کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-21 ساعت 19:26)Sam-90 نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 19:13)sepidkashanian نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 18:20)پویا و آوا نوشته:  خدارو شکر خیلی خوشحال شدیم واقعا تبریک میگم ولی امروز یکشنبه است میشه بفرمایید که از کجا فهمیدید در سیس دیدین یا از سفارت ایمیلی اومد ممنون میشم یه توضیحی بدید
ایشالا موتور ابوظبی و ترکیه هم مثل ارمنستان این هفته راه بیافته

مرسي دوست عزيز،
منم ابوظبي هستم. امروز صبح سيس رو چك كردم هنوز ap بود ولي ظهر كه نگاه كردم هم چك خورده بودم هم / تبديل به or شده بود، بعد هم سايت سفارت رو چك كردم اونجا هم زده بود كه كلير شدين و پاسپورت رو بيارين ?
به اميد خدا فردا شما هم كلير ميشين
اميدوارم، خدا از زبونت بشنود.
بهر حال خيلي مبارك باشه و زندگي جديد و خوبي در كنار همسرت شروع كني.

ممنونم دوست خوبم ?
ويزاي نامزدي، ابوظبي
ارسال مدارك : ٣٠ june
تائيد uscis : ٢٨ september
تائيد nvc : ٢٣ october
دريافت توسط سفارت : ٢ november
تاريخ مصاحبه : ١٦ december
نتيجه : AP
آپديت : 23dec, 25jan, 16feb, 21feb
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Sam-90 ، roteil
بچه ها حالا بايد منتظر ايميل سفارت بمونيم بعد بريم ابوظبي؟ يا اينكه الآنم ويزامون حاضره؟
ويزاي نامزدي، ابوظبي
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
خیلی تبریک میگم مانا ، بالاخره رفتنی شدیا،موفق باشی.
سپید کاشانیان به شما هم تبریک میگم .
پاسخ
تشکر کنندگان: mana94 ، hosseinslm ، roteil
با سلام به همه ي دوستان
من ٢٥ روز قبل در ابوظبي محاسبه داشتم ، كه برگ سفيد دريافت نمودم كه شماره كيس نامبر در روي ان زده شده ، افيسر بهم گفتن يكسري مراحل اداري بايد انجام بشه شما ميتوانيد با مراجعه به سايت از وضعيت پرونده باخبر شويد ، ولي متاسفانه سايت سفارت ابوظبي شماره كيس نامبر را نميشناسه و پيغام زير را ميگذارد ،
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

از دوستان كسي اين مورد را داشتن تاكنون ، اگه لطف كنين راهنمايي بفرمايين ممنون ميشم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 20:08)alireza55 نوشته:  خیلی تبریک میگم مانا ، بالاخره رفتنی شدیا،موفق باشی.

مرسي آقا ، ايشالا به زودي نوبت شماست ?
ويزاي نامزدي، ابوظبي
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، roteil
(2016-02-21 ساعت 20:08)Alireza_D نوشته:  با سلام به همه ي دوستان
من ٢٥ روز قبل در ابوظبي محاسبه داشتم ، كه برگ سفيد دريافت نمودم كه شماره كيس نامبر در روي ان زده شده ، افيسر بهم گفتن يكسري مراحل اداري بايد انجام بشه شما ميتوانيد با مراجعه به سايت از وضعيت پرونده باخبر شويد ، ولي متاسفانه سايت سفارت ابوظبي شماره كيس نامبر را نميشناسه و پيغام زير را ميگذارد ،
No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.

از دوستان كسي اين مورد را داشتن تاكنون ، اگه لطف كنين راهنمايي بفرمايين ممنون ميشم .

سلام،
اين يعني ap خوردين، ولي اينكه سايت سفارت بعد از اين مدت كيس نامبر رو نميشناسه بهتره كه به سفارت ايميل بزنيد و بگين . ميتونين وضعيتتون رو وو سايت سيس هم چك كنين : ceac.state.gov
ويزاي نامزدي، ابوظبي
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سپيد عزيز ماناي عزيز تببببريييييييك
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 20:08)Alireza_D نوشته:  با سلام به همه ي دوستان

سلام دوست عزیز من هم همین وضعیت رو داشتم و دو ماه طول کشید تا اسمم در سفارت اومد اگر وکیل دارید حتما اطلاع بدید که ایمیل بزنن اگر نه خودتون بزنید و اطلاع بدید آیا شما نقص پرونده هم داشتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 20:15)sepidkashanian نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 20:08)alireza55 نوشته:  خیلی تبریک میگم مانا ، بالاخره رفتنی شدیا،موفق باشی.

نوبت من خیلی وقته ازش گذشته . معلومم نیست کی قراره این چک کردن تموم بشه،شدیم مسخره اینا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 19:17)mana94 نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 19:11)mana94 نوشته:  دوستان من امروز بعد از ٦ ماه ٣ هفته كلير شدم خيلى شوك زده شدم اميدوارم تمام دوستان هر چه زودتر كلير بشن

در ضمن من در سايت سيس or نشدم ولى سايت سفارت كلير شدم

تبریک خیلی مبارک باشه. Smile
ارکیده. Shy
ویزا : CR1، مصاحبه: 25 اکتبر 2015
سفارت : ابوظبی
  Update:6 Nov,16Nov,7 Dec,15 Dec,22 Dec,5Jan,6Jan,7Jan
7 ژانویه / تبدیل به or  شده و 12 ژانویه تغییر وضعیت در سفارت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 20:39)Nazanin_kh نوشته:  سپيد عزيز ماناي عزيز تببببريييييييك

مرسي نازنين جون، به اميد خدا نفر بعدي شما هستين. دعا مي كنم همتون خيلي زود كلير بشين .
ويزاي نامزدي، ابوظبي
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، armehraboon ، mana94
(2016-02-21 ساعت 20:48)alireza55 نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 20:15)sepidkashanian نوشته:  

نوبت من خیلی وقته ازش  گذشته . معلومم نیست کی قراره این چک کردن تموم بشه،شدیم مسخره اینا.

نه ديگه ايشالا چهارشنبه شما كلير ميشين، هميشه اميدوار باشين.
ويزاي نامزدي، ابوظبي
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 21:08)sepidkashanian نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 20:48)alireza55 نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 20:15)sepidkashanian نوشته:  مرسي آقا ، ايشالا به زودي نوبت شماست ?
نوبت من خیلی وقته ازش  گذشته . معلومم نیست کی قراره این چک کردن تموم بشه،شدیم مسخره اینا.

نه ديگه ايشالا چهارشنبه شما كلير ميشين، هميشه اميدوار باشين.

حالا چرا چهارشنبه ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان
‎‎No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.‎‎

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 21:39)Alireza_D نوشته:  با سلام دوستان
‎‎No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.‎‎

سلام
منم مشكل شمارو داشتم ، به سفارت ايميل زدم ٢٤ ساعته مشكل بر طرف شد
كتگورى : CR1
ارسال به USCIS: اكتبر ٢٠١٤
RFE : آپريل ٢٠١٥
اپرو : مى ٢٠١٥
كامپليت NVC : اكتبر ٢٠١٥
تاريخ مصاحبه : ژانويه ٢٠١٦
محل مصاحبه : ابوظبى

ceac updates : 14 jan , 20 jan (email) , 21 jan , 25 jan , 28 jan , 10 apr (email) , 18 jul (email) , 19 jul , 1 Agu OR

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان