کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-09-17 ساعت 11:46)tomi نوشته:  
(2016-09-17 ساعت 09:01)Roo نوشته:  دوستان با توجه به دوخطی شدن، به نظرتون برای ویزای امارات اقدام کنم؟ چون دو ماه اعتبار داره، تا دو ماه دیگه حتما کلیریم دیگه؟
بله حتما اینکارروبکنید تا مثل من گرفتار نشید ....

به نظر من اينكارو نكنين، من ٢١ جولاي دوخطي شدم و هنوز هيچ خبري از كليرنس نيست! يعني چندروز ديگه ميشه ٢ ماه ، اگر به امضاي من دقت كنين كيس ما ٢١ جولاي دوخطي و ١٨ اگست اوور شد يعني حدودا يكماه بعد الان هم از ١٨ اگست منتظرم كه كلير بشم و هنوز نشدم .البته كيس با كيس فرق ميكنه بازم خودتون ميدونين
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Roo ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Pargosha
(2016-09-17 ساعت 13:14)ya30 نوشته:  
(2016-09-17 ساعت 09:01)Roo نوشته:  دوستان با توجه به دوخطی شدن، به نظرتون برای ویزای امارات اقدام کنم؟ چون دو ماه اعتبار داره، تا دو ماه دیگه حتما کلیریم دیگه؟

به نظر من اينكارو نكنين، من ٢١ جولاي دوخطي شدم و هنوز هيچ خبري از كليرنس نيست! يعني چندروز ديگه ميشه ٢ ماه ، اگر به امضاي من دقت كنين كيس ما ٢١ جولاي دوخطي و ١٨ اگست اوور شد يعني حدودا يكماه بعد الان هم از ١٨ اگست منتظرم كه كلير بشم و هنوز نشدم .البته كيس با كيس فرق ميكنه بازم خودتون ميدونين

وای چقدر فاصله زمانی!! خدا کنه بعد از 30 سپتامبر سریع تر عمل کنن و کلیر گروهی داشته باشیم
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، جواد حبيبي ، bhb32 ، ya30 ، maryam1983 ، mobydick ، Pargosha

مگه دریافت ویزای امارات چقدر طول میکشه !؟
ترجیحاً صبر کنید تا OR شدن
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo ، جواد حبيبي ، bhb32 ، ya30 ، Pargosha
(2016-09-17 ساعت 13:47)شهرام 2 نوشته:  

مگه دریافت ویزای امارات چقدر طول میکشه !؟
ترجیحاً صبر کنید تا OR شدن

راستش یک روز زودتر رفتن به آمریکا هم برام ارزش داره Sad میخواستیم نهایتا تا اواسط نوامبر ازدواج کنیم، بعدش دیگه سرد میشه و میره تا سال دیگه، آخه چقدر تاریخ عوض کنیم دیگه خسته شدم به خدا
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32 ، Pargosha

کیس ما الان حداقل 1 ماه نیم که دو خطی هستش ولی اپدیتی توی تاریخ CEACنداشتیم...
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي
(2016-09-17 ساعت 17:13)Camelia_B نوشته:  

کیس ما الان حداقل 1 ماه نیم که دو خطی هستش ولی اپدیتی توی تاریخ CEACنداشتیم...
سلام دوست عزیز
اینکه کیس از فردای مصاحبه و بدون آپدیت دو خطی باشه مورد خاصه و معمول نیست. فکر کنم یه نفر دیگه هم مشابه شما باشه که البته ویزا ش از نوع فمیلی بود... وقتی هیچ آپدیتی نداشتید ینی از فردای مصاحبه دو خطی بودید ( به تاریخ آخرین آپدیت) نه یک ماه و نیم!!
امیدوارم کیس تون آپدیت شه تا حداقل اون موقع بشه نظری درباره ش داد.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، Pargosha
سلام آقای Alireza_D
امیدوارم که بزودی کلیر بشید . میخواستم ببینم همچنان یک خطی هستید ؟ چون یادمه فرمودید 2 خطی شدید ولی باز مجددا یک خطی شدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي
(2016-09-17 ساعت 21:27)trrxreza نوشته:  سلام آقای Alireza_D
امیدوارم که بزودی کلیر بشید . میخواستم ببینم همچنان یک خطی هستید ؟ چون یادمه فرمودید 2 خطی شدید ولی باز مجددا یک خطی شدید.

سلام دوست عزيز ،
بله متاسفانه هنوز يك خطي هستم ، تا امروز سفارت تعطيل بوده ، بايد منتظر اپديت بعدي باشم تا ببينم چي ميشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، Pargosha
اگه خدا بخواد امروز سفارت کارش رو شروع می کنه .ان شالله هر چه سریعتر عیدیمون رو همه بگیریم و این انتظار به پایان برسه . عیدتون پیشاپیش مبارک
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، bhb32 ، mulan1979 ، amir2640 ، maryam1983 ، Pargosha ، hosseinslm
سفارت ارمنستان امروز ٩٥/٦/٢٩
٩ رو نفر كلير كرد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
سلام دوستان
کیس من (سفارت ارمنستان) بعد از 5 ماه، 16 سپتامبر، آپدیت و دوخطی و همون روز or  و دوباره یک خطی شد! Big Grin  امروز (19 سپتامبر) هم آپدیت سیس داشتم. ولی سفارت هنوز اعلام نکرده منو!!!  Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Amrika
@itex@ لطفا Albaloo رو تو جدول منتظران آپدیت کن، 16 سپتامبر کلیر شدSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-09-19 ساعت 15:28)hoda_n64 نوشته:  @itex@ لطفا Albaloo رو تو جدول منتظران آپدیت کن، 16 سپتامبر کلیر شدSmile

ممنون که اطلاع دادین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Pargosha ، Roo ، جواد حبيبي ، maryam1983
@itex تو لیست انتظار کسایی هستن که بیشتر از ۴۰۰ روز انتظار میکشن این اطلاعات درسته یا فکر میکنین آپدیت نکردن؟ میشه از شون بخاین اطلاعاتشون رو آپدیت کنن مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Roo ، جواد حبيبي
(2016-09-16 ساعت 17:21)mulan1979 نوشته:  
(2016-09-15 ساعت 23:03)atiiiii.kh نوشته:  
(2016-09-15 ساعت 22:51)armehraboon نوشته:  پس اوکی هست دیگه!

درسته بعضا گیج میزنن ولی نه دیگه در این حد! Cool
اصلا نگرانی و ترس نداره...
برای آزانس هم خیلی از دوستان قکر کنم بتونن آژانس مطمِِئن معرفی کنند.

کار تمامه قطعا.

امیدوارم . شما خودتون اژانس خوبی سراغ دارید ؟  Sad

سلام دوست عزیز من یک سایت توی اینترنت دیدم که کار پیکاپ ویزا انجام میده. اما نمیدونم که ایا کارشون خوبه یا نه ؟ اگر دوست داشتید با ایشون تماس بگیرید و بعدش هم گزارشی از نحوه ارائه خدمت به ما در این سایت بدید که اگر کسی لازم داشت میتونه روی اینها حساب کنه یا خیر ؟

http://www.iranankara.com/%D9%BE%DB%8C%D...%A9%D8%A7/

مرسی از راهنماییتون . ایشالا بشه جبران کرد .ما الان برگشتیم ایران بدون ویزا Sad دنبال یک آژانس خوب . حتما تجربه ام را راجع به آژانس با شما در میان میگذارم. اما من یک سوال دارم ؟ توی سفارت هیچ برگه ی دیگه ایی به همسرم ندادن اما من با یک آژانس صحبت کردم اونا اصرار دارن باید برگه ایی داشته باشم . به نظرتون این یعنی چی؟ اشتباه سفارته؟ سفارت جواب نمیده !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، mani_badb0y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان