کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-09 ساعت 19:27)Camelia_B نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 19:22)Alireza_D نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 18:34)Camelia_B نوشته:  دوستان یه اتفاق عجیب افتاده، من امروز زنگ زدم به سفارت ابوظبی و با هر بدبختی بود تونستم با یه نفر صحبت کنم، ولی الان توی سایت سیس که چک کردم دوباره 1 خطی شدم !!!!! و اپدیت شده تاریخ استتوس:  
اStatus Updated Date: 09-Nov-2016

من الان 3 ماه بود که دو خطی بودم، این به نظر شما یعنی چی ؟ ؟؟

سلام دوست عزيز ، شما امروز or نشدين ؟

نه، بعد از این زنگ زدم، کیس آپدیت شد و دوباره1 خطی ...  Sad  Sad  Sad  مگه میشه ؟

نگران نباش اصلا ، من هم اينجوري شدم ، اپديت دوخطي از. ا م ر ي ك ا هستش ! نگران نباش ، دوخطي شدي حله !!!
منم واسم پيش اومده ولي تاثيري نداشت
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، s.div
(2016-11-09 ساعت 19:38)roteil نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 19:27)Camelia_B نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 19:22)Alireza_D نوشته:  سلام دوست عزيز ، شما امروز or نشدين ؟

نه، بعد از این زنگ زدم، کیس آپدیت شد و دوباره1 خطی ...  Sad  Sad  Sad  مگه میشه ؟

نگران نباش اصلا ، من هم اينجوري شدم ، اپديت دوخطي از. ا م ر ي ك ا هستش ! نگران نباش ، دوخطي شدي حله !!!
منم واسم پيش اومده ولي تاثيري نداشت

ممنون، ولی الان دوباره یه خطی شدم ! از Aug دوخطی بودم و دقیقا امروز بعد از تماس با سفارت اپدیت شدم و 1 خطی !
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-11-09 ساعت 17:27)alireza55 نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 15:14)roteil نوشته:  @alireza55@ عزيز سلام : گرفتي ويزارو ؟؟ ايشود شدي ؟ شرمنزه من يه ماهي هست نيمودم اينجا !!
انگار همه كلير شدن رفتن ، تبريك مي گم به همه كسايي كه تو اين تايم كلير شدن ارزويه موفقيت براي تك تك بچه هايه مهاجر سرا .
سلام خوبی ,نه هنوز ,منتظرم سیس ایشود بشه ,انکارا هستم هنوز ,جمعه هم که تعطیله سفارت ,برای تو هم بزودی خبرای خوب میاد امیدوار باش .

سلام دوست عزیز چند وقت منتظر ویزا هستین من 27 روز منتظرم Sad Sad Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32
(2016-11-09 ساعت 20:45)HAMİT نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 17:27)alireza55 نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 15:14)roteil نوشته:  @alireza55@ عزيز سلام : گرفتي ويزارو ؟؟ ايشود شدي ؟ شرمنزه من يه ماهي هست نيمودم اينجا !!
انگار همه كلير شدن رفتن ، تبريك مي گم به همه كسايي كه تو اين تايم كلير شدن ارزويه موفقيت براي تك تك بچه هايه مهاجر سرا .
سلام خوبی ,نه هنوز ,منتظرم سیس ایشود بشه ,انکارا هستم هنوز ,جمعه هم که تعطیله سفارت ,برای تو هم بزودی خبرای خوب میاد امیدوار باش .

سلام دوست عزیز چند وقت منتظر ویزا هستین من 27 روز منتظرم  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

زياد عجله نكن به كارات برس ، يه ٥-٦ ماه روش حساب كن
از الان هم نشمر ماه هارو ، بعد ٥-٦ ماه يهو همه چي اوكي ميشه !!
زبان بخون تو اين تايم
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، s.div
(2016-11-09 ساعت 18:19)mani_badb0y نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 18:14)zariraja نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 21:20)Roo نوشته:  سلام دوستان، من امروز از امارات برگشتم با دست پر Wink پنج شنبه گذشته مدیکالم رو انجام دادم و شنبه شب ساعت 10جوابشو گرفتم. یکشنبه پاس رو دادم و پنج شنبخ از سفارت گرفتم. البته پست دبی رو انتخاب کرده بودم ولی افسر سفارت گفت ممکنه توی پست بمونه و طول بکشه و بهتره که خودت بیای بگیری، من هم بعد ازاینهمه دردسر ریسک نکردم و خودم رفتم گرفتم. تنها چیزی که الان ذهنمو مشغول کرده اینه که چرا روی پاکت هایی که تحویل میدن به همراه ویزا برای همه یک کاغذ که مشخصات ویزاشون بود چسبیده بود ولی برای من نداشت! دوستانی که ویزا گرفتن از ابوظبی، کسی بوده که روی پاکت هاش کاغذی چسبیده نباشه؟

به همه دوستانی که توی این دو هفته کلیر شدن تبریک می کنم و برای بقیه آرزو می کنم هرچه زودتر کلیر بشن و برن پیش همسرشون. من هم اگه خدا بخواد دو هفته دیگه عازم هستم.

با سلام و عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز و آرزوی کلیری هر چه زودتر برای سایر دوستان.جناب من 1 نوانبر کلیر شدم و برای 19 نوامبر جهت تجدید مدیکال در دبی خواهم بود.بنظر شما از اونجاییکه زمان خاصی برای دریافت ویزا در ایمیل کلیری قید نشده ما چند روز یا چند وقت وقت داریم که پاسها و مدیکاله رو تحویل سفارت بدیم؟اگر مثلا 35 روز طول بکشه ایرادی داره؟با توجه به اینکه در ایمیل نوشتن اگر زود نیاین ممکنه این ماه ویزا بهتون نرسه و بایستی صبر کنین برای ویزاهای ماه آینده.ممنون از جوابتون.
تبریک میگم دوست عزیز. بهترین زمان جهت دریافت ویزا بعد از ایمیل کلیری دو هفته تا سه هفته هست چون احتمال خوردن ap دوباره هست این گفته من به استناد از جواب ایمیل سفارت هست ولی در کل دوماه وقت هست جهت دریافت ویزا

ممنون از پاسختون.میشه بگین از اینکه دو ماه فرصت هست مطمین هستین؟چون من هر چی به سفارت ایمیل میزنم جوابی نمیدن.کی به این فرصت دو ماهه اشاره کرده؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، Alireza_D
(2016-11-09 ساعت 22:28)zariraja نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 18:14)zariraja نوشته:  با سلام و عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز و آرزوی کلیری هر چه زودتر برای سایر دوستان.جناب من 1 نوانبر کلیر شدم و برای 19 نوامبر جهت تجدید مدیکال در دبی خواهم بود.بنظر شما از اونجاییکه زمان خاصی برای دریافت ویزا در ایمیل کلیری قید نشده ما چند روز یا چند وقت وقت داریم که پاسها و مدیکاله رو تحویل سفارت بدیم؟اگر مثلا 35 روز طول بکشه ایرادی داره؟با توجه به اینکه در ایمیل نوشتن اگر زود نیاین ممکنه این ماه ویزا بهتون نرسه و بایستی صبر کنین برای ویزاهای ماه آینده.ممنون از جوابتون.
تبریک میگم دوست عزیز. بهترین زمان جهت دریافت ویزا بعد از ایمیل کلیری دو هفته تا سه هفته هست چون احتمال خوردن ap دوباره هست این گفته من به استناد از جواب ایمیل سفارت هست ولی در کل دوماه وقت هست جهت دریافت ویزا

ممنون از پاسختون.میشه بگین از اینکه دو ماه فرصت هست مطمین هستین؟چون من هر چی به سفارت ایمیل میزنم جوابی نمیدن.کی به این فرصت دو ماهه اشاره کرده؟
این فرصت دوماه رو تو یک ایمیل از یکی از دوستانی که کامپلیت شدن خوندم منتها سفارت انکارا بود
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، Alireza_D
(2016-11-09 ساعت 18:14)zariraja نوشته:  با سلام و عرض تبریک خدمت شما دوست عزیز و آرزوی کلیری هر چه زودتر برای سایر دوستان.جناب من 1 نوانبر کلیر شدم و برای 19 نوامبر جهت تجدید مدیکال در دبی خواهم بود.بنظر شما از اونجاییکه زمان خاصی برای دریافت ویزا در ایمیل کلیری قید نشده ما چند روز یا چند وقت وقت داریم که پاسها و مدیکاله رو تحویل سفارت بدیم؟اگر مثلا 35 روز طول بکشه ایرادی داره؟با توجه به اینکه در ایمیل نوشتن اگر زود نیاین ممکنه این ماه ویزا بهتون نرسه و بایستی صبر کنین برای ویزاهای ماه آینده.ممنون از جوابتون.

سلام دوست عزیز . من اگر جای شما باشم با توجه به جریان پیش اومده و تغییرات در ام ری کا در اولین فرصت ممکن میرفتم و ویزامو میگرفتم تا قبل از اینکه اتفاق جدید و یا جریان جدیدی پیش بیاد. البته این نظر شخصی منه. ضمنا میخوام از کلیه دوستان خواهش کنم که از این بعد هر نوع تغییری نظیر دوخطی شدن ، or و یا کلیر شدن و یا هر چیزی شبیه به این در وضعیت شون رخ داد در این سایت اطلاع بدن . که بفهمیم چه تغییری در روند کلیرنس از این به بعد رخ میده .. ایا همانند گذشته این پروسه جریان خودش را طی می کنه یا اینکه ممکنه تا زمانی که نفر بعدی بر مسند بشینه پرونده ها رو در حالت تعلیق قرار بدن ... ممنونم از همکاری همگی شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983 ، bhb32 ، s.div ، armehraboon ، Alireza_D
(2016-11-09 ساعت 22:14)roteil نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 20:45)HAMİT نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 17:27)alireza55 نوشته:  سلام خوبی ,نه هنوز ,منتظرم سیس ایشود بشه ,انکارا هستم هنوز ,جمعه هم که تعطیله سفارت ,برای تو هم بزودی خبرای خوب میاد امیدوار باش .

سلام دوست عزیز چند وقت منتظر ویزا هستین من 27 روز منتظرم  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

زبان بخون تو اين تايم

ممنونم دوست عزیز اما من منتظر ایشود شدن تو case هستم برای همین نگرانم چون 27 روز شد و برای کلیر شدن هم 7 ماه منتظر موندم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D
(2016-11-09 ساعت 22:40)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 18:19)mani_badb0y نوشته:  تبریک میگم دوست عزیز. بهترین زمان جهت دریافت ویزا بعد از ایمیل کلیری دو هفته تا سه هفته هست چون احتمال خوردن ap دوباره هست این گفته من به استناد از جواب ایمیل سفارت هست ولی در کل دوماه وقت هست جهت دریافت ویزا

سلام دوست عزیز . من اگر جای شما باشم با توجه به جریان پیش اومده و تغییرات در ام ری کا در اولین فرصت ممکن میرفتم و ویزامو میگرفتم  تا قبل از اینکه اتفاق جدید و یا جریان جدیدی پیش بیاد. البته این نظر شخصی منه. ضمنا میخوام از کلیه دوستان خواهش کنم که از این بعد هر نوع تغییری نظیر دوخطی شدن ، or و یا کلیر شدن و یا هر چیزی شبیه به این در وضعیت شون رخ داد در این سایت اطلاع بدن . که بفهمیم  چه تغییری در روند کلیرنس از این به بعد رخ میده .. ایا همانند گذشته این پروسه جریان خودش را طی می کنه یا اینکه ممکنه تا زمانی که نفر بعدی بر مسند بشینه پرونده ها رو در حالت تعلیق قرار بدن ... ممنونم از همکاری همگی شما

با عرض سلام مجدد.برادر این دولت جدید 17 ژانویه روی کار میاد.بعدم انقدر کار داره بکنه که حداقل تا ششماه آینده وقت نداره به مهاجرهای قانونی برسه.خودتونم میدونین رفتن به دبی حداقل دوهفته زمان میخواد بخاطر این ویزای لعنتی.ما هم که بچه داریم مدیکالمون حداقل 3 روز طول میکشه.پس عملا زیر 3 هفته غیر ممکنه.فقط میخواستم از این دو ماه که برادرمون گفتن مطمین بشم.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، armehraboon ، mani_badb0y ، Alireza_D
(2016-11-09 ساعت 23:05)HAMİT نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 20:45)HAMİT نوشته:  سلام دوست عزیز چند وقت منتظر ویزا هستین من 27 روز منتظرم  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

زبان بخون تو اين تايم

ممنونم دوست عزیز اما من منتظر ایشود شدن تو case هستم برای همین نگرانم چون 27 روز شد و برای کلیر شدن هم 7 ماه منتظر موندم Sad
سلام خدمت شما.
سفارتتون آنکاراس؟مدارک رو کی تحویل سفارت دادید؟
نوع کیستون چیه؟

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، HAMİT ، Alireza_D
هشت سال پیش زمانی که آقای اوباما ريیس جمهور شد یادمه که برادر من منتظر کلر شدن بود و فردای روز اعلامی رییس جمهوری اوباما برادر من هم کلر شد. فکر نمی کنم کلر شدن و روند کلری کاری به انتخابات و روند عوض شدن رییس جمهور داشته باشه...
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، m_vaziran ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، s.div ، صبا فرزاد ، Alireza_D
دوستان، کسی تا حالا از 2 خطی تبدیل به 1 خطی شده ؟ الان ما 7 ماهه که منتظریم ....نکنه دوباره الان که 1 خطی شده یه 7 ماهه دیگه طول بکشه..
تاریخ مصاحبه: 29 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، bhb32 ، Alireza_D
(2016-11-09 ساعت 23:05)HAMİT نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 20:45)HAMİT نوشته:  سلام دوست عزیز چند وقت منتظر ویزا هستین من 27 روز منتظرم  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

زبان بخون تو اين تايم

ممنونم دوست عزیز اما من منتظر ایشود شدن تو case هستم برای همین نگرانم چون 27 روز شد و برای کلیر شدن هم 7 ماه منتظر موندم  Sad

سلام دوست عزیز من از زمانی که ایمیل رسیدن مدارک به سفارتخانه را دریافت کزدم ۶ روز کاری صبر کردم تا ایشود شدم. روز آخر بهشان ایمیل زدم. و چند ساعت پس از ایمیل زدن ایشود شدم. البته شاید اتفاقی بوده است. به نظر من شما هم ایمیل بزنید ضرری ندارد.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، mulan1979 ، mrb ، bhb32 ، Nooshin1361 ، HAMİT ، Alireza_D
دوستان سلام
ما هم 3 نوامبر ایمیل رسید مدارک را از سفارت دریافت کردیم و منتظریم
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D
(2016-11-10 ساعت 10:28)mrb نوشته:  دوستان سلام
 ما هم 3 نوامبر ایمیل رسید مدارک را از سفارت دریافت کردیم و منتظریم

Salam. Hamsare man ham deroz dar ankara pasport va medicale mojadad ro post kard be sefarat hala bebinim be omide khoda. Chand vaght tol mikeshe.albate. Kare pick up ro onja to ankara be daftari dad va bargasht tehran chon injor ke dostan neweshtan onja koli. Matali dare be omide. Khoda moshkel hamegi hal beshe va daste por bargardan
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV