کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-05 ساعت 20:04)....مهرشاد.... نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 16:07)qazaleh نوشته:  آقای behnamshokri سلام.خوبید؟ البته بعد از کیلر شدن حتمن خیلی خوبید.  رفتید آنکارا؟ ویزاتونو گرفتید؟ می شه لطف کنید برامون تعریف کنید که وقتی رفتید دوباره مصاحبه شدید؟ یا فقط پاستون رو انداختید توی صندوق؟ برای ورود به سفارت مشکلی نداشتید چون که نامه ی وفت مصاحبه نداریم این بار! دوباره برای مدیکال رفتید؟ خلاصه اگه یه توضیحی بدید که کلن چی شد و این دفعه چطوری بود، خیلی لطف می کنید.
واینکه دوستان می دونید که اینبار اگه بخوام برم می تونمبا همسرم برم ؟یا باز هم باید  اون موقع همسرم آمریکا باشه؟

غزاله خانمِ عزیز،وقتی بامید خدای مهربون کلیر شدید وتشریف بردید انکارا ،با همون برگه صورتیِ کم رنگِ APتشریف میبرید داخل سفارت و پاستون+نقصی مدارک+پرینت ایمیل کلیرنستون رو فقط وفقط به خانم منشیِ سمتِ چپ درب ورودی تحویل میدید وبرمیگردید هتل ومنتظر دریافتِ ایمیل سفارت میشد.  وقتی ایمیل حاوی پرینت یا صدور ویزاتونُ دریافت کردید تشریف میبرید اداره ی پستی که قبلا مشخص کردید و پاسِ مزین به ویزاتونُ تحویل میگیرید.درضمن اعتبار مدیکالتون از لحظه  معاینه فقط6ماه است وویزاتون هم بمدت باقی مانده ی اعتبار مدیکال بستگی داره اگر خواهان ویزا باتاریخ انقضا ی6ماه هستید باید تشریف ببرید ومجددا معاینه شید و مدیکال جدید بگیرید درغیراینصورت اگر حتی بمدت2هفته مدیکالتون اعتبار داشته باشه ویزاتون با تاریخ انقضای 2هفته ای صادر میشه واین یعنی شما باید قبل از تاریخ انقضاء ویزا به ا م ر ی ک ا واردشده باشید. ودر آخر لزومی نداره شوهرتون آمریکا باشند چون دیگه نه سوال میکنند نه چک میکنند ولی بهمراه شما نمیتونند بیان داخلِ  سفارت حتی اگر سیتیزین ا م ر ی ک ا باشند.این مطالب رو100در100مطمئن هستم وبودم ولی بدلیل اینکه به اشتباه راهنمائیتون نکنم الان براتون تماس گرفتم یو اس واز یکی از فامیلامون که بتازگی کتگوریِ IR1  مهاجرت کردند وشوهرشان هم موقع دریافتِ ویزا انکارا بودند برای کسب اطمینان 100در100ی سوال کردم.موفق و پیروز باشیدُ بامید کلیر شدن هرچه زودترِهمیگیمون بخصوص اسطوره ی عزیزُ گرامی اقاسندبادِ قوی ُ نازنین و مورد ظلمِ بسیار قرارگرفته

خیلی ممنون آقا مهرشاد از توضیحات کاملتون. 
امیدوارم استارت کلیر شدنا بزودی از سندباد عزیز زده بشه و یکی یکی ویزاهامونو بگبریم .
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، armehraboon ، mana94 ، milad_magnet ، sanbad
(2016-02-05 ساعت 20:36)qazaleh نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 20:04)....مهرشاد.... نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 16:07)qazaleh نوشته:  آقای behnamshokri سلام.خوبید؟ البته بعد از کیلر شدن حتمن خیلی خوبید.  رفتید آنکارا؟ ویزاتونو گرفتید؟ می شه لطف کنید برامون تعریف کنید که وقتی رفتید دوباره مصاحبه شدید؟ یا فقط پاستون رو انداختید توی صندوق؟ برای ورود به سفارت مشکلی نداشتید چون که نامه ی وفت مصاحبه نداریم این بار! دوباره برای مدیکال رفتید؟ خلاصه اگه یه توضیحی بدید که کلن چی شد و این دفعه چطوری بود، خیلی لطف می کنید.
واینکه دوستان می دونید که اینبار اگه بخوام برم می تونمبا همسرم برم ؟یا باز هم باید  اون موقع همسرم آمریکا باشه؟

غزاله خانمِ عزیز،وقتی بامید خدای مهربون کلیر شدید وتشریف بردید انکارا ،با همون برگه صورتیِ کم رنگِ APتشریف میبرید داخل سفارت و پاستون+نقصی مدارک+پرینت ایمیل کلیرنستون رو فقط وفقط به خانم منشیِ سمتِ چپ درب ورودی تحویل میدید وبرمیگردید هتل ومنتظر دریافتِ ایمیل سفارت میشد.  وقتی ایمیل حاوی پرینت یا صدور ویزاتونُ دریافت کردید تشریف میبرید اداره ی پستی که قبلا مشخص کردید و پاسِ مزین به ویزاتونُ تحویل میگیرید.درضمن اعتبار مدیکالتون از لحظه  معاینه فقط6ماه است وویزاتون هم بمدت باقی مانده ی اعتبار مدیکال بستگی داره اگر خواهان ویزا باتاریخ انقضا ی6ماه هستید باید تشریف ببرید ومجددا معاینه شید و مدیکال جدید بگیرید درغیراینصورت اگر حتی بمدت2هفته مدیکالتون اعتبار داشته باشه ویزاتون با تاریخ انقضای 2هفته ای صادر میشه واین یعنی شما باید قبل از تاریخ انقضاء ویزا به ا م ر ی ک ا واردشده باشید. ودر آخر لزومی نداره شوهرتون آمریکا باشند چون دیگه نه سوال میکنند نه چک میکنند ولی بهمراه شما نمیتونند بیان داخلِ  سفارت حتی اگر سیتیزین ا م ر ی ک ا باشند.این مطالب رو100در100مطمئن هستم وبودم ولی بدلیل اینکه به اشتباه راهنمائیتون نکنم الان براتون تماس گرفتم یو اس واز یکی از فامیلامون که بتازگی کتگوریِ IR1  مهاجرت کردند وشوهرشان هم موقع دریافتِ ویزا انکارا بودند برای کسب اطمینان 100در100ی سوال کردم.موفق و پیروز باشیدُ بامید کلیر شدن هرچه زودترِهمیگیمون بخصوص اسطوره ی عزیزُ گرامی اقاسندبادِ قوی ُ نازنین و مورد ظلمِ بسیار قرارگرفته

امیدوارم استارت کلیر شدنا بزودی از سندباد عزیز زده بشه و یکی یکی ویزاهامونو بگبریم .

سلام غزاله خانم. من هنوز نرفتم ترکیه. یکشنبه 18 بهمن عازم می شم و اتفاقاتی که بیافته رو تو صفحه مصاحبه آنکارا و همینطور اینجا به اشتراک می ذارم.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: qazaleh ، ....مهرشاد....
(2016-02-05 ساعت 21:20)behnamshokri نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 20:36)qazaleh نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 20:04)....مهرشاد.... نوشته:  غزاله خانمِ عزیز،وقتی بامید خدای مهربون کلیر شدید وتشریف بردید انکارا ،با همون برگه صورتیِ کم رنگِ APتشریف میبرید داخل سفارت و پاستون+نقصی مدارک+پرینت ایمیل کلیرنستون رو فقط وفقط به خانم منشیِ سمتِ چپ درب ورودی تحویل میدید وبرمیگردید هتل ومنتظر دریافتِ ایمیل سفارت میشد.  وقتی ایمیل حاوی پرینت یا صدور ویزاتونُ دریافت کردید تشریف میبرید اداره ی پستی که قبلا مشخص کردید و پاسِ مزین به ویزاتونُ تحویل میگیرید.درضمن اعتبار مدیکالتون از لحظه  معاینه فقط6ماه است وویزاتون هم بمدت باقی مانده ی اعتبار مدیکال بستگی داره اگر خواهان ویزا باتاریخ انقضا ی6ماه هستید باید تشریف ببرید ومجددا معاینه شید و مدیکال جدید بگیرید درغیراینصورت اگر حتی بمدت2هفته مدیکالتون اعتبار داشته باشه ویزاتون با تاریخ انقضای 2هفته ای صادر میشه واین یعنی شما باید قبل از تاریخ انقضاء ویزا به ا م ر ی ک ا واردشده باشید. ودر آخر لزومی نداره شوهرتون آمریکا باشند چون دیگه نه سوال میکنند نه چک میکنند ولی بهمراه شما نمیتونند بیان داخلِ  سفارت حتی اگر سیتیزین ا م ر ی ک ا باشند.این مطالب رو100در100مطمئن هستم وبودم ولی بدلیل اینکه به اشتباه راهنمائیتون نکنم الان براتون تماس گرفتم یو اس واز یکی از فامیلامون که بتازگی کتگوریِ IR1  مهاجرت کردند وشوهرشان هم موقع دریافتِ ویزا انکارا بودند برای کسب اطمینان 100در100ی سوال کردم.موفق و پیروز باشیدُ بامید کلیر شدن هرچه زودترِهمیگیمون بخصوص اسطوره ی عزیزُ گرامی اقاسندبادِ قوی ُ نازنین و مورد ظلمِ بسیار قرارگرفته

سلام غزاله خانم. من هنوز نرفتم ترکیه. یکشنبه 18 بهمن عازم می شم و اتفاقاتی که بیافته رو تو صفحه مصاحبه آنکارا و همینطور اینجا به اشتراک می ذارم.

سفرتون بی خطر و خوش. پس منتطر سفر نامتون هستیم
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، behnamshokri
(2016-02-05 ساعت 21:49)qazaleh نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 21:20)behnamshokri نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 20:36)qazaleh نوشته:   خیلی ممنون آقا مهرشاد از توضیحات کاملتون. 

سفرتون بی خطر و خوش. پس منتطر سفر نامتون هستیم

ممنون. دلم می خواد هر بار که میام تو این صفحه خبرای کلیر شدناتونو تند تند بشنوم.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، armehraboon ، qazaleh
(2016-02-05 ساعت 19:52)ATYY نوشته:  خيلي خيلي مبارك باشه . ميشه بگيد تا ابوظبي با چي مي رفتيد؟ تاكسي ؟اگه ميشه يكم توضيح بديد.وقتي رفتيد سفارت فقط پاسپورت رو داديد چون من برگه ايميلي دريافت نكردم .بعد حتمابايد ساعت ١٣:٣٠ براي پاسپورت دادن و گرفتن ويزا به سفارت رفت؟ روزي كه پاسپورت را ميديد بهتون كاغذي چيزي ميدن و اعلام مي كنن كه كي بايد بري سفارت يا بايد سايت رو چك كرد و ايشود شدم برم .

سلام :

خوشحال شدم آتی خانوم شما هم کلیر شدین ، من پیشنهاد می کنم ، واسه گرفتن ویزاتون برید مستقیم ابوظبی ، من خودم واسه مصاحبه همین کارو کردم ، یه هتل گرفتم تو ابوظبی که با سفارت کلا 3 دقیقه فاصله داشت ، هرینه هتل توی ابوظبی ارزون تر از دبیه !! تازه به نظرم کیفیت بهتری هم داره !!! البته اگر کاره خاصی ندارین تو دبی !!! دیگه اون هرینه های رفت و اومد به دبی رو هم نداره !! نزدیک سفارت هم هستید ! تازه اگه بخواین مدیکالتون رو هم تو خود ابوظبی می تونید دوباره انجام بدید . البته من پیشنهاد دادم ، بازم هرجور صلاح با خودتونه ! من روز مصاحبم همین کارو کردم خیلی راضی بودم .
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، ....مهرشاد.... ، behnamshokri
(2016-02-06 ساعت 05:22)roteil نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 19:52)ATYY نوشته:  خيلي خيلي مبارك باشه . ميشه بگيد تا ابوظبي با چي مي رفتيد؟ تاكسي ؟اگه ميشه يكم توضيح بديد.وقتي رفتيد سفارت فقط پاسپورت رو داديد چون من برگه ايميلي دريافت نكردم .بعد حتمابايد ساعت ١٣:٣٠ براي پاسپورت دادن و گرفتن ويزا به سفارت رفت؟ روزي كه پاسپورت را ميديد بهتون كاغذي چيزي ميدن و اعلام مي كنن كه كي بايد بري سفارت يا بايد سايت رو چك كرد و ايشود شدم برم .

سلام :

خوشحال شدم آتی خانوم شما هم کلیر شدین ، من پیشنهاد می کنم ، واسه گرفتن ویزاتون برید مستقیم ابوظبی ، من خودم واسه مصاحبه همین کارو کردم ، یه هتل گرفتم تو ابوظبی که با سفارت کلا 3 دقیقه فاصله داشت ، هرینه هتل توی ابوظبی ارزون تر از دبیه !! تازه به نظرم کیفیت بهتری هم داره !!! البته اگر کاره خاصی ندارین تو دبی !!! دیگه اون هرینه های رفت و اومد به دبی رو هم نداره !! نزدیک سفارت هم هستید ! تازه اگه بخواین مدیکالتون رو هم تو خود ابوظبی می تونید دوباره انجام بدید . البته من پیشنهاد دادم ، بازم هرجور صلاح با خودتونه ! من روز مصاحبم همین کارو کردم خیلی راضی بودم .

روتيل ٤:٢٤ دقيقه صبح پست گذاشتي گفتم حتما كلير شدي با خوشحالي گوشيو نگاه كردم

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، ....مهرشاد.... ، roteil
(2016-02-05 ساعت 19:52)ATYY نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 17:42)roteil نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 17:39)کيوان مريم نوشته:  سلام ,ويزا رو گرفتم,مرسى بى نهايت از همراهى همه دوستان عزيز,انشااله که همه بزودى خبرهاى خوشتون برسه,سايت سيس هم در لحظات آخر ايشود شد

مبارک باشه و کلی تبریک

خيلي خيلي مبارك باشه . ميشه بگيد تا ابوظبي با چي مي رفتيد؟ تاكسي ؟اگه ميشه يكم توضيح بديد.وقتي رفتيد سفارت فقط پاسپورت رو داديد چون من برگه ايميلي دريافت نكردم .بعد حتمابايد ساعت ١٣:٣٠ براي پاسپورت دادن و گرفتن ويزا به سفارت رفت؟ روزي كه پاسپورت را ميديد بهتون كاغذي چيزي ميدن و اعلام مي كنن كه كي بايد بري سفارت يا بايد سايت رو چك كرد و ايشود شدم برم .

سلام,مرسى از لطف شما و همگى,پرينت برگه اى که سايت ابوظبى کلير شدن رو اعلام کرده کافيه و نياز به ايميل نيست,من هر دفعه رو با مليکا رفتم و اومدم,امگارى حساسيت ها روش زياده ولى من يه رفت و آمد مى خواستم که راضى بودم ,اصولا هم مشترى داره و ماشين خلوت نيست و هر رفت و آمدى 150 تا مى شه  ولى اگه خلوت باشه که بندرت اتفاق ميفته 200 تا مى گيره ,البته اين نرخ همشونه,با اتوبوس هم مى رن و ميان ولى در مجموع شايد فقط حدود 30 رهم در هر رفت و آمد به نفعت باشه ,جدا از اين که بايد چند جا سوار و پياده شى و وسيله نقليتو عوض کنى ,ولى با اين سواريا دم هتل سوارت مى کنه و بعد هم بر مى گردونتون دم هتل,اونجا هم بعد تحويل پاس هايه برگه مى ده که يک شنبه که تحويل بدى تاريخ پنج شنبه رو نى زنه و اگه سه شنبه باشه تاريخ يک شنبه  يا دوشنبه هفته بعدش رو,بنظرم,شماره تلفنى که اونجا روشن گذاشتين رو براشون همون موقع بزارين که اگه خداى نکرده مشکلى بود و مى خوان بهتون زنگ بزنن مشکلى نباشه ,چون بعد از تحويل پاستون اگه مشکلى در مدارک و يا حتى مثلا انگشت نگارى ببينن فرداش به شماره هايى که ازمون دارن زنگ مى زنن,من شماره ايرانم خاموش بود و به شماره نامزدم در امريکا زنگ زدن و متاسفانه 2 نيمه شب اونا بوده و خواب بوده گوشى و نگرفته و فرداش هر چى بهشون زنگ زد نتيجه اى نداشت يعنى تلفنى جواب نمى دن و من دوباره پا شدم و رفتم تا ببينم چى کارمون دارن,و دفعه بعد شماره سيمکارت دوبى ام رو خواهش کردم که بنويسن اگه مشکليه با خودم صحبت کنن و قبول هم کردن و من خيالم راحت بود که اگه خداى نکرده کارى پيش بياد من با خبر مى شم و تماسشون رو از دست نمى دم,و بالاخره روزى که در برگه بعد از تخويل پاس مشخص کردن مراجعه مى کنيد برگه رو مى گيرن وپاس ويزا خورده رو همراه يک پات زرد تحويلتون مى دن,اينا چيزايى بود که من تجربه کردم,اميدوارم بى هيچ مشکلى کارتون انجام مى شه ,بازم اگه سوالى داشتين در خدمتم,,راستى اگه قبل 6 اه بعد مصاحبتون وارد امريکا مى شيد مديکال جديد لازم نيست و اگه اونجا بهتون گفتن بگيد که بزودى مى ريد و نمى خوايد از 6 ماه بگذره.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sanbad ، ....مهرشاد....
سلام دوستان
من یه سوال برام پیش اومده
طبق نظری که جدیدن داده میشه که نقصی مدارک رو قبل کلیر شدن بفرستید سفارت
حالا از من تکس ۲۰۱۵ رو خواستن، اگه من اینو ایمیل کنم سفارت، این نقص برداشته می شه؟
یعنی اونها ایمیل منو پرینت میکنن و می گذارند روی پرونده ام؟
از کجا باید مطمئن بشیم که دیگه پرونده تکمیله از نظرشون؟
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet
(2016-02-04 ساعت 17:39)کيوان مريم نوشته:  Ø³Ù„ام ,ويزا رو گرفتم,مرسى بى نهايت از همراهى همه دوستان عزيز,انشااله Ú©Ù‡ همه بزودى خبرهاى خوشتون برسه,سايت سيس هم در لحظات آخر ايشود شد

مبارک باشه و کلی تبریک

خيلي خيلي مبارك باشه . ميشه بگيد تا ابوظبي با چي مي رفتيد؟ تاكسي ؟اگه ميشه يكم توضيح بديد.وقتي رفتيد سفارت فقط پاسپورت رو داديد چون من برگه ايميلي دريافت نكردم .بعد حتمابايد ساعت ١٣:٣٠ براي پاسپورت دادن و گرفتن ويزا به سفارت رفت؟ روزي كه پاسپورت را ميديد بهتون كاغذي چيزي ميدن و اعلام مي كنن كه كي بايد بري سفارت يا بايد سايت رو چك كرد و ايشود شدم برم .

سلام,مرسى از لطف شما و همگى,پرينت برگه اى که سايت ابوظبى کلير شدن رو اعلام کرده کافيه و نياز به ايميل نيست,من هر دفعه رو با مليکا رفتم و اومدم,امگارى حساسيت ها روش زياده ولى من يه رفت و آمد مى خواستم که راضى بودم ,اصولا هم مشترى داره و ماشين خلوت نيست و هر رفت و آمدى 150 تا مى شه  ولى اگه خلوت باشه که بندرت اتفاق ميفته 200 تا مى گيره ,البته اين نرخ همشونه,با اتوبوس هم مى رن و ميان ولى در مجموع شايد فقط حدود 30 رهم در هر رفت و آمد به نفعت باشه ,جدا از اين که بايد چند جا سوار و پياده شى و وسيله نقليتو عوض کنى ,ولى با اين سواريا دم هتل سوارت مى کنه و بعد هم بر مى گردونتون دم هتل,اونجا هم بعد تحويل پاس هايه برگه مى ده که يک شنبه که تحويل بدى تاريخ پنج شنبه رو نى زنه و اگه سه شنبه باشه تاريخ يک شنبه  يا دوشنبه هفته بعدش رو,بنظرم,شماره تلفنى که اونجا روشن گذاشتين رو براشون همون موقع بزارين که اگه خداى نکرده مشکلى بود و مى خوان بهتون زنگ بزنن مشکلى نباشه ,چون بعد از تحويل پاستون اگه مشکلى در مدارک و يا حتى مثلا انگشت نگارى ببينن فرداش به شماره هايى که ازمون دارن زنگ مى زنن,من شماره ايرانم خاموش بود و به شماره نامزدم در امريکا زنگ زدن و متاسفانه 2 نيمه شب اونا بوده و خواب بوده گوشى و نگرفته و فرداش هر چى بهشون زنگ زد نتيجه اى نداشت يعنى تلفنى جواب نمى دن و من دوباره پا شدم و رفتم تا ببينم چى کارمون دارن,و دفعه بعد شماره سيمکارت دوبى ام رو خواهش کردم که بنويسن اگه مشکليه با خودم صحبت کنن و قبول هم کردن و من خيالم راحت بود که اگه خداى نکرده کارى پيش بياد من با خبر مى شم و تماسشون رو از دست نمى دم,و بالاخره روزى که در برگه بعد از تخويل پاس مشخص کردن مراجعه مى کنيد برگه رو مى گيرن وپاس ويزا خورده رو همراه يک پات زرد تحويلتون مى دن,اينا چيزايى بود که من تجربه کردم,اميدوارم بى هيچ مشکلى کارتون انجام مى شه ,بازم اگه سوالى داشتين در خدمتم,,راستى اگه قبل 6 اه بعد مصاحبتون وارد امريکا مى شيد مديکال جديد لازم نيست و اگه اونجا بهتون گفتن بگيد که بزودى مى ريد و نمى خوايد از 6 ماه بگذره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-04 ساعت 13:26)sarahnokhod نوشته:  سلام دوستان 
امروز ارمنستان یک شماره اعلام کرده 
..
..
من از روز مصاحبه 3 آپديت داشتم که آخریش 11 دسامبر بوده 
بنظرتون چقدر دیگه طول میکشه و ایا این نرماله؟
نقص پرونده من اصل نبودن فرم مالیاتیه نامزدم بوده که گفتن بعداً ببرم

سلام سارا خانم من هم 24 نوامبر ارمنستان مصاحبه داشن اما فقط یک بار آپ دیت داشتم اوونم بعد از مصاحبه . من نمی دونم چرا ارمنستان اینقدر کند عمل می کنه . فقط روزهای جمعه اوونم یکی دو تا اعلام می کنن. من نگرانم که حتی یک آپ دیگه هم نداشتم .هیچ نقص مدرکی هم نداشتم.به نظرتوون بهشوون ایمیل بزنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 10:20)مینز نوشته:  سلام دوستان
حالا از من تکس ۲۰۱۵ رو خواستن، اگه من اینو ایمیل کنم سفارت، این نقص برداشته می شه؟

با سلام

خوب البته میتونه بستگی داشته باشه نقص مدرک چی هست.

ولی کلا ایا توی برگه سفید شما نقص مدرک علامت خورده؟

اگه صرفا تکس 2015 رو خواستند( نمیدونم الان موعد پر کردنش هست یا نه؟؟ فکر کنم تازه موعدش شده باشه)
هم میتونید ایمیل کنید  و هم فکس کنید و یا هر دو با هم.

وضعیت اپدیت های خودتون توی سیس و سفارت در چه حال هست؟
ایا پیغام AP نمایش داده میشه؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، مینز
(2016-02-04 ساعت 17:39)کيوان مريم نوشته:  Ã˜Â³Ã™â€žÃ˜Â§Ã™â€¦ ,ويزا رو گرفتم,مرسى بى نهايت از همراهى همه دوستان عزيز,انشااله Ú©Ù‡ همه بزودى خبرهاى خوشتون برسه,سايت سيس هم در لحظات آخر ايشود شد

مبارک باشه و کلی تبریک

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 10:43)armehraboon نوشته:  

با سلام

اگه صرفا تکس 2015 رو خواستند( نمیدونم الان موعد پر کردنش هست یا نه؟؟ فکر کنم تازه موعدش شده باشه)

بله ضربدر زدن، بهم شفاهی گفت یا تکس ۲۰۱۵ همسرتو بیار یا اسپانسر جدید
همسرم الان تکسشو حاضر کرده و مشکلی نیست.
یک روز بعد مصاحبه آپدیت خورده در سایت سیس
 من سوالم اینه که وقتی میفرستیم ایمیل
اونها ایمیل منو پرینت میکنن و می گذارند روی پرونده ام؟
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-02-06 ساعت 12:26)مینز نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 10:43)armehraboon نوشته:  

با سلام

بله ضربدر زدن، بهم شفاهی گفت یا تکس ۲۰۱۵ همسرتو بیار یا اسپانسر جدید
همسرم الان تکسشو حاضر کرده و مشکلی نیست.
یک روز بعد مصاحبه آپدیت خورده در سایت سیس
 من سوالم اینه که وقتی میفرستیم ایمیل
اونها ایمیل منو پرینت میکنن و می گذارند روی پرونده ام؟

اگه توی سایت سفارت و سیس هر دو در حالت Administrative Processing یا همون AP هست،
جای نگرانی نیست.
ولی در پاسخ به سئوال شما ، بله پرینت میگیرند و روی پرونده میگذارن.
وضعیت شما در سیس و سفارت میتونه مشخص کنه پرونده تکمیل هست که اگر در حالت AP باشید مثل
اکثر دوستان خوب پرونده تکمیله ولی شما ریسک نکنید و ایمیل کنید تکس رو.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: مینز ، ....مهرشاد....
(2016-02-06 ساعت 05:25)milad_magnet نوشته:  روتيل ٤:٢٤ دقيقه صبح پست گذاشتي گفتم حتما كلير شدي با خوشحالي گوشيو نگاه كردم

سلام میلاد جان ، دیگه یه شبایی بی خوابی که میاد سراغت جز چرخیدن تو مهاجر سرا هیچ چیز دیگه ای حال نمی ده !!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mana94 ، milad_magnet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان