کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
دوستان من امروز تو سايت ابوظبي كلير شدم ولي با اين وضعي كه براي رتيل پيش اومده استرسم خيلي زياد شده و هنوز نمي دونم كه أيا خوشحال باشم يا نه...من تو سيس هنوز or نشدم...اشكالي نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، armehraboon ، Pargosha ، s.div ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، hosseinslm
(2016-08-10 ساعت 00:49)Sor نوشته:  دوستان من امروز تو سايت ابوظبي كلير شدم ولي با اين وضعي كه براي رتيل پيش اومده استرسم خيلي زياد شده و هنوز نمي دونم كه أيا خوشحال باشم يا نه...من تو سيس هنوز or نشدم...اشكالي نداره؟

بهتون تبریک می گم! ما هم دقیقا همین حس رو داریم با این تفاوت که برای من که پتیشتر هستم ایمیل اومده ویزا آماده است تو سیس هم or شدیم ولی تو سایت ابوظبی هنوز کلیر نشدیم! ما هم مردد هستیم و نمی دونیم چه کار کنیم ایمیل هم زدیم ولی هنوز جوابی نگرفتیم!
میشه بپرسم مصاحبتون کی بوده؟
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، جواد حبيبي ، bhb32 ، maryam1983 ، amir2640
[quote='roteil' pid='720778' dateline='1470756757']
سلام دوستان عزيز من ،
ديروز وقتي اون اتفاق افتاد خيلي احساس تنهايي كرديم ، ولي وقتي پست هايه شما رو خوندم خيلي دل گرم شدم ، من از همه دل داري هاتون و پيغام هايه خصوصيتون صميمانه ممنونم ، امروز رفت نامزدم سفارت ، اونم با توپ پر !!!! من يه ٢.٥ ساعتي بيرون سفارت تو گرمايه ٥٠ درجه وايساده بودم ، بعد اين تايم اومد و گفت تقريبا ٢٠ دقيقه با افيسر پشت باجه صحبت كرده !!!! ( افيسر ها كلا ٢ دقيقه بيشتر با كسي صحبت نمي كنن ) افيسر بهش گفته من خودم ديروز باهاتون تلفني صحبت كردم !!! امروز يه كم آروم تر هستيد ، من از شما عذر مي خوام ،  يك اشتباه پيش اومده بوده !!!! خانومم بهش گفته مشكل چيه ؟؟ مداركه ؟ از ما مشكلي بوده ؟ نكنه فكر مي كنيد كيس ما فيكه ؟؟ به افيسر گفته من برايه عروسي زمان انتخاب كردم و تا حالا ٤ بار عوضش كردم ، اين چه معني داره ؟؟ اگه جايه ما بودين ناراحت نمي شدين ؟؟افيسر هم گفته من از شما عذر مي خوام ( تقريبا ٢٠ دفعه عذر خواهي كرده !!)
٩٠ ٪‏ كار شما انجام شده !! خانومم هم گفته ٩٠٪‏ انجام شده و شما صبر نكرديم كه بشه ١٠٠٪‏ ؟؟ افيسر هم گفته حق با شماس !!! من الان نامه مي زارم كه شما تاريخ ازدواج رو انتخاب كردين تا كارتون انجام بشه !!! گفته من نمي تونم اطلاعات محرمانه رو به شما بدم !! ولي بهتون مي گم كه تا ٢٠ آگست انجام مي شه !!! ( تويه سفارت ٤-٥ كيس بودن كه داشتن اكسپاير مي شدن ، افيسر گفته اولويت با اوناس ) به ما گفتن شما مداركتون هيچ مشكلي نداره !! حدس ما اينه كه به ما ٤ آگست اعلام كردن!!!  و ما ٦ آگست اونجا بوديم !! همه كسايي كه با من تو سفارت بودن روز يكشنبه كليرشون ماله ٢٥ جولاي بود !!حدس ما اينه كه به خاطر كمبود ويزا اين كارى با ما كردن !!! خانومم گفته مي شه پاس رو بدين !!! و افيسر گفته بزاريد بمونه !!! تا من بهتون تا ٢٠ آگست كه شما بر مي گردي ا م ر ي م ا ، ويزا رو بدم با هم بريد !!! ما هم چون مي خواييم جمعه برگرديم ايران پاس رو گرفتيم !! گفته من نبايد اطلاعات و بدم ولي كار شما تا ٢٠ آگست حل مي شه !! حالا ديگه راست و دروغش گردن خودش!! ما هم جمعه بر مي گرديم !!!! اين كل اتفاقات امروز بود !! دعا كنيد ما از اين بلا تكليفي در بياييم ، همه بچه هايه گل مهاجر سرا هم از اين برزخ در بيان !!!آمين [emoji20][emoji1374]

رتیل جان خیلی ناراحت شدم وقتی پستایی که گذاشتی رو خوندم.ولی مطمئن باش تا همون 20 آگئست که دیگه خود آفیسر گفته ویزارو بهت میدن.
برای اینا واقعا مهم نیست انگار طرف ده روز دیگه دوبی بمونه کلی هزینه داره خیلی راحت میگه ده روز دیگه باشین بهتون ویزا میدیم. Sad
ولی چیزی که هست اینه ظرقیت ویزاشون تموم شده بوده و اولویت با کسایی بوده که داشتن اکسپایر میشدن.اصلا جای نگرانی نیستش.اینجور موردا زیاد بوده که چند روز معطل شدن الکی ولی ویزارو گرفتن. امیدوازم ده روز دیگه به خوبی و خوشی ویزاتو میگیری و مارو خوشحال میکنی.
این چندروزم دندون رو جیگر بزار Wink Cool
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، mani_badb0y ، armehraboon ، Pargosha ، جواد حبيبي ، M... ، m_vaziran ، bhb32 ، maryam1983
(2016-08-10 ساعت 01:02)شاپرک نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 00:49)Sor نوشته:  دوستان من امروز تو سايت ابوظبي كلير شدم ولي با اين وضعي كه براي رتيل پيش اومده استرسم خيلي زياد شده و هنوز نمي دونم كه أيا خوشحال باشم يا نه...من تو سيس هنوز or نشدم...اشكالي نداره؟

بهتون تبریک می گم! ما هم دقیقا همین حس رو داریم با این تفاوت که برای من که پتیشتر هستم ایمیل اومده ویزا آماده است تو سیس هم or شدیم ولی تو سایت ابوظبی هنوز کلیر نشدیم! ما هم مردد هستیم و نمی دونیم چه کار کنیم ایمیل هم زدیم ولی هنوز جوابی نگرفتیم!
میشه بپرسم مصاحبتون کی بوده؟

ممنونم...من ٧ ژانويه مصاحبه داشتم k1...من فكر مي كنم كه ملاك سايت ابوظبي هست چون اون روز مصاحبه افيسر گفت سايت سفارتوً چك كنيد و از سيس حرفي نزد...
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، armehraboon ، Pargosha ، جواد حبيبي ، bhb32 ، maryam1983
با سلام

كيس من كيس اصلى با آپديت ٨ اگست ٢ خطى شد و كيس همسرم بدون آپديت جديد اون هم ٢ خطى شد حال نميدانم چقدر بايد منتظر or بمانم ؟!
سئوالى كه داشتم اين هست هر كيسى كه در سايت ‎ceac‎ و تو سط آمريكا آپديت ميشه ٢ خط هم ميشه يا اينكه ممكن است توسط آمريكا آپديت شود اما ٢ خط نشود ؟

با سپاس
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
@hosseinslm@ عزيز ممنونم ازت و يه تو ضيحي هم بدم به @sor@ عزيز ، نگران نباشيد اصلا ، واسه ويزايه امارات اقدام كنيد ، و واسه ١٥ اگست به بعد بريد واسه ويزا !! ما به كمبود ويزا خورديم !!! واسه شما پيش نمياد ، مطمئن باشيد !!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، شاپرک ، bhb32 ، hosseinslm
(2016-08-10 ساعت 08:42)shahram es نوشته:  با سلام

كيس من كيس اصلى با آپديت ٨ اگست ٢ خطى شد و كيس همسرم بدون آپديت جديد اون هم ٢ خطى شد حال نميدانم چقدر بايد منتظر or بمانم ؟!
سئوالى كه داشتم اين هست هر كيسى كه در سايت ‎ceac‎ و تو سط آمريكا آپديت ميشه ٢ خط هم ميشه يا اينكه ممكن است توسط آمريكا آپديت شود اما ٢ خط نشود ؟

با سپاس
سلام دوست عزیز
تبریک میگم خدمتتون ایشالا بزودی or بشین من بعد از مصاحبه هر ماه در سیس آپدیت شدم وفقط ماه جولای
آپدیت نشدم و از وقتی یه خطی و دو خطی رو دوستان محبت کردن و توضیح دادن همش یه خطی بودم دوم آگوست آپدیت سیس و دو خطی شدم ولی هنوز or نشدم
دوستم که کیسش لاتاریه و سوم آگوست آپدیت سیس و دو خطی شد 5 آگوست در سایت سیس آپدیت و or شد
و دیروز یعنی 9 آگوست آپدیت سیس و بعد از ظهر در سایت آنکارا آپدیت و نوشتن پاسپورتت رو تا 25 آگوست تحویل پست بده ایشون یه روز بعد از من مصاحبه داشت
ولی چون مهلت ویزاهای لاتاری تموم میشه سفارت خونه ها اونا رو در اولویت قرار دادن ایشالا یکی دو هفته
آینده بسلامتی ویزاتون رو میگیرین مهم دو خطی بودنه البته طبق نظر اساتید محترم مهاجرسرا چون شما کیس اصلی هستین آپدیت شدین و خانمتون زیر مجموعه شما هستن و خدا روشکر دو خطی شدن سلامت و شاد باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، shahram es ، واهیک آقاجانی ، mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983
(2016-08-10 ساعت 11:16)Pargosha نوشته:  

كيسوسط آمريكا آپديت شود اما ٢ خط نشود ؟

با سپاس
سلام دوست عزیز
تبریک میگم خ باشین
مهلت ویزاهای لاتاری تا کی هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
@itex@
baran_bahar و farid_m  و a247 کلیر شدن و اسمشون 2 بار تکرار شده توی جدول

Sbadvi کلیر شده ،اسمش باید ثبت بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tomi ، جواد حبيبي ، bhb32 ، mulan1979 ، maryam1983 ، itex ، Pargosha
(2016-08-10 ساعت 11:23)alireza55 نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 11:16)Pargosha نوشته:  

كيسوسط آمريكا آپديت شود اما ٢ خط نشود ؟

با سپاس
سلام دوست عزیز
تبریک میگم خ باشین
مهلت ویزاهای لاتاری تا کی هست ؟

تا دقيقا ٣٠ سپتامبر ٢٠١٦ !! بعدش ميرن واسه مصاحبه هايه برندگان ٢٠١٧!!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، جواد حبيبي ، bhb32
(2016-08-10 ساعت 11:14)roteil نوشته:  @hosseinslm@ عزيز ممنونم ازت و يه تو ضيحي هم بدم به @sor@ عزيز ، نگران نباشيد اصلا ، واسه ويزايه امارات اقدام كنيد ، و واسه ١٥ اگست به بعد بريد واسه ويزا !! ما به كمبود ويزا خورديم !!! واسه شما پيش نمياد ، مطمئن باشيد !!!

مرسي از شما...من كه ويزاي امارتم تموم شد حالا دوباره درخواست دادم كه حدودا تا ٣ شنبه گفتن كه مياد...تقريبا مي شه همون ١٥ اگست به بعد...به اميد خدا برم ببينم چي مي شه...
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32 ، maryam1983
١٠ روز از Or ميگذره ، اما هنوز خبرى از كليرنس نشد!
كتگورى : CR1
ارسال به USCIS: اكتبر ٢٠١٤
RFE : آپريل ٢٠١٥
اپرو : مى ٢٠١٥
كامپليت NVC : اكتبر ٢٠١٥
تاريخ مصاحبه : ژانويه ٢٠١٦
محل مصاحبه : ابوظبى

ceac updates : 14 jan , 20 jan (email) , 21 jan , 25 jan , 28 jan , 10 apr (email) , 18 jul (email) , 19 jul , 1 Agu OR

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2016-08-10 ساعت 17:04)Babak.T نوشته:  ١٠ روز از Or ميگذره ، اما هنوز خبرى از كليرنس نشد!

مياد بابك ، چند روز ديگه سفارت به شدت شلوغ بود !! انقدر كه به من اعلام كردن ندادن !! مياد نهايتا تا ١٥ آگست ، مطمئن باش

پاسخ
تشکر کنندگان: Sor ، جواد حبيبي ، bhb32 ، Babak.T
دوستان سلام
بعد از 7 ماه و اندی انتظار و نامه ی سفارت که بیاین ویزاتون امادست با کلی خوشحالیه همسرم که توشرایط بسیار سختیه که خیلی از شما درک میکنید
و بعد از اینکه روی برگه نوشتن 11 اگوست بیاید ویزارو بگیرید یهو زندگیمون به کل سیاه شد...گفت چند لحظه صبر کنید 5 دقیقه ای رفت و برگشت و با توپ پر گفت شما چرا اومدید؟؟؟؟؟ جالبه میگفت چرا اومدید؟ گفتم خودتون گفتین گفت نه هنوز کیستون اماده نیست..مثل اینکه با پتک کوبیدن تو سرم..گفتم من شغلم و ترک کردم..زندگیم و فروختم اومدم گفت نباید میکردید!!!! گفتم وکیلم بعد نامه ی شما 3 بار به سفارت نامه زد و از شما پرسید شما گفتین 1 شنبه و 3 شنبه بیاد..نامه ها رو نشون دادم عذرخواهی کرد............ عذر خواهی...عذرخواهی که هیچ به درد من نمیخورد و نمیخوره
دوباره اومدیم تو برزخ...کاش این روز و شبای وحشتناک نبود و ما اصلا کلیر نمیشدیم که این نا امیدی خیلی دردناک تر از اون انتظارست...واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم ......................
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، bhb32 ، شاپرک ، armehraboon ، s.div ، جواد حبيبي ، HAMİT
(2016-08-10 ساعت 19:03)behnamnegin نوشته:  دوستان سلام
بعد از 7 ماه و اندی انتظار و نامه ی سفارت که بیاین ویزاتون امادست با کلی خوشحالیه همسرم که توشرایط بسیار سختیه که خیلی از شما درک میکنید
و بعد از اینکه روی برگه نوشتن 11 اگوست بیاید ویزارو بگیرید یهو زندگیمون به کل سیاه شد...گفت چند لحظه صبر کنید 5 دقیقه ای رفت و برگشت و با توپ پر گفت شما چرا اومدید؟؟؟؟؟ جالبه میگفت چرا اومدید؟ گفتم خودتون گفتین گفت نه هنوز کیستون اماده نیست..مثل اینکه با پتک کوبیدن تو سرم..گفتم من شغلم و ترک کردم..زندگیم و فروختم اومدم گفت نباید میکردید!!!! گفتم وکیلم بعد نامه ی شما 3 بار به سفارت نامه زد و از شما پرسید شما گفتین 1 شنبه و 3 شنبه بیاد..نامه ها رو نشون دادم عذرخواهی کرد............ عذر خواهی...عذرخواهی که هیچ به درد من نمیخورد و نمیخوره
دوباره اومدیم تو برزخ...کاش این روز و شبای وحشتناک نبود و ما اصلا کلیر نمیشدیم که این نا امیدی خیلی دردناک تر از اون انتظارست...واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم ......................
ای بابا اینا شورشو دراوردن برای دوست عزیزمون رتیل جان هم همین اتفاق افتاد.دوست عزیز درست میشه احتمالا برای شما هم تا 20 اگست اوکی میشه
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016