کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
خدا رو شكر سايت سفارت هم عوض شد.
حالا بايد ايميل بياد؟ يا بريم؟
دوستان اگه چيز جديدي بخوان مي گن ديگه آره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، Pargosha ، armehraboon
سلام دوستان سال جدید رو تبریک میگم. امیدوارم در سال جدید همه کلیر بشن.
اگر کسی کلیر شده که توی جدول نیاز به آپدیت داره بگین. من دانشجو هستم الان و نمیرسم مثل قبل همه پستها رو بخونم. ممنون
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon ، alireza55 ، tala82 ، shadoow
(2016-03-28 ساعت 16:56)Sam-90 نوشته:  دوستان جريان اين ويزا بولتن مشخص شد؟

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New medical examination is required.

البته قسمت مديكال با قرمز نوشته شده، دوستان امروز ٢٨ مارچ چند روز ديگه بولتن جديد مياد، ما به ته ويزاي اين ماه ميرسيم يا بزاريم با بولتن جديد بريم؟

چرا منتظر بولتن باشی؟
شما کارنت هستی دیگه، ویزا رو بگیر.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، tala82
سلام دوستان. من امروز اومدم آنکارا.یه راست رفتم پست ینی شهیر و پاس رو ارسال کردم. فراموش نکنید ک آدرس هتل و آدرس سفارت آمریکارو داشته باشید همراهتون. کار پیچیده ای نیست و اگه جلوتون صف نباشه یک ربع بیشتر طول نمی کشه. الانم وضعیتم رو تو سیس چک کردم.یه آپ به تاریخ امروز داشتم و هنوز administrative processing تغییری نکرده. اینکه پست کجاست و فاصلش از کیزیلای چقدره و اینا رو هم بعدن مفصل تو سفرنامه خواهم نوشت
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، armehraboon ، milad_magnet ، Pargosha
(2016-03-28 ساعت 19:25)itex نوشته:  سلام دوستان سال جدید رو تبریک میگم. امیدوارم در سال جدید همه کلیر بشن.
اگر کسی کلیر شده که توی جدول نیاز به آپدیت داره بگین. من دانشجو هستم الان و نمیرسم مثل قبل همه پستها رو بخونم. ممنون
سلام سال نو مبارک. من تاریخ مصاحبه و تاریخ کلیر شدن رو دوباره توی جدول وارد کردم. یه qazale بدون تاریخ کلیری باقی موند که باید پاک شه. ممنون
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tala82 ، Pargosha ، itex
دوران کلیرنس دیگه واقعا داره منو عذاب میده , ایمیلم زدم برای سفارت جواب ندادن , همچین حسه بدی رو هیچ وقت تجربه نکردم که علاف باشم بدون اطلاع از اینده , روزی صد بار میخوام خودمو محاکمه کنم که چرا به این وضع افتادم و چرا همچین دقدقه ای درست کردم برای خودم
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، roteil ، Pargosha
دوستان الان بايد صبر كنم كه ايميل برام بياد و بعد پرينتش بگيرم وبا خودم ببرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-29 ساعت 00:14)milad_magnet نوشته:  دوران کلیرنس دیگه واقعا داره منو عذاب میده , ایمیلم زدم برای سفارت جواب ندادن , همچین حسه بدی رو هیچ وقت تجربه نکردم که علاف باشم بدون اطلاع از اینده , روزی صد بار میخوام خودمو محاکمه کنم که چرا به این وضع افتادم و چرا همچین دقدقه ای درست کردم برای خودم

سلام شما ماه دسامبر مصاحبه شديد دير نشده من هفت ماه مننظر بودم نگران نباشيد فقط صبر كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-03-28 ساعت 22:38)qazaleh نوشته:  سلام دوستان. من امروز اومدم آنکارا.یه راست رفتم پست ینی شهیر و پاس رو ارسال کردم. فراموش نکنید ک آدرس هتل و آدرس سفارت آمریکارو داشته باشید همراهتون. کار پیچیده ای نیست و اگه جلوتون  صف نباشه یک ربع بیشتر طول نمی کشه. الانم وضعیتم رو تو سیس چک کردم.یه آپ به تاریخ امروز داشتم و هنوز administrative processing تغییری نکرده. اینکه پست کجاست و فاصلش از کیزیلای چقدره و اینا رو هم بعدن مفصل تو سفرنامه خواهم نوشت

سلام شما ايميل سفارت را هم توي پاكت گذاشتيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-29 ساعت 01:36)Gem120 نوشته:  
(2016-03-29 ساعت 00:14)milad_magnet نوشته:  دوران کلیرنس دیگه واقعا داره منو عذاب میده , ایمیلم زدم برای سفارت جواب ندادن , همچین حسه بدی رو هیچ وقت تجربه نکردم که علاف باشم بدون اطلاع از اینده , روزی صد بار میخوام خودمو محاکمه کنم که چرا به این وضع افتادم و چرا همچین دقدقه ای درست کردم برای خودم

سلام شما ماه دسامبر مصاحبه شديد دير نشده من هفت ماه مننظر بودم نگران نباشيد فقط صبر كنيد
جم عزيز جقدر اخه بيشتر از هشت سال مگه چيكاره بودم اينجا نه كاره دولتي نه تحصيل حساس نه سربازي حساس هيچي ، همه شبكه هاي اجتماعي هم در دسترشه از ٢٠٠٩ تا الان پست دارم تو فيسبوك بيشتر از ٥٠٠ تا نه بي ادبي بوده نه بي احترامي نه به مكتب و مسلك خاصي تعلق دارم ، گير كاره من كجاست اخه ، اين بار چندمه براي مهاجرت ميخوام اقدام كنم اينطوري ميشه يك بارش كسي كه قرار بود كارارو كنه براي يك كشور اروپايي فوت كرد خدا رحمتش كنه يكبارش بعد از هزينه كردن ١ ميليون كرون سوئد قانون ورود و اقامت سرمايه گذار خارجي تغيير كرد و پروسش طولاني شد ( ازپروسه ٦ ماه تا ٩ ماه يهوو شد بالاي ٢٤ ماه ) و رستوراني كه گرفته بودم دير به سود دهي افتاد و با توجه به كار امريكا نميصريد بيخيال شديم با كلي ضرر و پول وكيل و ... ، اينم كه از اخريش حدود سه ماهو نيم علاف اي پي بدون زمان مشخص و پيشبيني شما بوديد خدايي نميبريديد

Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، Chebyshev ، قرباني ، عدلی
(2016-03-29 ساعت 01:59)milad_magnet نوشته:  
(2016-03-29 ساعت 01:36)Gem120 نوشته:  

جم عزيز جقدر اخه بيشتر از هشت سال مگه چيكاره بودم اينجا نه كاره دولتي نه تحصيل حساس نه سربازي حساس هيچي ، همه شبكه هاي اجتماعي هم در دسترشه از ٢٠٠٩ تا الان پست دارم تو فيسبوك بيشتر از ٥٠٠ تا نه بي ادبي بوده نه بي احترامي نه به مكتب و مسلك خاصي تعلق دارم ، گير كاره من كجاست اخه  ، اين بار چندمه براي مهاجرت ميخوام اقدام كنم اينطوري ميشه يك بارش كسي كه قرار بود كارارو كنه براي يك كشور اروپايي فوت كرد خدا رحمتش كنه يكبارش بعد از هزينه كردن ١ ميليون كرون سوئد قانون ورود و اقامت سرمايه گذار خارجي تغيير كرد و پروسش طولاني شد ( ازپروسه ٦ ماه تا ٩ ماه يهوو شد بالاي ٢٤ ماه ) و رستوراني كه گرفته بودم دير به سود دهي افتاد و با توجه به كار امريكا نميصريد بيخيال شديم با كلي ضرر و پول وكيل و ... ، اينم كه از اخريش حدود سه ماهو نيم علاف اي پي بدون زمان مشخص و پيشبيني شما بوديد خدايي نميبريديد

به اين چيزها نيست كم اصلا فيس بوك ندارم اينها به ايرانيها حساسن فقط همين من هم نه ساله منتظرم شغلي هم كه حساس باشه نداشتم درست ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، Pargosha ، milad_magnet ، قرباني
(2016-03-29 ساعت 01:59)milad_magnet نوشته:  جم عزيز جقدر اخه بيشتر از هشت سال مگه چيكاره بودم اينجا نه كاره دولتي نه تحصيل حساس نه سربازي حساس هيچي ، همه شبكه هاي اجتماعي هم در دسترشه از ٢٠٠٩ تا الان پست دارم تو فيسبوك بيشتر از ٥٠٠ تا نه بي ادبي بوده نه بي احترامي نه به مكتب و مسلك خاصي تعلق دارم ، گير كاره من كجاست اخه  ، اين بار چندمه براي مهاجرت ميخوام اقدام كنم اينطوري ميشه يك بارش كسي كه قرار بود كارارو كنه براي يك كشور اروپايي فوت كرد خدا رحمتش كنه يكبارش بعد از هزينه كردن ١ ميليون كرون سوئد قانون ورود و اقامت سرمايه گذار خارجي تغيير كرد و پروسش طولاني شد ( ازپروسه ٦ ماه تا ٩ ماه يهوو شد بالاي ٢٤ ماه ) و رستوراني كه گرفته بودم دير به سود دهي افتاد و با توجه به كار امريكا نميصريد بيخيال شديم با كلي ضرر و پول وكيل و ... ، اينم كه از اخريش حدود سه ماهو نيم علاف اي پي بدون زمان مشخص و پيشبيني شما بوديد خدايي نميبريديد

سلام میلاد جان : هرچی دلت پر باشه حق داری ، ما خیلی خوب درکت می کنیم ! من خودم الان 1 ساله نتونستم کار کنم ، زندگی کنم !!! سرگردونیم همه !!! برزخیه برزخی !! نه تو بهشتیم نه جهنم !!! دستمون از دنیا هم کوتاه !!!!!!! امیدوارم زودتر حلشه !!! امیدوارم خیلی زود خبر کلیری بهمون بدی دادا
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، milad_magnet ، sanbad ، قرباني
با سلام خدمت دوستان گرامی،
کسی میدونه بکگراندچک یا به قول خودشون ‎Administrative process‎ رو چطور میشه از واشنگتن پیگیری کرد؟ یک نفر به من گفت میتونی از دفاتر اداری شون توی واشنگتن پیگیر بشی و قبلا هم من توی مهاجرسرا یادمه راجع بهش حرف میشد. من از برندگان لاتاری ‎2011‎ هستم که همسرم جا موند و من از طریق ازدواجی ‎F2A‎ براش اقدام کردم. بعد از گذشت 3سال، پارسال در اپریل ‎2015‎ رفت سفارت آنکارا مصاحبه و بکگراندچک خورد و الان 1ساله که هنوز طول کشیده.... دیگه واقعا خسته شدیم... توروخدا هرکی از این چیزی که گفتم اطلاعی داره بگه بهم. ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-29 ساعت 05:34)roteil نوشته:  
(2016-03-29 ساعت 01:59)milad_magnet نوشته:  جم عزيز جقدر اخه بيشتر از هشت سال مگه چيكاره بودم اينجا نه كاره دولتي نه تحصيل حساس نه سربازي حساس هيچي ، همه شبكه هاي اجتماعي هم در دسترشه از ٢٠٠٩ تا الان پست دارم تو فيسبوك بيشتر از ٥٠٠ تا نه بي ادبي بوده نه بي احترامي نه به مكتب و مسلك خاصي تعلق دارم ، گير كاره من كجاست اخه  ، اين بار چندمه براي مهاجرت ميخوام اقدام كنم اينطوري ميشه يك بارش كسي كه قرار بود كارارو كنه براي يك كشور اروپايي فوت كرد خدا رحمتش كنه يكبارش بعد از هزينه كردن ١ ميليون كرون سوئد قانون ورود و اقامت سرمايه گذار خارجي تغيير كرد و پروسش طولاني شد ( ازپروسه ٦ ماه تا ٩ ماه يهوو شد بالاي ٢٤ ماه ) و رستوراني كه گرفته بودم دير به سود دهي افتاد و با توجه به كار امريكا نميصريد بيخيال شديم با كلي ضرر و پول وكيل و ... ، اينم كه از اخريش حدود سه ماهو نيم علاف اي پي بدون زمان مشخص و پيشبيني شما بوديد خدايي نميبريديد

سلام میلاد جان : هرچی دلت پر باشه حق داری ، ما خیلی خوب درکت می کنیم ! من خودم الان 1 ساله نتونستم کار کنم ، زندگی کنم !!! سرگردونیم همه !!!   برزخیه برزخی  !! نه تو بهشتیم نه جهنم !!! دستمون از دنیا هم کوتاه !!!!!!! امیدوارم زودتر حلشه !!!  امیدوارم خیلی زود خبر کلیری بهمون بدی دادا

ممنونم از شما روتیل و جم 120 و علیرضا عزیز که روحیه میدید , روتیل کاملا درست میگی سرگردونی برزخیه , منم کار درست حسابی نکردم یک ساله بعد از ای پی هم که کلا بیخیال شدم چند روزه پیش یک دوستی که اطمینان دارم بهش امده منو برده یک کارواش نشونم داده و پیشنهاد داده با هم شریکی اجارش کنیم میتونم سرمایشم اکی کنم و مطمئن هستم میگیره و سوده خوبی داره چون هم جاش خوبه هم در حال حاضر هم خود کارواش مشتری داره هم کافی شاپش اما متاسفانه جواب رد دادم گفتم داداش کارو بار من مشخص نیست (هر جوری حساب کردم گفتم جواب ای پی بیاد من اینجارو با سرماشه و ... چه کار کنم ؟ چطوری وسط کار نارو بزنم به دوستی که با امید امده اینکارو راه انداخته)
مثل چند تا پیشنهاد کاری خوب هم چند وقت پیش رد کردم و الان ماشالا کسایی که انجام دادن موفقیته خوبی کسب کردن
حالا دیگه نمیدونم چه عاقبتی در انتظارمه واقعا خستم از هرچی ای پی و ویزا بولتنو سفارتو مدیکاله

پاسخ
تشکر کنندگان: sanbad ، قرباني ، roteil ، Pargosha
(2016-03-29 ساعت 01:40)Gem120 نوشته:  
(2016-03-28 ساعت 22:38)qazaleh نوشته:  سلام دوستان. من امروز اومدم آنکارا.یه راست رفتم پست ینی شهیر و پاس رو ارسال کردم. فراموش نکنید ک آدرس هتل و آدرس سفارت آمریکارو داشته باشید همراهتون. کار پیچیده ای نیست و اگه جلوتون  صف نباشه یک ربع بیشتر طول نمی کشه. الانم وضعیتم رو تو سیس چک کردم.یه آپ به تاریخ امروز داشتم و هنوز administrative processing تغییری نکرده. اینکه پست کجاست و فاصلش از کیزیلای چقدره و اینا رو هم بعدن مفصل تو سفرنامه خواهم نوشت

سلام شما ايميل سفارت را هم توي پاكت گذاشتيد؟
سلام و تبریک به خاطر کلیر شدنتون
نه ایمیل سفارت رو نه
AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Gem120 ، قرباني ، roteil ، Pargosha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان