشته:  خيلي ظلمه .... خدا كنه زودتر كلير شين و برين پيش خانوادتون .... من وقتي كامنتاي دوستان ٤ سال پيش و ميخوندم ديدم كه چقدر زمان ap كوتاه تَر بوده ... اكثرشون نهايت ٣ ماهه اكي شدن
انگار من پیشکسوتم توی این تایپیک!!! پنج روز دیگه ده ماه هم تموم میشه وارد ماه یازدهم میشم...ای خداااا خبرای خوب رو زودتر برسون,که دوری داره همه مارو اذیت میکنه.به امید خبرای خوب برای همه.

ببخشید شما یا دوستان دیگه برای چی ap خوردین اونم انقدر طولانی شغل دولتی یا چیز خاصی بوده؟ من شغل دولتی هم ندارم ولی نمیدونم چرا بهم ap خورده من فقط سرکار میرفتم سه سال  والانم دارم میرم

دوست عزیز هیچ کیسی قابل مقایسه با کیس دیگری نیست,ap خوردن کیس هم مربوط به نظر آفیسر در روز مصاحبه است,دلایلی که هیچ کس نمیتونه راجع بهشون نظر بده,تعداد لایه های امنیتی که باید چک بشه همش بستگی به نظر اون افیسر داره,و اما,در مورد طولانی شدن مراحل ap خوشبختانه یا بدبختانه توی مدتی که کیس من در حال بررسی هست دیگه فرمان و قانونی نمونده که بخوان هی اعمال کنن و هی لغو کنن!!!همین فرمانها و دستورات و لغوشون باعث سردرگمی سفارت ها شده و مراحل اداری کیس های مشابه من طولانی تر میشه متاسفانه,در واقع نظر شخصی من اینه که فعلا کیس های ما رو انگار که هولد نگه داشتن.امیدوارم هرچی که خیره برای همگی پیش بیاد.توکلتون به خدا باشه و به روزای خوب زندگی در اینده فکر کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، zamini1975 ، maryam1983
(2017-03-13 ساعت 19:00)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 10:41)saba rad نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 00:02)Nooshin1361 نوشته:  انگار من پیشکسوتم توی این تایپیک!!! پنج روز دیگه ده ماه هم تموم میشه وارد ماه یازدهم میشم...ای خداااا خبرای خوب رو زودتر برسون,که دوری داره همه مارو اذیت میکنه.به امید خبرای خوب برای همه.

ببخشید شما یا دوستان دیگه برای چی ap خوردین اونم انقدر طولانی شغل دولتی یا چیز خاصی بوده؟ من شغل دولتی هم ندارم ولی نمیدونم چرا بهم ap خورده من فقط سرکار میرفتم سه سال  والانم دارم میرم

دوست عزیز هیچ کیسی قابل مقایسه با کیس دیگری نیست,ap خوردن کیس هم مربوط به نظر آفیسر در روز مصاحبه است,دلایلی که هیچ کس نمیتونه راجع بهشون نظر بده,تعداد لایه های امنیتی که باید چک بشه همش بستگی به نظر اون افیسر داره,و اما,در مورد طولانی شدن مراحل ap خوشبختانه یا بدبختانه توی مدتی که کیس من در حال بررسی هست دیگه فرمان و قانونی نمونده که بخوان هی اعمال کنن و هی لغو کنن!!!همین فرمانها و دستورات و لغوشون باعث سردرگمی سفارت ها شده و مراحل اداری کیس های مشابه من طولانی تر میشه متاسفانه,در واقع نظر شخصی من اینه که فعلا کیس های ما رو انگار که هولد نگه داشتن.امیدوارم هرچی که خیره برای همگی پیش بیاد.توکلتون به خدا باشه و به روزای خوب زندگی در اینده فکر کنید.

منم فکر می کنم کیسهای مارو فعلا نگه داشتن تا اگر فرمان اجرایی شد بعد ۹۰ روز دوباره تو پروسه بندازن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
(2017-03-13 ساعت 17:35)Sudeh نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 16:46)alireza88 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 13:16)vanima نوشته:  ببخشيد منتظران . اشتباه تايپي

شایدم کلیر شدن ولی یادشون رفته توی  جدول ثبت کنند

انشالله که همینطور باشه.
چطور میشه توی جدول ثبت کرد؟

باید به لینک زیر مراجعه کنید

www.docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqsRtCJAiZD6OCcp_3K-dmB3a-DNv1np_85-WEftiYEeyrXQ/viewform#start=invite
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-13 ساعت 18:47)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 03:17)maryam1983 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 00:02)Nooshin1361 نوشته:  انگار من پیشکسوتم توی این تایپیک!!! پنج روز دیگه ده ماه هم تموم میشه وارد ماه یازدهم میشم...ای خداااا خبرای خوب رو زودتر برسون,که دوری داره همه مارو اذیت میکنه.به امید خبرای خوب برای همه.

Nooshin1361

مریم عزیز,من روز مصاحبه نقص مدرک داشتم,یعنی یه سری موارد رو واسم نقص مدرک زدن و همینطور مراحل اداری هم واسم تیک زدن.نا امید نباش دوسته عزیزم ایشالا به زودی خبرای خوب هم برای ما میرسه.و اما در مورد جدول منتظران متاسفانه هرکاری کردم نشد توی اون جدول اطلاعاتمو ثبت کنم.
ممنون.

من برات ثبت كردم.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2017-03-14 ساعت 03:47)maryam1983 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 18:47)Nooshin1361 نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 03:17)maryam1983 نوشته:  Nooshin1361

ممنون.

من برات ثبت كردم.

ممنونم عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983
سلام دوستان کسی می دونه اپدیت تاریخ تو سفارت مهم هست یا نه ؟من دو روزه تاریخ سایت سفارت انکارا. برام اپدیت میشه ولی استتوسم همون قبلی هست تو سایت سیس ولی اپدیت نشدم .
کیس هامون نگه نداشتن چون یه خانمی تو همین سایت به انکارا ایمیل داده بود که میشه بخاطر فرمان ترامپ روند. ای پی سریعتر کنن گفته بودن که اونا نمیتونن تو این روند کاری برای تسریعش کنند. و حتی بعد از اجرا شدن قانون ترامپ. پرونده هامون بررسی میکنن ولی ویزایی صادر نمیشه حتی یکی از دوستان گفته بود. مصاحبه ها هم انجام میشه ولی اصلش که صدور ویزا هست انجام نمیشه .
Cr1
مصاحبه ۲۳ feb
Ankara
نقص مدرک رزومه ??برای ویزای ازدواج
اپدیت سایت سیس ۲۳ ۲۸ ۱ ۲ ۱۶ ۲۰ ۲۲ ۲۴
استتوس ceac ready در ۲۴ مارچ
هنوز ایمیل انکارا نیومده ایشالا تو هفته اینده ویزا ☺️ به امید خوشحال شدن همه کسایی که سایت ceac چک میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 09:12)saba rad نوشته:  سلام دوستان کسی می دونه اپدیت تاریخ تو سفارت مهم هست یا نه ؟من دو روزه تاریخ سایت سفارت انکارا. برام اپدیت میشه ولی استتوسم همون قبلی هست تو سایت سیس ولی اپدیت نشدم .
کیس هامون نگه نداشتن چون یه خانمی تو همین سایت به انکارا ایمیل داده بود که میشه بخاطر فرمان ترامپ روند. ای پی سریعتر کنن گفته بودن که اونا نمیتونن تو این روند کاری برای تسریعش کنند. و حتی بعد از اجرا شدن قانون ترامپ. پرونده هامون بررسی میکنن ولی ویزایی صادر نمیشه  حتی یکی از دوستان گفته بود. مصاحبه ها هم انجام میشه ولی اصلش که صدور ویزا هست انجام نمیشه .

آپ دیت سایت سفارت مربوط به خود سفارته مهم آپ دیت تو سایت سیس هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 10:44)samira aslroosta نوشته:  
(2017-03-14 ساعت 09:12)saba rad نوشته:  سلام دوستان کسی می دونه اپدیت تاریخ تو سفارت مهم هست یا نه ؟من دو روزه تاریخ سایت سفارت انکارا. برام اپدیت میشه ولی استتوسم همون قبلی هست تو سایت سیس ولی اپدیت نشدم .
کیس هامون نگه نداشتن چون یه خانمی تو همین سایت به انکارا ایمیل داده بود که میشه بخاطر فرمان ترامپ روند. ای پی سریعتر کنن گفته بودن که اونا نمیتونن تو این روند کاری برای تسریعش کنند. و حتی بعد از اجرا شدن قانون ترامپ. پرونده هامون بررسی میکنن ولی ویزایی صادر نمیشه  حتی یکی از دوستان گفته بود. مصاحبه ها هم انجام میشه ولی اصلش که صدور ویزا هست انجام نمیشه .

یعنی کلا برای همه دیروز سفارت اپدیت شده تاریخش ؟اصن جای خوشحالی نداره پس Sad Sad Sad
Cr1
مصاحبه ۲۳ feb
Ankara
هنوز ایمیل انکارا نیومده ایشالا تو هفته اینده ویزا ☺️ به امید خوشحال شدن همه کسایی که سایت ceac چک میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 11:04)saba rad نوشته:  
(2017-03-14 ساعت 10:44)samira aslroosta نوشته:  

یعنی کلا برای همه دیروز سفارت اپدیت شده تاریخش ؟اصن جای خوشحالی نداره پس Sad  Sad  Sad

دیروز صب ساعت 10 ما تو سیس آپیدت شده بودیم. در حالی که آخرین آپدیت در سایت سفارت همون 10 مارچ بود.
تا آخر وقت که چک کردم در سایت سفارت آپدیت نشدیم اما امروز صب که چک کردم دیدم اونم شده 13 مارچ.
قسمت عجیبش برام اینه که مگه امریکا ازوقت اینجا عقب تر نیست؟ پس چطور دیروز ما اول تو سیس آپدیت شدیم در حالی که هنوز امریکا صب 13م نشده بوده؟
سیس رو از آنکارا هم آپدیت میکنن؟
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوال فنی مهندسی
در پروسه ap فعالیتای اینترنتیمونم چک میکنن؟
ینی مثلا همین چیزایی که اینجا میذاریم؟
:|
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 11:45)Sudeh نوشته:  یک سوال فنی مهندسی

چجور میخوان چک کنن؟؟
Cr1
مصاحبه ۲۳ feb
Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 12:54)saba rad نوشته:  
(2017-03-14 ساعت 11:45)Sudeh نوشته:  یک سوال فنی مهندسی

چجور میخوان چک کنن؟؟

سابقه سیاسی، امنیتی، سوءپیشینه، سفرهایی که رفتیم. من فکر میکردم چیزای بدرد بخور چک میکنن نه چرت و پرت
یعنی انقد بیکارن بشینن بخونن ما چیا گفتیم چی نگفتیم؟
البته باید قاعدتا کلیدواژه سرچ کنن که ماششششششششششششالله یکی مث من کم نگفته Smile)
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان